Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 2 / Prime ✦ Anakonu ✦ Kullanıcılar Kulübü ✦ (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.656
Cevap
75
Favori
253.749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Twitter-whatsap ve chorome da oluyor. İşlemciye az bi yük binince meydana geliyor olabilir. Yada sadece bende mi oldu. Ekran parlaklığı saliselik açılıyor kapanıyor. Flash çakar gibi. Belki olmaz ama bi dikkat edin bakalım. Olursa bilgilendirin lütfen.

Edit: Yalnız değilim. LİNK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhanirmak -- 13 Eylül 2015; 1:10:21 >
  • orhanirmak kullanıcısına yanıt
    Daha denk gelmedi bende ama yazılımsalmış yani sorun yok bence :)
  • yazılımsal problemler olur. düzene girer. bana kalırsa batarya problemi de yazılımsal olarak çözülür. 3000mah az değil zira.
  • Şimdi bendede oldu farkettim :)
  • ekran süresi almak standart bir ölçüm olmaz. sen burada %41 uygulama kullanmışsın. Uygulamayı az kullansan ekran süren artardı. Yada tam tersi. yani sadece ekran kullanmıyorsun.
  • gimmeluck kullanıcısına yanıt
    samsung sensör var ;)
  • Arkadaşlar orjinal ROM kurmak istiyorum şu linkden.
    http://en.miui.com/download-274.html
    Şöyle bir sorunum var indiremiyorum aşırı yavaş indiriyor ve bir süre sonra bağlantı kopuyor iki farklı wifi ağında denedim olmadı sorun nedendir? Çözümünü bilen var nı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugi2528

Arkadaşlar orjinal ROM kurmak istiyorum şu linkden.
    Şöyle bir sorunum var indiremiyorum aşırı yavaş indiriyor ve bir süre sonra bağlantı kopuyor iki farklı wifi ağında denedim olmadı sorun nedendir? Çözümünü bilen var nı acaba?

VPN ile indirin hocam hızlı iniyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0x1

quote:

Orijinalden alıntı: bugi2528

Arkadaşlar orjinal ROM kurmak istiyorum şu linkden.

VPN ile indirin hocam hızlı iniyor.

Nasıl yapacağım hocam tam olarak açar mısınız rica etsem :) Ayrıca eu rom ile orjinal rom arasında büyük farklılıklar olur mu pil performansı gibi ?
  • Al dostum.
    Not: upload u ben yapmadım alıntıdır.

MIUI Official TeamVersion: 5.9.11 (MIUI7) Size: 760M - Miui 7 beta

MIUI Official TeamVersion: V6.7.5.0.LHMCNCH (MIUI6) Size: 739M - Miui 6 Stabil

Edit: Linkler düzeltildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhanirmak -- 13 Eylül 2015; 23:41:10 >
    Maalesef, istediğiniz dosya mevcut değil. Diye hata alıyorum. Ayrıca bu orjinal olanı değil mi ? Eu değil yani?
  • Düzelttim linkleri. Evet bunlar orjinal. Eu değil.
    Çok teşekkür ederim hocam indiriyorum ve hızlı iniyor. Merak ettiğim konu şu farklılık olurmu EU romları ile arasında mesela şuan ekran parlaklığının aniden açılıp tekrar normale dönmesi gibi sorunlar orjinal ROMda da varmıdır çünkü sürümleri bile aynı ikiside 5.9.11 :) Onda kafam karıştı bir fark yaratmayacaksa hiçbir açıdan geçmenin de bir alemi yok aslında.
  • Hocam en.miui.com da okumuştum aynı sorun varmış. Bence en mantıklısı 5.9.10 eu kurmak şuan. Onda herhangi bir sıkıntı yok canavar gibi. Onun da linkini burda. xiaomi.eu_multi_hermes_5.9.10_v7-5.0.zip
  • Eu rom zaten en miui dekine sadece dil ve google eklenmiş hali, sistemsel buglar birinde varsa diğerinde de aynı şekilde var

• Ayrıca multi language sürüm de çince applerin bulunduğu bloatware kaldırılmış olarak geliyormuş. Onun içinde multilanguage yüklüyken recovery de wipe cache ve data yapmak. O zaman telefon biraz daha uzun şarj gidecektir. Benim anlamadığım niye herkes miu 6 dan koşarak kaçıyor :D

• Ridianod kullanıcısına yanıt
    7 varken onu kullanayım diyorum hocam ne bileyim özel bir durum yok ortada :D Bide daha hızlı tabiki.
  • Bir sıkıntı fark ettim şarjım az kaldığı zaman kırmızı bildirim yanıp sönüyor uzun süre kilit ekranını açmayınca ekran hiç açılmıyor kırmızı tuş takımı yanıyor ama ekran gelmiyor önceden böyle bir sorun yoktu romdan mı kaynaklı acaba bu sorunu fark eden oldu mu hiç ?
  • arkadaslar merhaba bende almayi dusunuyorumda 4g 800 mhz bandi acilabiliyor mu 800 mhz destekleyebiliyor mu ?
  • Telefonla birlikte gelen romdan root ve gaaps yok mu?
    Yada mıuı 7 beta yüklenmeden de root ve gaaps yükleyebiliyor muyuz?

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.