Şimdi Ara

★★Xiaomi Redmi 4X ★★MİU 11 ★★27 ARALIK 2020 (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.577
Cevap
25
Favori
103.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben de şu linktekinden sipariş verdim

https://m.n11.com/xiaomi-mi-5-5s-plus-6-redmi-4a-4x-note-4-kirilmaz-cam-ekran-P219236951

Hangisi daha iyi incelemesine girmedim fazla çünkü telefonu kullanmaya başlamak istiyorum artık. Keşke telefonu alırken aynı anda sipariş verseydim ama bulurum sandım. Artık sıkıntı çıkarsa da başkasına bakarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şarj konusunda bayağı iyi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Selam beyler. Sahibinden. Cm sitesine ilan verince telefon çok kasıyor. Sizde öyle oluyor mu. Bendeki 2/15

• Telefon uyku modunda (gece 12den sabah sekize kadar) yüzde 8 azalmaya başladı 2g de. Üstelik mobil internette kapalı haldeyken. Virüs taraması yaptırdım temiz çıktı , telefonu yuzde 1 e kadar kullanıp bataryayı sıfırlayıp şarj ettim yine değişen birşey yok. Telefona reset atmakta istemiyorum. Daha önce uyurken tlfonu 2g de bırakıp yatardım sabaha kadar en fazla yüzde 1 harcardı. Şimdi ise neredeyse yüzde 10. Bu durum neden kaynaklanıyor olabilir ? Çözüm önerisi olan arkadaşların yardımını bekliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Osmany Juantorena O kullanıcısına yanıt
    Benimkide bazen 0 bazen 3 bazen 4 gidiyor, ben de anlamadım, interneti kapatıyorum, pil tasarrufuna alıyorum, yine aynı, gerçi son 9.2.4.0 ve 9.2.5.0 güncellemesinden sonra en fazla 4 gitti, 9.2.4.0 öncesi sürümde 9 gittiği oluyordu

• bu telefonda gps problemi yasayan var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: MortingenSitranze

bu telefonda gps problemi yasayan var mi?

Son sürümde bende gayet iyi çalışıyor hocam herhangi bir sıkıntı yaşamadım.

• iphone ile aynı kalite neredeyse

• Arkadaşlar merhaba, Redmi 4x kullanıcısıyım. Telefon neredeyse 2-3 günde bir aralıkla kısa süreli (7-8 saniye) hat (Turk Telekom) kesintisi yaşıyor. Redmi 4x kullanan başka arkadaşlarda da benzer sorunlar oluyor mu acaba? Telefonu çok büyük bir beğeni ve istekle alan birisi olarak bu kadar basit bir kusur çok canımı sıktı doğrusu. Hani az çekim gücünü anlarım da hat kesilmek ne demek 2018 yılındayız. Pat diye "sadece acil aramalar" moduna geçiyor. Zira bu kusur, şehir veya operatörden kaynaklanmıyor. Eski bir hattım var, 10 senedir aynı yerde yaşıyorum ve hiçbir telefonla böyle bir şey yaşamadım şimdiye kadar bu hatla.

• quote:

Orijinalden alıntı: bilkan

Yanıt için teşekkürler.

https://m.n11.com/xiaomi-mi-5-5s-plus-6-redmi-4a-4x-note-4-kirilmaz-cam-ekran-P219236951

Hangisi daha iyi incelemesine girmedim fazla çünkü telefonu kullanmaya başlamak istiyorum artık. Keşke telefonu alırken aynı anda sipariş verseydim ama bulurum sandım. Artık sıkıntı çıkarsa da başkasına bakarım.

Bende alacam ama diğer kullanıcıların yorumları nı görünce vazgeçtim sizin kullandığınız ekran koruyucu nasıl sıkıntı yoksa bunu almayı düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrezeybek -- 10 Mart 2018; 18:26:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: emrezeybek

quote:

Orijinalden alıntı: bilkan

Yanıt için teşekkürler.

Bende alacam ama diğer kullanıcıların yorumları nı görünce vazgeçtim sizin kullandığınız ekran koruyucu nasıl sıkıntı yoksa bunu almayı düşünüyorum

Ben gearbestten aldim 7.5 liraydi cok kaliteli ve kilif aldim cok kaliteli isterseniz link vereyim

• Telefonu almayı düşünüyorum bu fiyata özelliklerine göre gayet iyi gözüküyor.Lg g3'ten bu telefona geçeceğim.Lg g3'te sarj illallah ettirmişti sabah akşam sarjdaydı.Bunun bataryası güçlü gözüküyor.Bilmiyorum her şey ordaki yazanlarla olmuyor siz kullananların eklemek istedikleri varsa görmek isterim.Bir de bu telefon da herhangi bir teknik servislik durum olduğunda bizi uğraştırmasınlar diğer telefon firmalarına göre çok bilindik değiller her şehirde var mıdır teknik servisleri acaba nerden öğrenebiliriz?

