Şimdi Ara

'Xiaomi Notebook Fırsatları' - Yalnızca Türk Müşterilerimize Özel Stoklarla Sınırlı İndirim Kodları! (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
245
Cevap
5
Favori
14.141
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İlettim, bakalım ne diyecekler
  • GearBest.com kullanıcısına yanıt
    Sorarlarsa diğer hoparlörlere kod vermişsiniz buna vermemişsiniz dersiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • XPerience kullanıcısına yanıt
    Tamamdır
    Pusudayım var mı bir gelişme?
  • XPerience kullanıcısına yanıt
    Yok maalesef :(

Ana konumuzda pusuya yatın lütfe
  • bende hala xiaomi air 13 modelini bekliyorum
  • power512 kullanıcısına yanıt
    Düşünmeden 13.3 alıp geçin derim.
  • almak istiyorum ama eylül başındaki fiyatlara göre çok daha pahalı şu anda, bide doların arttığını düşünürsek
  • power512 kullanıcısına yanıt
    O zaman Sonbahar Hasadı etkinliği çerçevesindeydi. Daha da düşer mi, bilemiyorum
  • selam

aldım sayende laptopu

tam da geekbuying den alıyordum nerdeyse allahtan sorun çıktı :D

25 € kargo

15 € extra bir şeye ödedim (sigortalı gelmesi için)

bu 15 € nun önemi nedir anlatır mısın ?

ayrıca kupon geçmiyordu dimi ölücük gibi olmasında :D yada şu malum sitede aliexpress gibi yüzde 5 para iadesi var mı (avantajix)
  • sayende 350 dolar felan kardayım adamsın. aliexpressde 1200 dolar burdan 850 dolara aldım umarım sağ salim gelir.

dövizim olduğu için kur farkından da etkilenmiyorum :D

şu an kampanyalar bitmiş ama sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beni benimle bırak hacı -- 29 Ekim 2017; 4:20:29 >
  • beni benimle bırak hacı B kullanıcısına yanıt
    Güzel günlerde kullanın

Stoklar hızla tükeniyor
  • Xiaomi air 12 satın alımı için alım yapamıyoruz. Mobilden de denedim ama başarısız.
    Bu kod SADECE depomuzdaki ürünler {@ wid @} için geçerlidir..
  • ysfweb Y kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Lütfen sepetinizdeki ürünü silin.

https://m.gearbest.com/ 'dan bilgilerinizle giriş yapın lütfen,

Daha sonra 'satın almak için tıklayınız' kısmına basın ve açılan pencereden sepete ekleyin.

Daha sonra alttaki boşluğa aşağıdaki indirim kodunu girerek, yanındaki butona basarak uygulayın.. sonrasında fiyat düşecektir.

'Xiaomi Notebook Fırsatları' - Yalnızca Türk Müşterilerimize Özel Stoklarla Sınırlı İndirim Kodları!

Xiaomi Air 12 Laptopu[4GB RAM - 256GB SSD] "yalnızca Türk müşterilerimize özel 10 stoklarla sınırlı" [ TRGBTR010 ] indirim koduyla 466$'a satın alabilirsiniz.

[Satın Almak İçin Tıklayınız]

'Xiaomi Notebook Fırsatları' - Yalnızca Türk Müşterilerimize Özel Stoklarla Sınırlı İndirim Kodları!

• Merhaba,

12.5" olan modelin i5 versiyonu gelecek mi acaba stoklara?
  • Merhabalar,

Bu üründen mi bahsediyorsunuz: (https://m.gearbest.com/laptops/pp_651697.html )
    Aynen, Full Site'de gözükmüyor bu ürün. Bunun için indirim olur mu yakında? 500$'a satıldı ama yetişemedim yakın tarihte..
  • İndirimler konusunda net bir şey söyleyemiyorum maalesef.

Olursa, mutlaka paylaşım yaparım, merak etmeyin
  • 500 usd mi

Fena fırsat kaçırmışız
  • Buradan aldığım xiaomi air 13.3 nihayet ulaştı. Alet güzel, sorunsuz kullanıyorum demek isterdim ki maalesef öyle değil. Çok irite edici bir fan sesi var, şu videodakinin aynısı:https://www.youtube.com/watch?v=i7UqsAtRxbc
    Yağlayarak sorunu çözenler olmuş, direkt fanı değiştirenler de. Görünen o ki xiaomi sorunun varlığını kabul etmiyor. Bir ara kolları sıvayıp yağlayacağım ben de.

Bunun dışında laptop hakikaten güzel, şarjı 4-5 saat gidiyor ve çok hızlı şarj oluyor. Basit işler yapıyorsanız fan çalışmıyor bile. Tavsiyem 12.5 inç'lik modelini almanız yönünde. Ram az olsa bile fansız, kafa rahat

Bu süreçte sayısız mesajlarıma sabırla cevap veren GB forum temsilcisi arkadaşa teşekkür ederim

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.