Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 10S Aldığım telefon sahte olabilir mi? Nasıl anlarım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 3 gün önce Redmi Note 10S aldım bugün elime ulaştı fakat internetten baktığım kutu açılışlarından biraz daha farklıydı. Öncelikle çift hatlı değil tek hatlı. Bunu dert etmedim. Şarj aleti kutu açılımlarında gördüğüm gibi 30W değil de 20W çıktı bu da sıkıntı değil. Belli süre geçirdikten sonra minik hatalar oluşmaya başladı üstten açtığımız kontrol paneli birbirine girdi sonra düzeldi. Olmasını beklemediğim minik kasmalarla da karşılaştım. Bu telefon replika mı sizce yoksa üretimi farklı bir orijinal ürün olabilir mi? Kutu içeriğinin farklı olduğuna eminim.

Edit: Sonradan xiaominin sitesinden sitesinden imeisini kontrol ettim cihaz redmi note 10 üzerine kayıtlı çıktı. Cihazın üzerindeki numarayı aradım bütün ithal ürünlerde böyle olduğunu söyledi (pek inanmadım ama) içinden çıkan farklı şarj aleti yerine orijinalini gönderip yardımcı olabileceğini söyledi. Sizce iade etmeli miyim cihaz aynı cihaz fakat imeisi farklı, sim kartının bir girişi iptal edilmiş. Tecribesi olan varsa yazarsa sevinirim

Aldığım satıcı:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İnsan666 -- 25 Haziran 2022; 13:22:17 >

• Direkt iade et hocam, sıkıntı çıkarılarsa tüketici mahkemesine vereceğini söyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canpolat_28 -- 29 Haziran 2022; 0:13:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.