Şimdi Ara

***XİAOMİ REDMİ 4 PRİME - ANA KONU - KULLANICILAR KLUBÜ*** (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.281
Cevap
17
Favori
52.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • wifi açınca simgenin yanında 4G yazmaya başlıyor mı sizlerde de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende yok hocam o hata.

• ***XİAOMİ REDMİ 4 PRİME - ANA KONU - KULLANICILAR KLUBÜ***

Son sürüm beta eu rom kullanıyorum bendede yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: sükût

wifi açınca simgenin yanında 4G yazmaya başlıyor mı sizlerde de

Lte aciksa bende de wifi yaninda 4g yaziyor.

Global 8.2 Kararlı sürümü kullaniyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onkuba -- 16 Mart 2017; 17:14:49 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hako7445 H kullanıcısına yanıt
    Tema hangisi kardeş

• şazenuş kullanıcısına yanıt
    Tema, stock megamod, simgeler snougat.

• quote:

Orijinalden alıntı: hako7445

Tema, stock megamod, simgeler snougat.

Nereden indiriyorum temaları

Sistemden mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefonun tema merkezinden. sistem üzerinde gelen tema programından.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qwedxz

Bende yok hocam o hata.

peki lte seçili mi
  • 2 defa özellikle gece %50 de bıraktığım şarj sabah %10 lara düştü,son güncellemeden önce arasıra kendi kendine kapanıyordu,güncellemeden sonra batarya birden düşüyor,son güncellemeden sonra wipe yapmadım uygulamalar gitmesin diye bundan olabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi complete_ -- 17 Mart 2017; 8:25:12 >
  • complete_ kullanıcısına yanıt
    Büyük bir ihtimal programlardan biri sebep oluyordur ama siz garanti olsun diye wipe yapın işinizi sağlama alın.

• Wifi kapalı - tercih edilen ağ türü 2g - bağlantı E - hız 0,15 Mbps
    Wifi açık - tercih edilen ağ türü 2g - bağlantı 4G - hız 6,80 Mbps

GSM bağlantısı ile nasıl bu hıza ulaşabiliyor anlamış değilim.

MIUI Global 8.2 kararlı sürüm.

***XİAOMİ REDMİ 4 PRİME - ANA KONU - KULLANICILAR KLUBÜ***
  • brucelee kullanıcısına yanıt
    Wifi açıkken öncelik wifi'de olur, ordan giriyordur internete.

• Hocam hocqm oncelik lte de

• bizim telefonlarda gizli olan 4k çekim modu ve bir kaç özellik ve gizli çekim modu yani ekran kapalı iken ses kısma tuşuna basılı tuttuğunuzda gizli video çekimi yapan modu verdiğim linkteki zip dosyasını twrp den flashlayarak uygulayabilirsiniz. eu son sürümde sorunsuz olarak çalışıyor diğer sürümlerde denemedim ama globaldada sorunsuz çalışacaktır diye düşünüyorum.

https://mega.nz/#!FsVwHQgK!sV8l0e3dmyrHNiX59wM6oqWdH2WYSSyoaZ-JXOrImGU
  • Merhabalar,

Redmi 4 Prime almayı düşünüyorum, özellikle batarya konusu çok cezbetti. Ancak şöyle bir durum var;

Rom, root vs. gibi şeylerle uğraşmak istemiyorum. Cihaza update'ler ve Android sürümleri otomatik olarak gelsin, kendi orijinal romuna ellemek zorunda kalmayayım, dertsiz tasasız bir kullanım olsun. Böyle bir kullanıma uygun bir cihaz mıdır?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: musAKka

Merhabalar,

Redmi 4 Prime almayı düşünüyorum, özellikle batarya konusu çok cezbetti. Ancak şöyle bir durum var;

Rom, root vs. gibi şeylerle uğraşmak istemiyorum. Cihaza update'ler ve Android sürümleri otomatik olarak gelsin, kendi orijinal romuna ellemek zorunda kalmayayım, dertsiz tasasız bir kullanım olsun. Böyle bir kullanıma uygun bir cihaz mıdır?

Ben öyle kullanıyorum zaten sıkıntısız. Uğraşabileceğim şeyler değil çünkü root rom vb.
    Edit: Kendi kendine güncelleme alıyor bu şekilde el değmeden sorunun cevabı buydu sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FIRAT_G_ -- 17 Mart 2017; 16:55:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FIRAT_G_

quote:

Merhabalar,

Ben öyle kullanıyorum zaten sıkıntısız. Uğraşabileceğim şeyler değil çünkü root rom vb.
    Edit: Kendi kendine güncelleme alıyor bu şekilde el değmeden sorunun cevabı buydu sanırım.

Tamamen buydu, teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Merhabalar,

Ben de aynı sizin gibi bu telefonu düşünüyorum. Note 4x ile aradında kaldım.

Bu telefonda nfc, kızılötesi ve radyo yok. Kızılötesi neyse de diğerleri olsa güzel olurdu. Çok kararsız kalıyorum hangisini alsam diye...

Siz nereden almayı düşünüyorsunuz ? Malum Türkiye'de satışı resmi olarak yok.

Ayrıca kullanan arkadaslardan ricam ön ve arka kamera ile çekilen fotoğraflardan bir iki tane yükleyebilirler mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Nodex

quote:

Merhabalar,

Ben de aynı sizin gibi bu telefonu düşünüyorum. Note 4x ile aradında kaldım.

Bu telefonda nfc, kızılötesi ve radyo yok. Kızılötesi neyse de diğerleri olsa güzel olurdu. Çok kararsız kalıyorum hangisini alsam diye...

Siz nereden almayı düşünüyorsunuz ? Malum Türkiye'de satışı resmi olarak yok.

Ayrıca kullanan arkadaslardan ricam ön ve arka kamera ile çekilen fotoğraflardan bir iki tane yükleyebilirler mi ?

Tamamen aynı kararsızlıkta kalmışız.

Note 4x için özellikle Vodafone 4.5G bandında sıkıntı olduğunu okudum. Aynı durum redmi 4 prime'da var mı bilmiyorum. Kamera konusu da kafama takılanlar arasında. Gerçi LG G2 kullanıyorum hala, her halükarda iyidir diye tahmin ediyorum.

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.