Şimdi Ara

Xiaomi Redmibook 14 II Ryzen Edition - Kullanıcıları ve Dayanışma (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben laptopu bu akşam sipariş ettim. Kargoya verildi hatta yola bile çıktı. Ben böyle olduğunu bilseydim almazdım. Şimdi uğraş dur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sizofree S kullanıcısına yanıt

Hocam yüksek grafikli oyun oynayacaksanız iade edin, diğer türlü her türlü işinizi görür bunun fiyatına bu özelliklerde başka cihaz bulamazsınız.

• Yüksek grafik gerektiren oyun oynamıyorum. Mühendislik öğrencisiyim ileride işimi görecek bir bilgisayar istiyorum. Hepsiburadayı aradım durumu anlattım. İlgi kaydı oluşturdular, bakalım ne olacak.

• Almayı düşünüyorum da klavye sorununu nasıl çözdünüz biraz detaylı anlatırmısınız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cihazın normal klavyesini Türkçe-qwerty yapıyorsunuz sistemden, internet üzerinden Türkçe q klavye yapışkan etiketi alıyorsunuz yapıştırıyorsunuz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İade için teknik servise gönderdim. İadenin kabul olup olmayacağına karar vermeleri için. Biraz önce beni aradılar. İadem kabul olmadı. Dediklerine göre laptopta AMD Radeon bulunuyormuş, hepsiburada'da da AMD Radeon Pro 560X yazdığı için ikisi aynıymış. Bunun aynı olmadığını belirttim. Müşteri hizmetleri tekrar soracağını söyleyip bekletti. Tekrardan sorduğunda teknisyen AMD Radeon Pro 560X'in ekran kartının sürümü olduğunu söyledi. Tekrar öyle olmadığını belirttim ama bir şey demediler. İadenin kabul edilmediğini belirten rapora bu dediklerini de yazmalarını istedim. Onu da kabul etmediler. Prosedür gereği sadece belli cümleler yazılıyormuş. Hepsiburada'yı aradım durumu tekrar anlattım. Beni arayacaklarını söylediler.

@Erzsa dedikleri gibi ekran kartının sürümü AMD Radeon Pro 560X mi? :/

Öyle olsa bile ekran kartı kısmında neden öyle yazıyor?

Ürünün yanlış tanıtıldığını düşünüyorum. Bakalım ilerleyen süreçlerde neler olacak. Ben bu laptopu kullanmak istiyordum ama böyle tatsızlıklar yaşanması canımı baya sıktı. Keşke kendi hatalarını kabul edip telafi etmek için bir şey yapsalardı.

Laptop elime gelince ben de tekrardan kontrol edeceğim. Eğer haklı olduğumu görürsem bu yaşadıklarımı herkese anlatmayı düşünüyorum.

Xiaomi bu modeli piyasaya yeni sürüyor ve böyle bir şey yaşanması marka için de baya kötü olacaktır. Umarım hatalarından vazgeçerler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sizofree

İade için teknik servise gönderdim. İadenin kabul olup olmayacağına karar vermeleri için. Biraz önce beni aradılar. İadem kabul olmadı. Dediklerine göre laptopta AMD Radeon bulunuyormuş, hepsiburada'da da AMD Radeon Pro 560X yazdığı için ikisi aynıymış. Bunun aynı olmadığını belirttim. Müşteri hizmetleri tekrar soracağını söyleyip bekletti. Tekrardan sorduğunda teknisyen AMD Radeon Pro 560X'in ekran kartının sürümü olduğunu söyledi. Tekrar öyle olmadığını belirttim ama bir şey demediler. İadenin kabul edilmediğini belirten rapora bu dediklerini de yazmalarını istedim. Onu da kabul etmediler. Prosedür gereği sadece belli cümleler yazılıyormuş. Hepsiburada'yı aradım durumu tekrar anlattım. Beni arayacaklarını söylediler.

@Erzsa dedikleri gibi ekran kartının sürümü AMD Radeon Pro 560X mi? :/

Öyle olsa bile ekran kartı kısmında neden öyle yazıyor?

Ürünün yanlış tanıtıldığını düşünüyorum. Bakalım ilerleyen süreçlerde neler olacak. Ben bu laptopu kullanmak istiyordum ama böyle tatsızlıklar yaşanması canımı baya sıktı. Keşke kendi hatalarını kabul edip telafi etmek için bir şey yapsalardı.

Laptop elime gelince ben de tekrardan kontrol edeceğim. Eğer haklı olduğumu görürsem bu yaşadıklarımı herkese anlatmayı düşünüyorum.

Xiaomi bu modeli piyasaya yeni sürüyor ve böyle bir şey yaşanması marka için de baya kötü olacaktır. Umarım hatalarından vazgeçerler.

Maalesef hocam, cihazda Amd Renoir C3 yani Vega 6 var.

Xiaomi Redmibook 14 II Ryzen Edition - Kullanıcıları ve Dayanışma

• Merhabalar,

Konuyu takip ettiğimde forumdaşların güzel paylaşımlar yaptığını görüyorum. Öncelikle sizin özelinizde herkese teşekkürler. Sticker konusunda önerdiğiniz bir satıcı veya marka varsa bilgilendirebilir misiniz rica etsem? En azından yönlendirme bile yapsanız memnun kalırım. İyi forumlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperburaksenturk -- 17 Şubat 2022; 16:49:2 >
  • alperburaksenturk kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam, genelde stikerlar standart oluyor, aldığım ürünü nereden aldığımı bulamadım hocam kusura bakmayın.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Hocam Merhaba , ben aldığım ilk günden beri wifi sorunu yaşıyorum , bağlanmıyor bağlamada kopuyor az çekiyor saçma sapan , sizde durumalr nasıl

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.