Şimdi Ara

Xiaomi modelleri, oneplus, ZTE RED MAGIC (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
334
Cevap
129
Favori
66.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DarthWorm kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam
  • Note 8 için bilgi alabilir miyim alıp direk kullanabiliyor muyum acaba kargo ıvır zıvır

• Bayfilita B kullanıcısına yanıt
    Evet direk kullanabilirsiniz. (Aşağıdaki işlem Sadece bootloader kilidi kapalı olan XIAOMI cihazları için geçerlidir) Kayıtsız 8 ay kullanma hakkıniz oluyor. Bu 8 ay içerisinde herhangi Bi vakit kaydını yaparız.
    Telefon elinize ulaşınca sim kartınızı taktıktan sonra mutlaka aşağıdaki işlemi doğru yaptığınızdan emin olun hocam.

Öncelikle cihazımızda Mi hesabımızı oluşturuyoruz. Sorun yaşamamanız için telefonda takılı sim kartın numarası ile açmanız lazım. Sonrasında cihazımızın
    Ayarlar > Cihaz Hakkında > MIUI Sürümü
    yazan kısmına 8 kere tıklayıp geliştirici seçeneklerini açıyoruz. Sonrasında
    Ayarlar > Ek Ayarlar > Geliştirici Seçenekleri kısmına gidip "Mi Kilit Açma" seçeneğine basıyoruz. Bastıktan sonra bize bir uyarı verecektir onaylıyoruz ve karşımıza Hesap Ekle butonu geliyor. O butona basıyoruz ve hata vermediğinden emin oluyoruz. Başarıyla eklendi yazısini görünce işlem tamamdır. Ondan sonra telefonu sıfırlamayın, Mi hesabından çıkış yapmayın ve tekrar tekrar hesap ekle kısmına basmayın/girmeyin.

Bu işlem başarıyla yapıldıktan sonra 1 hafta sonra bizimle Bilgiler sifirlanacagi için, Yedekleyip
    iletişime geçmeniz lazım.
    Kayıt için Windows 10 bilgisayari, (tercihen, yoksa önemli değil) kayıt esnasında bir tane WhatsApp ya da telegram ile gorusebilecegimiz ekstardan bir telefon.
    Internet baglantisi.
    Ve 1.5 saat zamanınıza ihtiyacım olacak.

Kayıt sonrasında fabrika ayarlarına geri dönmemeniz lazım. Fabrika ayarlarına dönünce Tekrar işlem yapılması gerekecek. Dönmek isterseniz bizimle iletişime geçmeniz lazım. Bizimle beraber sorunsuz sıfırlama yaparsınız.
    Ancak güncellemeleri sorunsuz alacaksınız ve rahatlıkla güncelleyebileceksiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hasanguleryuz -- 15 Şubat 2021; 12:28:21 >

• Mi 11 getircekmisiniz

• Echonight83 kullanıcısına yanıt
    2 ay sonra ancak
  • Hocam selam, oneplus 7t pro almıştım, çift hat kapandı, ömür boyu garanti denilmişti, nasıl açarız hocam
  • ixdriss kullanıcısına yanıt
    Özelden tel no attım. Tekrar kayıt yaparız ücretsiz
  • Whatsappda kayit icin yazdim hocam bakabilirmisiniz ?

• meLanoR43 kullanıcısına yanıt
    Konuştuk sanırım?
  • Kendisinden Poco x3 6/128 aldım. Güvenilir satıcıdır. Teşekkür ederim.
  • @Hasanguleryuz hocam poco f2 pro varmı yada nezaman gelir ve k30 pro içinde bilgi verirmisiniz teşekkürler

bende ankaradayım tel.numaranızı ve adresi öm den yazarmısınız.

• w3hw3t_ kullanıcısına yanıt
    Hayır gelmeyecek hocam
  • @Hasanguleryuz

Kendisinden blue renk, 4/64, POCO M3 aldım. Aldığım 3 krş luk bir cihaz belki ama pimpirikli bir insanım, bu süreçteki her soruma ve isteğime sabırla ve olumlu yanıt verdi, ne konuştuysak o aynen gerçekleşti.

Güvenle alışveriş yapılabilecek bir üyemiz, bundan sonra telefon ihtiyacım olursa ilk adresim olacak.

• Hocam kolay gelsin. Redmi 9 4/64 elinizde hangi rengi var?

• Vuh kullanıcısına yanıt
    Siyah ve mor. Yeşili 7 gün içinde elimizde olur
  • MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt
    Çok Teşekkür ederim :) Hayırlı olsun abi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hasanguleryuz

Siyah ve mor. Yeşili 7 gün içinde elimizde olur

Teşekkür ederim hocam. İletişim no ve adres alabilir miyim?

• Vuh kullanıcısına yanıt
    Özelden attım
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.