Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (284. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.489
Cevap
101
Favori
469.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Root ve rom konusunda oldukça fazla kaynak var. Bir kaç kere rom kurdum ama bunun arayüzü çok güzel olduğu için geri döndüm. Abartılı açıklamalara bakmayın cihaz her şeyiyle mükemmel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • by_colakoglu kullanıcısına yanıt
    Resim paylaşımı benide sıkıyor yazıyla yazsalar yeter aslında

• oktayakgoz kullanıcısına yanıt
    İnternette herşey var hocam bende biliyorum ama her konuda her cihaz için bu konular paylaşılır sen ben biliyoruz ama bilmeyenler de var sen ben memnunuz bu romdan ama farklılık istiynlerde var

Ben burayı takip ediyorsanız Sorulması gerekenleri bu başlık altında soracaksam neden bu içeriklerde olmasinki bu konu bana yardımcı olsun ben bildiklerinden size yardımcı olayım diye burayı takip ediyorum batarya paylaşımı için neden takip edeyim ki doğru değilmi

• wallace_son kullanıcısına yanıt
    Zamanında aynı şeyleri bende yazmıştım hatta sunudda demiştim bir arkadaşım bilinmesi gerekenleri ayrı bir başlık altında toplasin ordan devam edelim

Örneğin rom kurulumu root işlemleri twrp kurulumu karnel kurulumu işe yarayan rootlu rootsuz program paylaşımları gibi gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reyes_19 -- 14 Aralık 2017; 14:51:56 >
  • N11 - PİNTİ satıcısından Redmi Note 4 alan oldu mu?
  • Çoğunluk cepport tan alıyor PİNTİ satıcısı sanırım delta değil EVO garantili satıyor....

• Tecrube eden oldumu?

Cift hat kullanip 2 hattininda 3g yada 4g cekmemesi nedendir?

Biri mutlaka edge hizinda surunuyor.Simleri yer degistirsemde ayni.Butun cift hatlilar bu mantikla mi calisiyor yoksa 2 side ayni imei ile kayitli diyemi oluyor acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Jakar1

Tecrube eden oldumu?

Biri mutlaka edge hizinda surunuyor.Simleri yer degistirsemde ayni.Butun cift hatlilar bu mantikla mi calisiyor yoksa 2 side ayni imei ile kayitli diyemi oluyor acaba?

Dün benim ikisi de gitti. Yarım saat sonra kapatıp açtım. Düzeldi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jakar1 J kullanıcısına yanıt
    İkisinde 4g de benim hiç sıkıntı yaşamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: Jakar1

Tecrube eden oldumu?

hocam bende çift hat kullanıyorum sadece 1 hat 3g-4g de çalışıyor diğer hat çalşmıyor sadece 2g de çalışıyor.Bunun nedeni aynı anda 2 hattında internetini açamadığınız için yani sadece 1 hattan nete giriyoruz eğer mobil ayarlardan nete girdiğimiz hattı değiştirirsek diğer hattan nete girebiliyoruz fakat bu seferde önceki nete girdiğimiz hat 2g hıza düşüyor...Sorun yok yani bende 1 ay hattıma kontör yüklemesi yapıyorum sonraki ay diğer hattıma yükleme yapıyorum böylece dönüşümlü kullanıyorum sanırım bu çift hatlı telefonlar için genel bir durum....

• Dün itibariyle Red mi note 4 64gb/4gb ile aranıza katılmış bulunmaktayım. Telefon ile ilgili ilk izlenimlerim gayet olumlu, seri telefon, renk parlaklığı ve keskinliği iyi, global olduğu için vodafone 4g de sıkıntı yok, 1. Sim yuvası micro sim, 2. Yuva nano sim yada hafıza kartı takılıyor. Arayüz akıcı, miui 9.0 a güncelledim, Android 7.0 oldu. Kamerası benim için iyi, radyosu var, pili gayet başarılı.

• selamlar bilginiz varsa 1_2 sorum olacaktı... redmi note 4 modellerinde 2 çeşit panel gördüm biri otm panel diğeri ise nianna. Nianma ile ilgili nette çeşitli bilgiler mevcut fakat diger panel ile ilgili en ufak birsey bulamadım. Birde pil tasarrufu iki ayrı yerde onay istiyor biri bildirim panelinde uygulama ile ilgili pil ayarlarinda. Bildirim den pil tasarrufu nu kapattıgimizda ayni zamanda uygulama ile ilgili ayarları da kapatmış oluuormuyuz....

• quote:

Orijinalden alıntı: Kobarsterm

Dün itibariyle Red mi note 4 64gb/4gb ile aranıza katılmış bulunmaktayım. Telefon ile ilgili ilk izlenimlerim gayet olumlu, seri telefon, renk parlaklığı ve keskinliği iyi, global olduğu için vodafone 4g de sıkıntı yok, 1. Sim yuvası micro sim, 2. Yuva nano sim yada hafıza kartı takılıyor. Arayüz akıcı, miui 9.0 a güncelledim, Android 7.0 oldu. Kamerası benim için iyi, radyosu var, pili gayet başarılı.

hayırlı olsun sd işlemcili mi nerden kaça aldınız

• Yeni beta güncellemesini yüklemenizi önermem batarya baya kötü olmuş. Yeni bişeyde gelmemiş.

• Dghrtsa D kullanıcısına yanıt
    1 gün 19 saat bekleme 8 saat 15 dakika ekran süresi aldım gayet iyi bence

• S ergen1453 S kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, evet snapdragon olanından aldım, cepport mağazasından, Sirkeci de ofisleri, direk elden aldım, 1029 lira

• Biraz radyo dinleyeyim dedim. Radyonun stereo olmadığının farkına vardım.
    Tamam telefon ekonomik olsun da bu da çok ufak hesap be ya.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Google kamera uygulamasını yükledim daha net fotoğraflar çekiyor birde video yu 4k çekme özelliği de mevcut tavsiye ederim stok kamera uygulamasından daha başarılı :)

• quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

Biraz radyo dinleyeyim dedim. Radyonun stereo olmadığının farkına vardım.
    Tamam telefon ekonomik olsun da bu da çok ufak hesap be ya.

Xiaominin tum cihazlarinda benzer durum var redmi note2 cihazimda benzer durumdaydi sebebini bende merak etmekteyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kimyager06

Google kamera uygulamasını yükledim daha net fotoğraflar çekiyor birde video yu 4k çekme özelliği de mevcut tavsiye ederim stok kamera uygulamasından daha başarılı :)

Uygulamayı buraya eklermisin

• 
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.