Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 8 [ANA KONU] (123. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.237
Cevap
129
Favori
557.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: oznbzkrt

Elinize ulaştığında prg vs kurmayin MIUI 11 kurup reset atın sonra istediğiniz prg kurun keyfini çıkarın.Sorunsuz bu şekilde kullanıyorum.
    Teşekkür ederim.. Hard reset mi atmalıyım normal telefonu formatla kısmından mı? Yani fark oluyor mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hard reset atarsanız daha iyi olur derin temizlik yapar.tus kombinasyonuyla giriliyor.Ses acma+power tuşuna basılı tutuyorsunuz kapalı halde.recovery menüsü geliyor.Ordan yaparsınız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar Arnova Gcam_6.2.030_advanced sürümünü kurdum. Sorunsuz çalışıyor. Ancak çok fazla geliştirici ve versiyon var. Hangisini önerirsiniz ? Daha önce paylasildiysa kusura bakmayın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar,
    n11 techpazar mağduru olmuştum, en nihayetinde geçtiğimiz hafta gittigidiyor'dan 1566 tlye satan cepekspress adlı satıcıdan beyaz 64gb siparişi verdim. Aslında 20-30 tl daha uyguna satanlar vardı ama ilanlarda sadece genpa garantili yazıyordu. Bu satıcıda xiaomi türkiye diye açıkca yazdığı için 20-30 tl'ye bakmadım. Her neyse win telekom garantili bir cihaz gönderdi. Yani resmi distribütör olarak bilinen evofone değil. Ama xiaomi'ye mesaj attım win telekomun da distribütörleri olduğunu söylediler.

Velhasıl %4 black friday kuponu ile 1503,36 tl ödedim bir de worldcard kampanyasından 50 tl puan gelecek. yani 1453 tl gibi bir rakama almış oldum. Kayıtlı garantisizleri 1100'e satılıyordu. Bugün de xiaomi tr ler 1469 tl ye kadar düşmüş.

Sizce iyi mi yaptık? trendyol'da 1299 tl den satmıştı sanırım. Sanki biraz zarar ettik gibi

• MIUI 11 nasıl eksik veya sorunu varmı.
    Batarya performansı 10a gore kötü diyorlar.
    Ne diyorsunuz?

• Bandogge kullanıcısına yanıt
    Fotoğraflarda keskinlik isterseniz trCamera_REBORN_V5_deep_end_final.apk sürümünü önerebilirim.
  • Redmi note 8 64 gb ile araniza bende katildim arkadaşlar. Kilif ve kirilmaz ekran önerisi olan var mi?

• Dün itibariyle bende redmi not 8 kullanmaya başladım. Yaklaşık 3-4 sene sonra tekrar akıllı telefona dönüş yaptım. Biraz kamerasını kurcaladım güzel geldi. Miui11 güncellemesi yazısı çıktı onuda yaptım. Şarj konusu bende zaten sıkıntı yapmaz çok telefon kurcalayan biri değilim.
  • xkanax X kullanıcısına yanıt
    benimde merak ettiğim bi soru açıkçası
  • Saw_ S kullanıcısına yanıt
    Spigen kılıf ve microlux.com.tr seramik ekran ekran koruyucu

• Seramik ekran koruyucunun çerçevesi foto da kalın gibi duruyor.Spigen ile kılıf takınca kaldırma problemleri yaşıyor musunuz?

• oznbzkrt O kullanıcısına yanıt
    Yok hocam önce kutusundan çıkan kılıfla da kullandım. Herhangi bir kalkma olmadı. Tavsiye ederim güzel bir koruyucu

• Arkadaşlar merhaba acil cevap verirseniz sevinirim eşime note8 aldık ama 32gb olan model ram 4 mu 3 mu anlamadım Evkur dan aldık acaba iptal mi etsem ama 64gb ile arasında aylık 45tl fark var durum biraz sıkışık ama eşimin telefonda bozulduğu mecbur aldık bende pro olanı aldım memnunum evofone ve Xiaomi sitesinde 32gb olan model yok görmedim incelemeyede denk gelmedim

• pubg de grafik ayarlarında hd seçilebiliyormu
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre1802

Arkadaşlar merhaba acil cevap verirseniz sevinirim eşime note8 aldık ama 32gb olan model ram 4 mu 3 mu anlamadım Evkur dan aldık acaba iptal mi etsem ama 64gb ile arasında aylık 45tl fark var durum biraz sıkışık ama eşimin telefonda bozulduğu mecbur aldık bende pro olanı aldım memnunum evofone ve Xiaomi sitesinde 32gb olan model yok görmedim incelemeyede denk gelmedim
    3lük olmaması lazım dostum 4 ve 6 seçeneği olmalı.
  • emre1802 E kullanıcısına yanıt
    https://www.epey.com/akilli-telefonlar/xiaomi-redmi-note-8-32gb.html

buradanda göreceğiniz gbi 3 Gb tır sizin aldığınız. İptal edin 40 TL fazla verip 64 Gb depolama alanı olanı alın o 4Gb ramlidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahoiz

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/xiaomi-redmi-note-8-32gb.html

buradanda göreceğiniz gbi 3 Gb tır sizin aldığınız. İptal edin 40 TL fazla verip 64 Gb depolama alanı olanı alın o 4Gb ramlidir.
    Bende oradan bakıyorum ama ne incelemesi nede Xiaomi evofone sitesinde 32gb model yok lansmqnda 32gb da tanitilmadi ama telefonu görerek aldım hiçbir fark yok 64gb olan model ile elimizde 64gb hafıza kartı var benim anlamadığım bu model ne zaman çıktı 32gb olani

• emre1802 E kullanıcısına yanıt
    2019, Ekim çıkışlı olduğuna göre tr yede kasım gibi girmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bahoiz -- 15 Aralık 2019; 16:32:29 >
  • 
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.