Şimdi Ara

★ Xiaomi Redmi Note 3 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (95. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.114
Cevap
63
Favori
167.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dimsum

bende bu romu kullanıyorum şu anda.. %90 Türkçe.. üst toolbar ve arama ekranı ingilizce sadece..

sizde enpara da çalışıyordu o zaman bu rom beni rahat götürür :) bu arada sorulara verdiğiniz cevaplar için çok sağolun
  • murat-gkts M kullanıcısına yanıt
    evet bu romda çalışıyor sıkıntı yaşamazsınız..10 yakın banka uygulaması kullanıyorum hepsi çalışıyor.. sadece vakıfbank uygulamasında sıkıntı var.. aklınıza takılanları pm yoluyla da sorabilirsiniz elimden geldiği kadar yardımcı olurum..

rica ederim..
  • ben şu romu kurucam inmesini bekliyorum , root izinleri verilmiş ve türkçe desteğide mevcuthttp://en.miui.com/thread-222169-1-1.html birde şunu deneyeceğim aynı şartlar geçerli bakalım angisi daha iyi olursahttp://en.miui.com/thread-223533-1-1.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TrickyBogard -- 7 Şubat 2016; 22:22:09 >
  • TrickyBogard kullanıcısına yanıt
    türkçe destegi konuda yazmıyor emin seniz ve performansı begenirseniz
    paylaşın bende değişeyim
    suan ingilizce stock rom Kullnanıyorum
    oda 7.1.8
  • TA7AI kullanıcısına yanıt
    Bende farkettim sonradan, paylaşan çoklu dil demiş ama rusça ve almanca falan eklemiş. Şimdi miui sürüm 6.1.21 üstüne kurulmuş loxar romu kurucam. Deneyimlerimi yazıcam bi gün kullanayım=)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • catalunya5 kullanıcısına yanıt
    sevindim gene bi sıkıntı olursa yardımlaşırız
  • TrickyBogard kullanıcısına yanıt
    loxar benim bildigimde xiaomi.eu romu
    ben bunun 7.1.6 sını kurdum gayet başarılı
  • TA7AI kullanıcısına yanıt
    En son sürüm şu an 6.1.29 ben 21i kurdum bakalım şarjı nasıl gidecek bana şarj lazım yoksa geri kalan neredeyse aynı hep =)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar bu arada kılıf arayanlar için metal bumper kapaklı kılıfı önerebilirim. cihaz için tam koruma oluyor ve cihaz içerisinde hiç hareket etmiyor. ayrıca tek parça yekpare görüntüsüyle ayrı bir hava katıyor cihaza. tek handikapı biraz kalın olması 10.4 mm kalınlığında. aliexpresste çok sayıda taklitleri dolaşıyor orijinal olanlar MSVII firmasının çıkarttığı. alırken buna dikkat etmelisiniz. fiyatlar 7-10 dolar aralığında. yanında bir adet de temperli cam ekran filmi hediye geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hed-pe -- 8 Şubat 2016; 0:58:38 >

• Sphinx'te verileri kaybetmeden yüksetmek için kurulumda userdata'dan işareti kaldırmanız yeterli. Yüklemeden önceki rom farklıysa hata verebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ryzen -- 8 Şubat 2016; 1:19:10 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende aynı fikirdeyim. Benim içinde önemli olan şarj süresi. Üstünde gelen stabil romun şarj süresi Sphinx 2b den neredeyse 1,5 kat daha iyiydi. Şu an sphinx 2b kullanıyorum. Stabil roma göre şarj süresi hariç her şey daha iyi. Ben de beklemedeyim. İndirdiğim uygulamalar müthiş hızlı çalışıyor. Amiyane tabirle yağ gibi :)

EK NOT: Sphinx 2b roma geçmek isteyen arkadaşlara bir önerim olacak. Geçiş esnasında almadığım hata kalmadı sonunda, Sphinx in zipli kılasörü içindeki SP Flash Tool ile denediğimde oldu. SP Flahtool un sürümü önemli. Cenkay Hocam bahsetmiş önceki mesajlarında hiç dikkat etmemişim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fevzizafer -- 8 Şubat 2016; 8:40:23 >
  • Emin_Paşa E kullanıcısına yanıt
    Telefon yeni olduğu için rom sorunları var zamanla düzelir yoksa telefon güzel alınıcak bir telefon yani bence ben 1 haftayı geçti kullanıyorum
  • adempoli A kullanıcısına yanıt
    aliexpress den ekran satın alıp herhangi bir telefoncuda taktırabilirsiniz yada youtube gibi yerlerde takım videolarına bakıp kendiniz bile takabilirsiniz
  • telefon 4 g de çalışacak mı ? sorusunun cevabını dün akşam reklamlarda izledim. Vadafone reklamında aşağıda bilgi notu olarak şu yazıyordu "4g bağlantıdan 4g destekli sim kart ve 4g teknolojisini destekleyen telefonu olanlar fadalanacaktır " benzeri bir ifade vardı. yani 3 g de olduğu gibi klon imeili telefonlarda bir sıkıntı cıkmayacaktır diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gaskiney

quote:

Orijinalden alıntı: hayr16

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Emin_Paşa

Son yorumları okuyunca benimde aklım karıştı şimdi.Alalımmı Almayalım mı arkadaş lar...

Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Sorun yaşayan arkadaşların çoğu genelde bir yerlerde yanlışlık yapıyorlar ve sonunda hallediyorlar. Eğer vakıfbank uygulaması kullanıyorsanız açılmıyor buda vakıfbank dan kaynaklanıyor düzelteceğiz diyorlar ama artık ne zaman

Daha önce huwai g7 kitkatlı Vakıfbank ve Kuveyt Türk uygulaması çalışıyordu lolipopa geçtim orda da sıkıntısız çalışıyordu
    Şimdi redmi de sıkıntı var
    Uygulama ekranı açılıyor sonra devamlı ekran yenilemesi yapıyor
    Sizde de aynısımı oluyor.

Aynısı oluyor sizde play store dan vakıfban uygulamasını olduğu yerde en altta geliştirici eposta seçeneği var oradan iletişime geçin ben öyle yaptım bir nebze olsun hızlı davranırlar. Sorun uygulamada vakıfbank ın bunu düzeltmesi gerek. Ayrıca twitter dan vakıfbank ile iletişime geçin skıştırın.

vakıfbanktan gelen cevap

Sayın xxxxxxx

Mobil Bankacılık uygulamamız, yaygın kullanılan Android telefonlar ile uyumludur. Yaygın kullanımı bulunmayan marka ve modeller için geliştirme çalışmaları, yaygınlığı dikkate alınarak sırasıyla çözümlenmektedir.
    Xioami model cihazlar için uyum çalışmalarımız henüz sonuçlanmamıştır.

İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hayr16

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Emin_Paşa

Son yorumları okuyunca benimde aklım karıştı şimdi.Alalımmı Almayalım mı arkadaş lar...

Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Sorun yaşayan arkadaşların çoğu genelde bir yerlerde yanlışlık yapıyorlar ve sonunda hallediyorlar. Eğer vakıfbank uygulaması kullanıyorsanız açılmıyor buda vakıfbank dan kaynaklanıyor düzelteceğiz diyorlar ama artık ne zaman

Daha önce huwai g7 kitkatlı Vakıfbank ve Kuveyt Türk uygulaması çalışıyordu lolipopa geçtim orda da sıkıntısız çalışıyordu
    Şimdi redmi de sıkıntı var
    Uygulama ekranı açılıyor sonra devamlı ekran yenilemesi yapıyor
    Sizde de aynısımı oluyor.

Aynısı oluyor sizde play store dan vakıfban uygulamasını olduğu yerde en altta geliştirici eposta seçeneği var oradan iletişime geçin ben öyle yaptım bir nebze olsun hızlı davranırlar. Sorun uygulamada vakıfbank ın bunu düzeltmesi gerek. Ayrıca twitter dan vakıfbank ile iletişime geçin skıştırın.

Bu sabah google play'daki vakıfbank'ın geliştiricisine mail attım. Az önce dönüş yaptılar.

Sayın ....;

Mobil Bankacılık uygulamamız, yaygın kullanılan Android telefonlar ile uyumludur. Yaygın kullanımı bulunmayan marka ve modeller için geliştirme çalışmaları, yaygınlığı dikkate alınarak sırasıyla çözümlenmektedir.
    Xioami marka cihazlar için uyum çalışmalarımız henüz sonuçlanmamıştır.

İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz

Kullanmak isteyen tüm arkadaşlar mail atarsa daha çabuk çözmek zorunda kalacaklardır.

• hadi arkadaşlar sizde destek olun vakıfbanka mail atın destek olun öncelik alsınlar
  • Aynı geri dönüşü banada yaptılar oyalıyorlar. Play store dan yorumlarda aynı model gelen yorumlarını seçerseniz hepsini beğenin ayrıca twitter'dan da vakıfbank a yazın. Ne kadar çok dile getirirsek o kadar iyi olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar herkese iyi forumlar umarım soruma cevap alabilirim. ben çift hat kullanıyorum o yüzden bazı sorularım olacak. öncelikle iki hatta aynı anda aktif mi? yani biri ile görüşürken diğerinden çağrı alabiliyormuyurm? ikinci olarak iki hatta 4g desteği varmı? çünkü iki hattımda da internet var ve bazen vodafone nun çekmediği yerlerde turkcelle geçip kullanmak istiyorum.ikinci hatta sadece 2g desteği mi var? bunlara bir cevap alabilirsem bende aranıza katılabilirim...ilginiz için şimdiden teşekkürler..
  • laqirdi kullanıcısına yanıt
    iki hatta aktif ama biriyle konusurken diğerinden çağrı geliyor mu denemedim internet olarak iki hatta şu an için 3g bağlanıyor 4.5 g gelince ne olur bilemeyiz bende iki hat kullanıyorum avea ve vodafone olmak üzere ikisindede 3g çekiyor internet
  • 
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.