Şimdi Ara

Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü (286. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
23.821
Cevap
653
Favori
559.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 284285286287288
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tekiz

Toz kutusunun dışından çekin sertçe, ama doğru yönünden yoksa tırnakları kırılabilir. Çıkacaktır.
    Hocam yan firca nasil cikariliyor acaba ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    Direk çekip cikarin hocam, üç bacagi da dibinden tutun ama ayni anda, korkmayin kopmaz:)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • S50 nin beta yazılımı onaylanmış, bir iki güne mi home üzerinden parça parça verilecekmiş, Alman forumunda okudum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tekiz

Banggood mobil uygulamasindan deniyorsunuz sanirim, uygulama ayarlarindan dili ingilizceye cevirin, bi kapat ac yapin uygulamaya duzelecektir, sistemsel bir hata var
    Evet mobilden deniyordum, siteden alayım teşekkürler.

Edit: 1589tlden satın aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wirm -- 18 Ocak 2020; 18:50:29 >
  • Reisenberg R kullanıcısına yanıt
    Aynı evde aynı halıda önce s50 kullandım şimdi 1s kullanıyorum. S50 halıya tırmanma konusunda daha başarılı. Hiç zorlanmadan ses yapmadan evdeki halılara çıkabiliyordu. 1s ise bazen ses yapıyor ve geri ileri yaparak, açı değiştirerek çıkıyor.
    Ayrıca 1s bazen, çapraz mobilya ayaklarına tırmanmaya çalışıyor, askıda kalabiliyor bu nedenle.
    Bunlar dışında olumsuz bir fark görmedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibrahimaster -- 18 Ocak 2020; 22:45:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimaster

Aynı evde aynı halıda önce s50 kullandım şimdi 1s kullanıyorum. S50 halıya tırmanma konusunda daha başarılı. Hiç zorlanmadan ses yapmadan evdeki halılara çıkabiliyordu. 1s ise bazen ses yapıyor ve geri ileri yaparak, açı değiştirerek çıkıyor.
    Ayrıca 1s bazen, çapraz mobilya ayaklarına tırmanmaya çalışıyor, askıda kalabiliyor bu nedenle.
    Bunlar dışında olumsuz bir fark görmedim
    S50 daha kaiteli malzemeye sahip, burda tartismasi yapilmisti. Zaten fiyat farkida bu durumu ortaya koyuyor. Roborock uretimi cihazlar almak bence daha mantikli.

• quote:

Orijinalden alıntı: agtr

S50 nin beta yazılımı onaylanmış, bir iki güne mi home üzerinden parça parça verilecekmiş, Alman forumunda okudum
    Nasıl yenilikler getiriyor acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

Artık gercekten cok hizli sorunsuz temizlemeye basladi gerci sabah %88 sarji vardi sarja donuyorum demesi haric.50 m2 1 saat civarinda temizliyor.
    Bir tek sorunum masanin keske altina girse sandalyeden giremiyor :(

Oda isimlendirme işlemini nasıl yaptınız acaba ? S55 benim ki güncel sürüm ama oda adı koyamiyorum

• ibrahimaster İ kullanıcısına yanıt
    Üretici farkı.
    S serilerini Roborock üretiyor hala, hem malzeme kalitesi hem de mekanik komponentleri daha iyi.
    Ancak sehpa ayaklarında takılma konusunda bir fark olmaması lazım, her ikisinin de okuma algoritması aynı.

• hayallerde H kullanıcısına yanıt
    s5 serisi cihazlara gelen oda oda ayırma yapan yeni versiyonda odaları isimlendirme özelliği gelmemiş henüz hocam, bir sonraki versiyona umarım..

Arkadaşın cihazı STYJ02YM modeli, onda mevcut olan bir özellik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tekiz -- 18 Ocak 2020; 23:27:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayallerde

Oda isimlendirme işlemini nasıl yaptınız acaba ? S55 benim ki güncel sürüm ama oda adı koyamiyorum

Alıntıları Göster
    Styjm cihaz

• Aylardır sorunsuz kullandığım s50(global versiyon) xiaomi robotum bugün mi home uygulamamım(ios) güncellemesiyle çalışmaz oldu. Uygulama üzerinden robota bağlanmaya çalıştığımda fotodaki hata mesajı çıkıyor. Bunun ne olduğunu bilen var mı?
    Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü@Hepsirobot

• esomer E kullanıcısına yanıt
    Bunlar yazılım uygulama hatası.
    Cihazınızı resetleyip tekrar çalıştırmayı deneyin, kolay gelsin.

• Teşekkürler cevap için. Robotu resetledim tekrar kurdum düzelmedi. Sonra uygulamayı kurcalarken ayarlar menüsünden “ön belleği temizle” dedim düzeldi. Tabi ön belleği temizleyince mi home uygulamasına bağlı tüm aygıtlarımı tekrar başlattı ve bazı ayarları(komutlar, ince ayarlar falan silindi) silindi aletlerin. tekrar ayarlamam gerekti ama sorun çözüldü sonuçta.

• tekiz kullanıcısına yanıt
    S55 versiyon olarak güncel diyor ama oda oda bölme yok henüz. Parti parti mi geliyor acaba cihazlara?
    Bir de salon mesela bomboş olmasına rağmen kolon çıkıntısından bölmüş odayı iki iş yapıyor ayrıca kısa kenara paralel gidip geliyor :)
    Ama batarya olarak iyiymiş 144 m2 144 dk süpürdü.

Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü
    Gerçi bu ilk süpürme ve harita çıkarmasıydı belki düzelir.

• Hocam güncellemeyelim mi diyorsunuz??

• hayallerde H kullanıcısına yanıt
    Flolevac üzerinden alınabilen yazılım dağıtılacak herhalde hocam, ilave birşey gelirmi bilmiyorum. Oda bölme, uzunlamasına temizlik vs gelecek normalde

• esomer E kullanıcısına yanıt
    Özür dilerim, tam açık bir açıklama yazmamışım.
    Ben de uygulamanızı resetlemenizi önermiştim.
    Sorunun çözüldüğüne sevindim, iyi günlerde kullanınız.
    Saygılarımla

• ozgurs59 O kullanıcısına yanıt
    Eviniz kaç M2 hocam 144 m2 tek şarjla çok iyi supurmus

• STYJ02YM her gün kendini kapatıyor. Bir de bu haldeyken şarjı azalıyor.
    14 Ocak'ta süpürme işlemi yapıp standa geri dönmüş, ertesi gün kendini kapatmış ve şarj yüzde 60'lara düşmüş.
    Ne olmuş olabilir sizce?

Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü

• 
Sayfa: önceki 284285286287288
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.