Şimdi Ara

Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü (1048. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.817
Cevap
653
Favori
557.202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10461047104810491050
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben de 120 metrekare evim için Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro ve iRobot R605 arasında kaldım önerilerinizi alabilir miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdarrkk -- 6 Mayıs 2021; 14:17:37 >
  • @cedrus32

Haklısınız, bu da bir sorun olabilir, MopPro diye bağlanılmış olması lazım.

Hatırlatma için çok teşekkürler.

• Merhaba, 4 aydır s5 max kullanıyorum fakat son 1 haftadır mop sırasında yere su akıtıyor. Şarj esnasında ufak ufak sızıntı var, mop sırasında ve kapı eşiği gibi yerlerde çok fazla su bırakıyor.

Su haznesinde herhangi bir çatlak vs görünmüyor.

Bu konuda ne yapabilirim? yardımlarınız için teşekkürler.

• cravens C kullanıcısına yanıt

Merhaba, bu sorunu yaşayan arkadaşlar var beze aktarılan su mop braketindeki deliklerden beze geçişte mop braketinin üstünde birikme yapabiliyor. Eşiklerde oynadığı için de damlatmıştır. Mop işlemi bitince tankı ve braketi çıkarın bence tankta sürekli su bekletmeyin. Öncelikle mop bezi eskidiyse değiştirin, mop bezini biraz ıslatıp ve aşırı gerdirmeden takın, su ayarını en yüksek seçmeyin. Bunlarla çözemezseniz deliklerin oraya bir parça bulaşık süngeri yapıştırarak çözülebiliyor bir kaç sayfa önceki mesajlarda bahsi geçti.

• Arkadaşlar roborock s5max için uygun fiyatlı aparatları kim nerelerden alıyor.
  • drax* kullanıcısına yanıt

Ben aliexpressden aldım çok uygun satılanları tavsiye etmem, orjinalleri için @hepsirobot Ali beye özelden mesaj atabilirsiniz.

• cerci46 C kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler✌️
  • 4000-5000 bandında toz toplama ünitesi olan model bakıyoruz öneriniz ne olurdu 1,2 ay sonra çıkacak model varsa da bekleriz. Şuan xiaomi lydsto r1 gözümüze takıldı. Öneriler açığım. Teşekkürler 🙏
  • Vacuum mop p ile araniza katıldım bu makina kullanamadığım zaman hep şarj da mi duracak yoksa kapatayım mi dügmesinden?
  • Mop p diye bağlattım. Şimdilik reset atıp deneyeceğim bir de. Umarım düzelir. Yoksa ne heves kaldı ne başka bişey.
  • cedrus32 kullanıcısına yanıt
    Şarj ünitesinin de yerini değiştirerek deneyin isterseniz hocam, olmadı iade işlemi başlatın bence geçmiş olsun haklısınız
  • @Hepsirobot Merhaba yaklaşık 1.5yıllık 1s cihazımın bir tekeri baya ses yapmaya başladı. sebebi ne olabilir acaba?

https://www.youtube.com/watch?v=F2a2czbq1j4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oRHaN_7 -- 7 Mayıs 2021; 12:45:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oRHaN_7

@Hepsirobot Merhaba yaklaşık 1.5yıllık 1s cihazımın bir tekeri baya ses yapmaya başladı. sebebi ne olabilir acaba?

https://www.youtube.com/watch?v=F2a2czbq1j4
    Hocam bende de benzer bir durum vardı tekerlek değişimi ile sonuçlandı. Giderek o tekerlek ağırlaşmaya başladı bu sebeple robot sıkışma uyarısı vermeye ve düz gidememeye başladı. Servise göndermenizi tavsiye ederim
  • dropby23 D kullanıcısına yanıt
    Ürün yurtdışı o yüzden garantisi yok maalesef.
    Tekerleği söktüm dişlilerde bir problem varmı acaba diye ama gözle görülür bişey bulamadım.. Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oRHaN_7 -- 7 Mayıs 2021; 14:37:45 >
  • oRHaN_7 O kullanıcısına yanıt

Merhaba,

O kadar söktüğünüze göre motorun dönmesini de kontrol edebilir misiniz elinizde? Rotoru bir tarafa hafifçe baskılayaran döndürmeye çalşın. Bu arıza genelde motordan çıkar.

Değilse de dişlilere çok az (1/10 leblebi) beyaz lityum gres sürebilir ve geri kapatabilirsiniz. Bir süre idare eder ama eninde sonunda o tekerlek modülü değişecek.

Dilerseniz yedeği var.

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    Elimle motorun dişlisini çevirdiğimde kademeli dönüyor biraz. Çok aşırı zor değil ama çok hafif de değil. Böyle birşeyi 1 2 3 diye ayarlar gibi. Bide çok hafif viykliyor gibi. Video çekip mesajı editleyeceğim. Evde gres vardı ama bitmiş sanırım bulamadım. Silikon gres siparişi verdim internetten. Modülün fiyatı nedir acaba. Buradan paylaşmıyorsanız özelden bilgi verebilir misiniz?

Videonun sonunda mikrofonu motora çevirdiğim için görüntünün kusuruna bakmayın
    https://www.youtube.com/watch?v=gurzb7-xdeU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oRHaN_7 -- 7 Mayıs 2021; 18:16:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oRHaN_7

Ürün yurtdışı o yüzden garantisi yok maalesef.
    Tekerleği söktüm dişlilerde bir problem varmı acaba diye ama gözle görülür bişey bulamadım.. Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü
    Hocam bende motor da problem vardı. Bir nokta da daha da ağırlaşıp değişir muhtemelen
  • Benimki de sanırım motordan. Ali bey ne diyecek bakalım ☺️
  • oRHaN_7 O kullanıcısına yanıt
    Motor efendim, çok belli.
    Gres siparişinizi iptal edin, burada bi işe yaramaz, boşuna masraf etmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hepsirobot -- 7 Mayıs 2021; 18:43:56 >
  • Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    Aracımın fren kaliper pimlerini söküp temizleyecektim. orada kullanmak için sipariş etmiştim esasen ☺️
  • 
Sayfa: önceki 10461047104810491050
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.