Şimdi Ara

güncellenecek (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.925
Cevap
229
Favori
236.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dexterr

Mi6x gelir mi
    Gelecek yalnız biraz vakit alacak.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Tüm incelemeler ingilizce dışı dillerde olduğundan çok anlayamadım Note 5 Ai'nin Note 5 Pro'ya göre eksi yönü var mıdır gerek donanım gerekse yazılım desteği bakımından? Bir güncellemeyi Çin versiyonun almayıp diğer versiyonun alma ihtimali nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sentez* -- 19 Mayıs 2018; 14:4:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Archelot

Gelecek yalnız biraz vakit alacak.

Alıntıları Göster
    Hocam 1500 civarı gelmesse hiç gelmesin bence. Çin satış fiyatı 1150 lira

1750ye satanlar var şu an ama kimse yüzüne bakmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sentez* kullanıcısına yanıt
    Aralarinda fazla fark yok sadece note 5 ai nin on kamerasi 20 degil 13 mp ama daha kotu cektigi anlamina gelmiyor. Çoğu kullanıcı note 5 ai nin kamerasini daha fazla beğeniyor. Bide note 5 ai de arka kamerada samsung sensorler yer aliyor. Bunlarin da daha iyi performans verdigi soyleniyor. Antutu skorunda da note 5 ai 4000 puan gibi bir fark atıyor. Benim bildigim bu kadar.

• Mi 6x için yaklaşık bir fiyat ve tarih tahmininiz var mı acaba ? Redmi Note 5 Pro veya 6x almayı baya kafaya koymuş durumdayım da.
  • elinizde xiaomi note 5 global varmı
  • Buraya yazacağım diyorum hep unutuyorum.

Erol bey ile bir alışveriş yapmıştım. Telefon sonradan arızalandı. Çin e gitti geri geldi, bu sefer de hat çekmedi. Tekrar gönderdim kendisine. Sorunu çözemediğini söyledi ve

yerine yeni telefon verdi. Süreç uzun oldu ama ben memnun kaldım. Sonradan forumdan birkaç kişiye de önerdim. Onlar da memnunlar. Çekinmeden telefon alabilirsiniz bu üyemizden.

• Salı günu kendisinden mi 5x satın aldim ve ayni gün kargoya verdi. Dün de telefonu almış bulunmaktayım. Kesinlikle güvenilir birisi baya da ilgilendi. Hızlı kargolamada cabası. Ürün çok iyi paketlenmişti. Herhangi bir hasar yada hata yoktu. Kendisiyle alışveriş yapmaktan çok mutluyum. Özellikle mi5x almayı düşünenler varsa da şiddetle öneriyorum.
  • Yaklaşık 10 gün önce sahibinden üzerinden iletişim kurup kendisiyle alışveriş yaptık. Forumda konusu olduğunu nickini verdikten sonra araştırdığımda öğrendim. Ödemeyi akşam üzeri yapmama rağmen sağolsun aynı gün iyi paketlenmiş bir şekilde kargoya verdi ve ertesi gün elime geçti telefon.

Birkaç gün kullandım telefonu ancak yeni bir cihaz olduğu için yazılımda eksiklikler vardı ve çeşitli sorunlar yaşadım. Kendisine yaşadığım sorunları ilettim. 2 gün içinde uzaktan destek vererek yeni yazılımı yükledi ve yeni yazılımla birlikte sorunlar düzeldi.

2 adet daha telefona ihtiyacım olacak. Kısmet olursa onları da kendisinden almayı planlıyorum.
  • Taksitli satışlarda kısa süreliğine 100tl net indirim. Cihaz farketmez. Tutar farketmez.

• quote:

Taksitli satışlarda kısa süreliğine 100tl net indirim. Cihaz farketmez. Tutar farketmez.
    Hocam neden tek çekimlere yok merakımdan soruyorum.

100 TL indirim + chip para da hala geçerli mi?

• PM
  • __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt
    + chippara yok. Sadece indirim var.

• Archelot kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba m6 ve note 3 varmı elinizde varsa özelden iletirmisiz teşekkürler.
  • quote:

+ chippara yok. Sadece indirim var.
    Yani o kırmızı yazıyla düşülen not şu an geçersiz mi? Bir de yazan fiyatlar 100 TL düşmüş hali mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: __kadıköyRAP__

Yani o kırmızı yazıyla düşülen not şu an geçersiz mi? Bir de yazan fiyatlar 100 TL düşmüş hali mi?

Alıntıları Göster
    bitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Archelot -- 30 Mayıs 2018; 10:17:58 >

• Note4x için pm alabilir miyim
  • Xiaomi Redmi Note 5 Pro (6 GB) pm alabilirmiyim
  • Xiaomi Redmi Note 5 Pro 6 gb pm lütfen.
  • Acil Mi6 Siyah lazım elinizde var mı?
  • 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.