Şimdi Ara

***XİAOMİ REDMİ 4 PRİME - ANA KONU - KULLANICILAR KLUBÜ*** (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.281
Cevap
17
Favori
52.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada ben yaptım, istemediğim google uygulamalarını devre dışı bıraktım bir sorun olmadı, ama yinede sorumluluk size aittir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu telefon sd işlemcili olduğu için kameradan galeriye geçişte bir sıkıntısı yok. Ayrıca global rom da çıktı. Fiyatına göre efsane bir telefon

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi günler ben de bu cihazı düşünüyorum ve birkaç sorum. Rom tamamen Türkçe ve global rom mu? Güncelleme alıyor mu? Garanti hangi firma ve sahibinden hangi kullanıcıyı önerirsiniz? Telefonda banka uygulamaları sorun oluyor mu? Son olarak telefonun ahize sesi nasıl? Karşı taraftan gelen ses net ve yüksek mi? Şimdiden teşekkür ederim, iyi forumlar

• Bencede çok güzel cihaz. Şuan mi 4 kullanıyorum ama taa bu cihaz ilk tanıtıldığında bu cihaz gerçekten olmuş dedim. Tek beğenmediğim nokta, altta tuş aydınlatma niye yok arkadaş. İşlemci falan süper tuşlar da aydınlatma yok bu nasıl bi mantık. Redmi 3 teki olayı sürdürmüşler. Mi 4 ten bu cihaza geçen arkadaş vardı diğer konuda. Başarılı bulmuştu. Yine mi 4 ten geçenler varsa karşılaştırma yapabilirler

• Erbaa82 kullanıcısına yanıt
    Evet sd 625 işlemci var 14 nm, yani yüksek performans düşük pil tüketimi, evet bende global rom yüklü ve galeriye geçerken sıkıntı yaşamıyorum

• cenotaph40 kullanıcısına yanıt
    Rom tamamen türkçe, global rom yeni geldi bende yüklü

Güncelleme alır

garanti yok, sahibinden de Semers iletişimden aldım eft ile tavsiye ederim

Hemen hemen bütün banka uygulamaları yüklü problem yok

Azize sesi gayet iyi problem yok

• Teşekkürler hocam, kafamdaki kuşkuları yok ettiniz.

• Teşekkürler hocam, kafamdaki kuşkuları yok ettiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Türbülans Havayolları A.Ş

Alt tus isiklandirmasi olsa kesinlikle 2.telefon olarak alacam..

Tuşlarda ışık olmadığını siz yazınca fark ettim demekki cok onemsizmis benim icin. El aliskanligindan dolayi isiklarin eksikligini hissetmemisim

• quote:

Orijinalden alıntı: hakut64

Rom tamamen türkçe, global rom yeni geldi bende yüklü

Güncelleme alır

garanti yok, sahibinden de Semers iletişimden aldım eft ile tavsiye ederim

Hemen hemen bütün banka uygulamaları yüklü problem yok

Azize sesi gayet iyi problem yok

Bende semersten aldim 800 TL ye get açtı öyle aldim.

Rica ederim :)

• FIRAT_G_ kullanıcısına yanıt
    Ben biraz daha indirimli olsun diye direk eft yaptım, sağolsunlar 1 saat içinde hazırlayıp kargoya verdiler.

Garantiye takilmayin hocam samsungun dandik a5 2016 sina ikinci elde 1000 tl isteniyor şaka gibi. Samsungun paralel ithalat firmaları samsungun bölge servislerinden daha iyi servis sunuyor zaten. Bu yüzden allah servise bulaştırmasın diyorum. C5 1250 liraysa bu cihazın piyasasi 1500 falan olmalıydı. Bu yüzden bu cihazında fiyatı şaka gibi ozelliklerine göre gm 5 yerine +80-100 liraya bu cihaz tercih edilebilir. Gm 5 e göre artısı çok daha fazla metal kasasından başlayıp yazınca buradan köye yol olur 😂

• FIRAT_G_ kullanıcısına yanıt
    Yok hocam garantiye takılmıyorum. Malum 3. Dünya ülkesi gibiyiz. Teşekkürler. Semers'i bi yoklayım ben get açtırıp alayım 😀😀😀

• Merhaba arkadaşlar Semersten telefon alan arkadaşlara sormak istiyorum acaba gelen telefonun yanında cam koruyucu , şarj dönüştürücü ve silikon kılıf var mı? Yok ise bunları nereden temin ettiler? Bende almayı düşünüyorum ya semersten alıcam yada xiaomi forumundan alıcam karar veremedim.
  • bende hasan bahar'dan aldım. gri renk. 670 tl ye geldi. hafta içi elime ulaşır sanırım. sabırsızlıkla bekliyorum.
  • sahatay63 S kullanıcısına yanıt
    Cam koruyucu koyuyorlar icine taktim ekrana ama at ile kelebek uyumundan dolayi geri soktum. Donusturucu kilif yok.

• bugrahan45 kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun hocam

• bugrahan45 kullanıcısına yanıt
    670 liraya nasıl aldın Hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: FIRAT_G_

Cam koruyucu koyuyorlar icine taktim ekrana ama at ile kelebek uyumundan dolayi geri soktum. Donusturucu kilif yok.

Teşekkür ederim demek şarj aleti için priz dönüştürücü koymuyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.