Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 4X & Redmi Note 4 Global ★Qualcomm Versiyon★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (179. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.489
Cevap
101
Favori
469.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 177178179180181
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yeni güncelleme 385 mb olarak görnünüyor indiriyor cihaz şuan bakalım ne değişmiş miui8 8.5.8.0 güncellemesi bu arada umarım batarya kullanım süresinde de iyileştirme yapmışlardır...
  • miui 9 betadayım detayları bekliyorum sizden
  • Benim mi atladığım bir durum var yoksa satan bile ne sattığını bilmiyor mu?

Sd global note 4 almak istedim ama satıcı band 20 yok dedi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dEs_

Benim mi atladığım bir durum var yoksa satan bile ne sattığını bilmiyor mu?

Sd global note 4 almak istedim ama satıcı band 20 yok dedi.

Hocam 2 tane aynı cihaz var donanim ayni islemci ayni ram/rom ayni

Redmi note 4x ve redmi note 4

Aralarinda tek fark var redmi note 4x te band 20 yok redmi note 4 te band 20 var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0quz28

miui 9 betadayım detayları bekliyorum sizden

Tamam hocam detaylar hakkında bilgi veririm...Birde bugün ayarlardan baktım da 450 saattir telefon açık hiç kapatmamışım neredeyse 20 gündür hala ne takılma donma vs yaşamadım bugün günler sonra telefonu yeniden başlatacağım
  • reyes_19 R kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bilgi için.

Satıcının elindeki de note 4 idi. X değildi.

Enteresan...

Satmış zaten.

Bakalım uygun bulursam alacağım.

• quote:

Teşekkürler bilgi için.

Satıcının elindeki de note 4 idi. X değildi.

Enteresan...

Satmış zaten.

Bakalım uygun bulursam alacağım.

Bende guvenilir bir satici ariyorum hocam bulursaniz banada haber eyleyin :)

Forumda referansı yüksek satanlar var aslında ama fiyatlarını beğenmiyorum. Denk gelirsem yazarım :)

• quote:

Forumda referansı yüksek satanlar var aslında ama fiyatlarını beğenmiyorum. Denk gelirsem yazarım :)

Aynen oyle piyasasi yuksek aslinda 3/32 icin maksimum 750 olmali bende bekliyorum

• Arkadaşlar şu an garantili ve be en ucuz 4x nerden bulabilirim cepportta 1050 tl. Biraderime alacağım.

• centilmen55 C kullanıcısına yanıt
    Forumda 800 üstü fiyatlar çekilmiş. Ben de bir arkadaşın kardeşine aldım. Cepport'ta 1050 değil ama 995. 1000 liraya tamamlayın chip de var. Bence burdan almaya değmez. Adamlar işi iyice ithalatçıya döktü. Sanırsın ithal etmiş. Lan kaçak mal getiriyorsun ithalatçı kadar kâr ne demek?
  • Lirikal Militan kullanıcısına yanıt
    Eyvallah, ciddiye alip cevaplayan birinin olmasi guzel.Benim cihazim rootlu degil ama ise yarar cozumler varsa rootlarim. Ama kullanip ya buna deger diyen biri cikar mi acaba kamera modlari icin.

• quote:

Orijinalden alıntı: ismaill07

Eyvallah, ciddiye alip cevaplayan birinin olmasi guzel.Benim cihazim rootlu degil ama ise yarar cozumler varsa rootlarim. Ama kullanip ya buna deger diyen biri cikar mi acaba kamera modlari icin.

Hocam Google pixel kamera modu var ama root istiyor kullananlar memnundu bende rootsuz çıkmasını bekliyorum

• Beyler acil yardıminiz gerek (telefonu 2 gün önce aldım redmi note 4x)

1) telefonu gece şarja takıyorum sabah kalkıyorum hala dolmamis işte 87 de kalmış veya doksan dokuzda kalmış bunun çözümü nedir

2)şu an 8.2.10.0 yüklü güncellenme olarak 8.5.4.0 a güncellenme yapayım mı?

Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: taktak17

Beyler acil yardıminiz gerek (telefonu 2 gün önce aldım redmi note 4x)

1) telefonu gece şarja takıyorum sabah kalkıyorum hala dolmamis işte 87 de kalmış veya doksan dokuzda kalmış bunun çözümü nedir

2)şu an 8.2.10.0 yüklü güncellenme olarak 8.5.4.0 a güncellenme yapayım mı?

Teşekkürler

Batarya sıkıntılı

• Note 4 ve note 4x arasında band farklılığı dışında ne gibi bir fark var? Kullanan veya net bilgi sahibi biri bilgilendirebilir mi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: neyalansoyliyim

Note 4 ve note 4x arasında band farklılığı dışında ne gibi bir fark var? Kullanan veya net bilgi sahibi biri bilgilendirebilir mi acaba?

Baska hicbir fark yok

• Telefonuma twrp ile miui 9 kurmuştum. sonra twrp telefondan gitsin diye miflasher ile fastboot tan 8.4.5 olan sürümü kurdum. işlem bitti ama cihaz açılmıyor bir türlü. mi yazıyor powered by android yazıp üç nokta sürekli hareket ediyor ama uzun süre beklememe rağmen cihaz açılmadı.

fastboottan miflasher ile tekrar kurmak istedğim de işlem hemen bitiyor bir değişiklik olmuyor. twrp yüklemek istediğim de cihaz kilitli olduğu için işlem yapmıyor. cihazı açmadan tekrar unlock edebilirmiyim cihazı ?

ses açma ve güç tuşuna başarak açıyorum pcsuite bağlanmak istiyorum ama oda nedense bağlanmıyor. bu cihaza yapabilecek hiç bir şeyim yok mu ?
    Yeni aldığım cihazda batarya sıkıntılı yani peki çözümü var mı hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: oktayakgoz

Telefonuma twrp ile miui 9 kurmuştum. sonra twrp telefondan gitsin diye miflasher ile fastboot tan 8.4.5 olan sürümü kurdum. işlem bitti ama cihaz açılmıyor bir türlü. mi yazıyor powered by android yazıp üç nokta sürekli hareket ediyor ama uzun süre beklememe rağmen cihaz açılmadı.

fastboottan miflasher ile tekrar kurmak istedğim de işlem hemen bitiyor bir değişiklik olmuyor. twrp yüklemek istediğim de cihaz kilitli olduğu için işlem yapmıyor. cihazı açmadan tekrar unlock edebilirmiyim cihazı ?

ses açma ve güç tuşuna başarak açıyorum pcsuite bağlanmak istiyorum ama oda nedense bağlanmıyor. bu cihaza yapabilecek hiç bir şeyim yok mu ?

Facebook çin pazari grubundan yaz sorunu oradan gelen cevaplara gore hareket edersin

• 
Sayfa: önceki 177178179180181
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.