Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 8 [ANA KONU] (116. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.237
Cevap
129
Favori
557.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen ay annem için mavi rengini aldım. Genel olarak sorun yok ama bizde de rehberdeki kişilerin silinmesi sorunu var. Bazı isimler durduk yere siliniyor. Yeniden kaydediyorum bakıyorum 3 gün sonra yine yok. Böyle bir sorun başına gelen var mı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaman21

Geçen ay annem için mavi rengini aldım. Genel olarak sorun yok ama bizde de rehberdeki kişilerin silinmesi sorunu var. Bazı isimler durduk yere siliniyor. Yeniden kaydediyorum bakıyorum 3 gün sonra yine yok. Böyle bir sorun başına gelen var mı.
    mi hesabını aktif hale getirip senkronizasyonu açın Ben de hem google hesabı hem mi hesabı senronizasyon yapıyor.herhangi bir sorun olmadı olsa da yedekten kurtarabiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SUPERMAN

O zaman yeter note 8 oyun oynuyorsan pro al tabi oyunla işin yoksa note 8 işini görür diye düşünüyorum
    @djalmaa
    teşekkür ederim hız konusunda bariz bi fark hisseder miyim peki? uygulamaların açılış süresinde falan
  • merilül M kullanıcısına yanıt
    google hesabı aktif, mi hesabını açarım da neden siliyor onu anlamadım.
  • Note8 pro kullanmadığım için birşey diyemeyeceğim birşey bu konuda ama sd 665 den daha performanslı olduğunu söylüyorlar mediatek gt90 nın
    @djalmaa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Note8 pro kullanmadığım için birşey diyemeyeceğim birşey bu konuda ama sd 665 den daha performanslı olduğunu söylüyorlar mediatek gt90 nın
    @djalmaa
    teşekkür ederim, note 8 alıcaktım fakat bir arkadaş note 8'lerin yakınlık sensörü problemli diyince onu araştırmaya başladım :)
  • 48mp' ile foto çekiyorum minecraft gibi çıkıyor pro modda çok daha güzel çıkıyor sizdede öylemi?
    ayrıca ekran kilidinde nedense çok delay'li klavye bir harfe basıyorum 2-3saniye sonra işliyor ama telefon açıldıktan sonra başka hiçbirzaman yazarken delay olmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 9 Aralık 2019; 16:31:20 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaman21

google hesabı aktif, mi hesabını açarım da neden siliyor onu anlamadım.
    google hesabınız başka bir cihazda daha aktif olarak kullanıyorsanız bundan kaynaklı da olabilir.Yanlışlıkla kullanıcı tarafından silinmişte olabilir. Mi hesabını da aktif ederek önleminizi almış olursunuz.
  • System launcher güncellendi.Parmak izi animasyonu diyor.Bu ekrandan parmak izi olanlar icinmi geçerli ?

• Konuya bayadır girmiyordum. Güncel sorunlar devam ediyor. Dokunmatikte a ve i harfleri bazen algılamıyor. Bu her zaman olan bir şey değil yani tamamen basmamazlık yapmıyo. Oyun performansı işlemciye göre bence iyi değil. Sensör sorunu var fakat sensör sorunundaki sıkıntı sensör bir kere açılıp kapatırsa ekranı karşıya ses gitmemeye başlıyor oysa görüşme devam ediyor yanağım hiçbir yere değmiyor. Sensör sorunu konuşmayı bozmasa sıkıntı olmayacak. Karşıya ses gitmemesinden dolayı aramayı sonlandırmak zorunda kalıyorsun. Ben çareyi konuşma esnasında ekranı kilitlemekte buldum. Fakat bildirim falan geldiğinde de ekranın yanmaması gerekiyor. Ön kamerayı yapay yani oda ışığında denedim. Kamera bir beyaz bir sarı oluyor ışığı aldığı açıya göre sapıtıyor Kilit ekranı açmaya yeni animasyonlar eklemişler. 1400-1500 liraya tercih edilebilecek bir cihaz ama keşke en azından sensör sorunu olmasaydı. Diğerleri gözardı edilebiliyor ama konuşma esnasında karşıya ses gitmemesi çok sinir bozucu.

• Hocam siz telefonu bir an önce servise gönderin ya da iade edin. Söylediğiniz sorunlar yenilir cinsten değil

• Arkadaşlar Note 7 pubg yüksek ayarlarda açabiliyor olmasına rağmen note 8 açmaması güncelleme kaynaklı mı acaba deneyen oldu mu

• umutluhayat kullanıcısına yanıt
    SD 665in yeni bir işlemci olmasından kaynaklı olabilir hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dessa D kullanıcısına yanıt
    Maalesef çözemedim

• Bildirim gelince ekran uyanması kapanmıyor mu ? Çok gıcık ediyor
  • 22 Kasım'da aldığım spigen kılıf bugün akşamüstü nihayet hepsijet ile ulaştı.Kilifi merak eden arkadaşlar için şeffaf kutu içinden çıkan kılıftan biraz daha haliyle kaba duruyor ama o kiliftan daha çok koruyacağı aşikar.Benim gibi beyaz renk varsa renkten feragat etmeniz gerekiyor çünkü simsiyah oluyor.Kamera cikintisini merak eden kişiler için evet var ve direkt yüzeye temas eden kısım kılıf kamera değil.Ben spigen e alışık olduğum için gayet güzel olduğunu söyleyebilirim.Koruma anlamında aklınızda soru isaret kalmasın.

• quote:

Miui 11 de devam ediyor bu sorun gitmedi ama fiyatına göre çok iyi alabilirsin şu dönemde bu fiyata bu özelliklerde başka bir telefon yok açıkçası
    @seegoo
    Valla hocam bu sorunlar fixlenmez ise, daha stabil olan redmi note 7 ye bakacağım.
  • Evet sorunlar gitmezse kötü olur note 7 daha oturmuş bir cihaz bende keşke baştan note 7 düşünseydim.
    @seegoo

• quote:

Orijinalden alıntı: gamerxir

Bildirim gelince ekran uyanması kapanmıyor mu ? Çok gıcık ediyor
    Ayarlar>kilit ekranı>bildirim gelince kilit ekranını uyandır seçeneğini kapatın hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gamerxir kullanıcısına yanıt
    Xiaomi Redmi Note 8 [ANA KONU]
    Bunu bir denermisin .

• 
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.