Şimdi Ara

Banggood 11.11 İndirimleri Başladı !! -Herşey Dahil Kargo /10.11.2021 (86. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.380
Cevap
141
Favori
357.607
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Yakup23e

Rica ederim hocam şuanda maalesef bulunmamaktadır. Burdan da satın alan arkadaşların yorumlarını görebilirsiniz! NOT:TÜRKİYE HIZLI KARGOYU SEÇTİĞİNİZE EMİN OLUNUZ EĞER TÜRKİYE HIZLI KARGO YOK İSE GÜMRÜK SİGORTASI YAPTIRDIĞINIZA EMİN OLUNUZ !

Taksit imkanı var mı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yakup23e Y kullanıcısına yanıt
    merhaba kod ile deniyorum fakat 1738 lira altına düşüremedim neden sizce ?
  • Ya kupon kodunu gircek yer bende neden çıkmaz checkout ta?
  • catchmeifyoucan C kullanıcısına yanıt
    Hocam shoping cart ekranında çıkıyor, Muhtemelen bir sayfa geri gelmen gerekiyor.
  • sinanadolu S kullanıcısına yanıt
    Şimdi gördüm hocam, teşekkür ederim.
  • catchmeifyoucan C kullanıcısına yanıt
    Ne demek hocam, bende bu üründen sipariş vermeye çalışıyordum uğraştırdı biraz.

• quote:

Rica ederim hocam şuanda maalesef bulunmamaktadır. Burdan da satın alan arkadaşların yorumlarını görebilirsiniz! NOT:TÜRKİYE HIZLI KARGOYU SEÇTİĞİNİZE EMİN OLUNUZ EĞER TÜRKİYE HIZLI KARGO YOK İSE GÜMRÜK SİGORTASI YAPTIRDIĞINIZA EMİN OLUNUZ !

Yakın zamanda 2. Versiyon stoklara gelir mi acaba?

• nazbulut N kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için teşekkürler. Konuyu ve sonucu paylaşırsanız bizlere rehberlik yapar. İyilikler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • _EFE_ _ kullanıcısına yanıt
    Taksit imkanı var hocam tek taksit yapıp sonra kendi bankanızın uygulaması üzerinden ücretsiz taksitlendirebilirsiniz.Fakat bankadan bankaya değişiklik göstermektedir.Banggood'daki taksit oranları tek taksit için herhangi bir faiz yok iken diğerleri için faiz var.Bu sebeple en başta belirtiğim yöntemi kullanabilirsiniz.
  • play3r P kullanıcısına yanıt
    Hocam dolar kurundan olabilir.Payu ile çalışıldığı için kur oraya bağlı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

Probleminiz çözülmüştür umarım.

Alıntıları Göster
    Maalesef problemim çözülmedi. Israrla ardiye ücretini ödemeyeceklerini belirtiyorlar. Top gümrük acentesine atıp acenteyi değiştirdik demelerinin hiç bir önemi yok. Bana bu mağduriyeti yaşatan gümrük acentesi değil. Banggood' un kendisi.

Bu firmanın taahhütlerine kanıp alışveriş yaptıktan sonra edindiğim tecrübe :

Banggood için, ürün gümrüğe takılıp ardiyeye yönlendirildiyse vergiler dahil seçimini yapmış olmanın ya da fazladan sigorta bedeli ödemiş olmanızın hiç bir anlamı yok. Ödediğim sigorta bedelinin benim için anlamı benden yalan yere fazladan para kopardılar.

Banggood, kendi tercihleri ve hataları nedeniyle takılan ürünü gümrükten çekmezseniz alışveriş sırasında ortada olmayan fahiş kargo bedelini alışveriş tutarından düşmekle sizi tehdit ediyorlar.

Banggood, ürünün peşine düşerim derseniz tercihleri ve hataları nedeniyle ödemek zorunda kalacağınız tüm masrafları, gümrük ve kayıp sigortalı seçimleri ile alım yapmanıza rağmen size yüklüyor.

• MytHoLoG kullanıcısına yanıt
    Ödediğiniz Faturaların / tahsilat belgelerinin resimlerini paylaşabilirmisiniz acaba buradan ?

Direkt buraya ekleyin bende iletiyim. Bir sakıncası yok ödeme belgelerini buraya eklemenin. Ardiye vergi vs

• quote:

Ödediğiniz Faturaların / tahsilat belgelerinin resimlerini paylaşabilirmisiniz acaba buradan ?

Direkt buraya ekleyin bende iletiyim. Bir sakıncası yok ödeme belgelerini buraya eklemenin. Ardiye vergi vs
    Belgeler üzerinde kişisel verilerim yer aldığı için buraya yükleyemem. Ancak size gönderebilirim.
    Kişisel verileri bilgisayarda karala

Sizin durumunuzla benzer bir durumu bende yaşıyorum. Satın alırken taahhüt edilenlerin hiçbiri yerine getirilmiyor.
    Burada arkadaşlar iyi niyetle yardımcı olmaya çalışıyorlar ancak Banggood'un ve lbex lojistik firmasının anlaşmazlığının ceremesini maalesef müşteriler çekiyor. Sonuçta kargo firmasını müşteri tercih etmiyor. Anlaşma yapmışsın sonrasında anlaşamamışsın bu durumu biliyorsun ama durumu telafi edeceğine hatasını müşteriye yüklemeye çalışan bir firma Banggood.
  • quote:

Kişisel verileri bilgisayarda karala
    Banggood 11.11 İndirimleri Başladı !! -Herşey Dahil Kargo /10.11.2021

Banggood 11.11 İndirimleri Başladı !! -Herşey Dahil Kargo /10.11.2021

1nci görüntü gümrük alındı belgesine ait.
    2nci görüntü ise Ardiye bedeline istinaden kesilen fatura.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MytHoLoG -- 10 Temmuz 2019; 9:58:19 >

• Hocam ürünün fiyatı neydi? İletildi hocam iade edecekler.
  • quote:

Hocam ürünün fiyatı neydi? İletildi hocam iade edecekler.
    Banggood'a indirimler sonrasında sigorta dahil 820,72 TL ye ödedim.

Düzenlenen beyanname sonrasında ödenecek vergiyi hesaplayan gümrük memuru, almış olduğunuz indirim satıcıyla sizin aranızda biz ürünün indirimler öncesindeki liste fiyatını referans alırız diyor. İndirim öncesi tutar olan 1109.11 TL üzerinden %20 vergi uyguladılar.

Banggood un düzenlemiş olduğu fatura kalemleri aşağıdaki gibi.

Sub-Total:TRY1,109.11
    Turkey Direct Mail:TRY0.00
    Discount Coupons:alibuy13213::TRY-310.57
    Insurance:TRY22.18
    Tariff Insurance:TRY0.00
    Total:TRY820.72
  • Yakup23e Y kullanıcısına yanıt
    Xiaomi Ip kamera için indirim bitmiş gibi hocam, nitekim fiyatı 289 olmuş ve kupon geçersiz olarak gözüküyor.Ben kendime almıştım fakat arkadaş için alamadık bugün.Teşekkürler haberdar ettiğiniz için.

• 
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.