• quote:

Orijinalden alıntı: analitikduzlem

Telefonu almayı düşünüyorum bu fiyata özelliklerine göre gayet iyi gözüküyor.Lg g3'ten bu telefona geçeceğim.Lg g3'te sarj illallah ettirmişti sabah akşam sarjdaydı.Bunun bataryası güçlü gözüküyor.Bilmiyorum her şey ordaki yazanlarla olmuyor siz kullananların eklemek istedikleri varsa görmek isterim.Bir de bu telefon da herhangi bir teknik servislik durum olduğunda bizi uğraştırmasınlar diğer telefon firmalarına göre çok bilindik değiller her şehirde var mıdır teknik servisleri acaba nerden öğrenebiliriz?

Xiaomi alacaksınız garantiyi yok sayabilirsiniz. Benim size tavsiyem forumda güvenilir satıcılardan birinden mümkünse görerek elden teslim almanız. Telefondan bizde iki tane var. Kronik bir problemi yok. Şarjı olsun, Miui arayüzü olsun dört dörtlük bir telefon. Sadece kameranın gece çekimi kötü. Yurt dışında 450 Türkiye'de 650 liraya satılan bir telefon için o kadar kusur, kusur bile sayılmaz. Hiç tereddüt etmeden alabilirsiniz.

• Mi4x 2gb/16gb alalı 4 ay oldu. İlk xiaomi telefonum . Almadan önce garanti , bozulur , çin malı tarzi duyumlar olsa da 850 TL verip aldım. Ram 2 GB olması oyun fln oynamadığim için bı sorun çıkarmadı ama hafıza 16 olması normal gerekli uygulamalari yükledikten sonra 3 GB fln kalması tek sorun. Tavsiyem en düşük 3/32 almanız. Telefondan genel anlamda memnunum. Bazıları kötü vs yorumları olmus ama bu fiyata ki bı telefondan alınabilecek en iyi değerler diyebiliriz. Dezavantajlar sayarsam ses düşük veya bana öyle gelebilir. Fakat pek müzik dinlemediğim için önemli değil. Birde kamera geceleri veya düşük ışıkta kötü. Ama gündüz çok güzel fotolar çekiyor. En güzeli şarjı bı günü çok rahat çıkarıyor. İstediğin kadar kurcalaya :) bı sonraki telefonum mi6 düşünüyorum.

• iyi çıkmış
    kamerayla pek işim olmuyor fakat çektiğim zamanlarda hiç böyle görüntü aldığımı hatırlamıyorum
    bunu hangi ayarlarda çektiniz..

• quote:

Orijinalden alıntı: tarun

iyi çıkmış
    kamerayla pek işim olmuyor fakat çektiğim zamanlarda hiç böyle görüntü aldığımı hatırlamıyorum
    bunu hangi ayarlarda çektiniz..

Otomatik mod ve portre modu hocam sahne ayarindan sececeksin :) Güneş varsa eğer kalite muazzam

• emrezeybek kullanıcısına yanıt
    Ekranı yanlardan çok az bir fark kalacak şekilde kapatabiliyor ancak. Kullanırken de bazen kaydırma yapmama rağmen basma etkisi oluyor, yani istemediğim yerlerde linklere tıklamış oluyorum ama fazla da değil. Eskiden kullandığımız ekran koruyucular göre çok kalın ve sert tabii bunlar, insana farklı geliyor. Kullanmaya başladıktan sonra ise farklı bir hissi yok. 10 liraya 3 adet geliyor, içinde temizleme ve kurulama bezleri var. Kendim uyguladım, illaki toz kaldı. Oluşan hava boşlukları da zaman içinde kendiliğinden kayboluyor.

• daha önce denememiştim..
    portre mod baya fark ediyormuş..

• bilkan B kullanıcısına yanıt
    Basma yapıyorsa gerek yok kendime alabilirdim ama bir tandığımın kızına da bu telefonu önerdim o telefona da koruyucu alacağımız için kendime de alayım dedim benim için sıkıntı olmaz da kız için sıkıntı olur. Yinede teşekkürler diğer arkadaşın dediği koruyucu ya bi bakayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrezeybek -- 11 Mart 2018; 20:45:19 >
  • Eğer sıkıntı yoksa link verebilirsiniz. Bide hepsiburada ki koruyucular nasıl? iyiyse onlardan alamyı düşünüyorum.

• 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.