Şimdi Ara

Xiaomi Redmi 5 Plus [Unlock, Root, TWRP...] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
222
Cevap
21
Favori
33.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Root atmak istemiyordum eyvallah hocam sanırım güncellemeyi beklesek daha iyi olacak
  • Hocam benim 2 imeide süre dolunca kitlendi . şu an klidide açamıyorum çünkü açma onayı için simkart istiyor nasıl bir çözüm bulabilirim
  • Amazondan geçen hafta aldğm redmi 5 plus ı güncelleyemyrm, ağa bağlanamadı uyarısı veriyor, rom da fake görünmyr fakat telefon unlocked olarak geldi, rom10.0.0.2 şeklinde, yine de fake olma ihtimali var mı sizce, telefon MEG7

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • firan34 F kullanıcısına yanıt
    Çok yüksel ihtimalle fake rom gönderdiğim linkten fastboot metoduyla güncelleyin.https://en.miui.com/a-234.html

Ayrıca satın aldığınız satıcının ismini veya linkini yollayabilir misiniz? Zira şu 1,2 aydır piyasaya unlocked xiaomi süren sahtekarlar kimlermiş öğrenelim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Metasploit kullanıcısına yanıt
    Amazondn aldım satıcı amazon hocam, peki email değişir mi acaba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende aldım, kargoyu bekliyorum bakalım. oreo romlardan önereceginiz stabil ve sorunsuz rom var mı? pie istemiyorum çünkü xposed çalışmıyor.
  • firan34 F kullanıcısına yanıt
    Evet değişecektir.

• cetinodinson kullanıcısına yanıt
    Hocam bende resmi oreo kurulu ancak hem normal xposed hemde systemless xposed kurmama rağmen hepsinde bootloop oluyor. Kısaca xposed işini unutun.

• quote:

Orijinalden alıntı: cetinodinson

Bende aldım, kargoyu bekliyorum bakalım. oreo romlardan önereceginiz stabil ve sorunsuz rom var mı? pie istemiyorum çünkü xposed çalışmıyor.
    Pixel experience ve aosp extended oreo sürümünü yükleyebilirsiniz.

• Metasploit kullanıcısına yanıt
    mura2163 kullanıcısına yanıt
    miui xposed ile çok sağlıklı çalışmaz bence hocam, aosp taban bir rom ile denediniz mi? @Metasploit

resurrection remix için ne söyleyebilirsiniz hocam, her zaman favori romum olmuştur.@mura2163
  • quote:

miui xposed ile çok sağlıklı çalışmaz bence hocam, aosp taban bir rom ile denediniz mi? @Metasploit

resurrection remix için ne söyleyebilirsiniz hocam, her zaman favori romum olmuştur.@mura2163
    4 ay felan önce denemiştim. Hafif takılmalar vardı, ondan sonra daha yüklemedim Aosp rom olarak genelde Arrow'un veya aosp extended pie sürümünü tercih ediyorum (xposed ile işim yok şimdilik). Ama şuan masik P rom (miui 9) yüklü.

• mura2163 kullanıcısına yanıt
    Yok hocam yok olmuyor. Ne kadar rom denesemde whatsapp kamerasında resimlerin 3/4'ü hep yeşil çıkıyor. Romu fox recovery ile kurup üzerine son sürüm magisk + firmware+gapps kuruyorum.

denediğim romlar; rr, dotos ve pie olarak havoc, arrow. hepsinde bu sorun var. Bu sorunun olmadığı bir rom önerisi olan var mı? yada bunun bir çözümü? Bir romda aradaığım şey android sürümü değil, sorunsuz olması. ona ragmen bu hatayla karsılasmadığım bir rom olmadı. halbuki cihazı alırken rom destegine cok bakmıstım, miuiden nefret ediyorum desem yeridir :(
  • quote:

Yok hocam yok olmuyor. Ne kadar rom denesemde whatsapp kamerasında resimlerin 3/4'ü hep yeşil çıkıyor. Romu fox recovery ile kurup üzerine son sürüm magisk + firmware+gapps kuruyorum.

denediğim romlar; rr, dotos ve pie olarak havoc, arrow. hepsinde bu sorun var. Bu sorunun olmadığı bir rom önerisi olan var mı? yada bunun bir çözümü? Bir romda aradaığım şey android sürümü değil, sorunsuz olması. ona ragmen bu hatayla karsılasmadığım bir rom olmadı. halbuki cihazı alırken rom destegine cok bakmıstım, miuiden nefret ediyorum desem yeridir :(
    Aosp extended ve pixel experience extended denediniz mi? Ben hiç denk gelmedim gerçi whatsapp hatasına.

• bu cıhaz ıcın mıuı ıcın en guncel yazılım versıyonu hangısıdır, betaya uzun suredır guncelleme gelmıyor.. stable olanı dahamı guncel
  • quote:

Orijinalden alıntı: ender

bu cıhaz ıcın mıuı ıcın en guncel yazılım versıyonu hangısıdır, betaya uzun suredır guncelleme gelmıyor.. stable olanı dahamı guncel
    Son Kararlı sürüm 10.0.4.0

Geliştirici sürümü 8.11.15

• quote:

Orijinalden alıntı: mura2163

Son Kararlı sürüm 10.0.4.0

Geliştirici sürümü 8.11.15

Alıntıları Göster
    hangısı tarih olarak daha güncel
  • quote:

Orijinalden alıntı: ender

hangısı tarih olarak daha güncel

Alıntıları Göster
    12 kasımda kararlı sürüm, 15 kasımda da geliştirici sürümü yayınlanmış hocam. Geliştirici daha yeni yani

• quote:

Orijinalden alıntı: mura2163

12 kasımda kararlı sürüm, 15 kasımda da geliştirici sürümü yayınlanmış hocam. Geliştirici daha yeni yani

Alıntıları Göster
    tşkkrler, uzunca bir süredir güncelleme gelmiyor anlaşılan..
  • mura2163 kullanıcısına yanıt
    Telegrama yazmamdan 1sn sonra çözüldü olay. Xda da resmi telegram linki vardı ordan düştüm gruba. Şaşırtıcı derecede aktif bir kitle her saniye çatır çatır konuşuyorlar. Flaşı açtığım zaman whatsappta sorun kalmıyor, flaş doğru düzgün çalışmadığı için fotografa etki etmiyor. E gece fotoğraf çekecek olsam whatsapptan çekmem zaten, birde telegram grubunda ayrıntılı bir şekilde gcam anlatımı var. Bizim cihaza özel bir port yapılmış ve çalışmayan tek bir özelliği yok, aklınızda bulunsun.
  • quote:

Telegrama yazmamdan 1sn sonra çözüldü olay. Xda da resmi telegram linki vardı ordan düştüm gruba. Şaşırtıcı derecede aktif bir kitle her saniye çatır çatır konuşuyorlar. Flaşı açtığım zaman whatsappta sorun kalmıyor, flaş doğru düzgün çalışmadığı için fotografa etki etmiyor. E gece fotoğraf çekecek olsam whatsapptan çekmem zaten, birde telegram grubunda ayrıntılı bir şekilde gcam anlatımı var. Bizim cihaza özel bir port yapılmış ve çalışmayan tek bir özelliği yok, aklınızda bulunsun.
    Sorununuzun çözülmesine sevindim şuan samsung s7 kullanıyorum. Redmi 5 plus'ı kardeşim kullanıyor. Çözümü paylaştığınız için ayrıyeten teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.