Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (769. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
20 Misafir - 20 Masaüstü
5 sn
52.782
Cevap
803
Favori
4.101.249
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 767768769770771
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Xiaomi Roidmi 2S Bluetooth Araç Şarj Cihazı şu ürünün bluetoothdan ses aktarım özelliğinin hangi arabada çalışıp çalışmadığını nerden anlarız her arabada standartmı acaba bu peugeot da deneyen varmı bunu yada herhangi bir arabada deneyen ? Arkadaşımda eski fiat var mesela çalışıyor . Yardımcı olursanız iyi olur çok işe yarar bi ürün cidden ben bunu daha önce niye farketmedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    aynen hocam tam almaya geldim fiyata 25.99 çıkmış
  • Merhaba Motospeed V30 mouse sipariş geçeceğim fakat kargo konusunda neyi tavsiye edersiniz?
    2 adet seçenek mevcut ;
    Takipli Kargo
    Post NL- Takipli 15 - 28 iş günleri $0.00
    Belçika Takipli Kargo 15 - 20 iş günleri $2.19

Belçika ve Hollanda arasında fark var mı kargo takip veya süre açısından? Eğer çok bir fark varsa 2 dolar fazla verip uğraşmayayım.
  • GearBest.com kullanıcısına yanıt
    Alfawise s95 tv box wifi olarak, yani kablosuz internet ile çalışıyor değil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

tigernu çanta 15 dolara düşüyodu, ne ara çakallık yaptınız da 25 e çıkardınız :) bu gb de tr deki satıcılar gibi he. 2 dakka ilgi gören bişey olsa kitliyo fiyatı. yuh.

Çantanın 15.6" olduğununu biliyorsunuz dimi

Bir 17.6" değil

Ufak yani

• Hocam biraz araştırdımda roidmi 2s yerine roidmi 3s için indirim talebinde bulunabilir misiniz 2s her arabaya uymuyor 3s uyumluhttps://m.gearbest.com/car-charger/pp_642449.html iletirseniz sevinirim

sagolun cevabınız için peki toplam hesabımızı yaparken kargo ücretinide eklememiz gerekiyormu?
    birde farzedelim ki 30euro sınırını geçtik gümrük vergisinin ödemesini kargolar geldiğinde kapıda mı veriyoruz
  • sandisk 64 gb usb 3.0 bitmiş kodu :(
    Usb gece lambası için bişeyler yapabileceğinize inanıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HRMNKY kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Ürünün linkini alabilir miyim?
  • Mr.Blof kullanıcısına yanıt
    Gelir gelir, merak etmeyin
  • SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    Çakallık yapmadık O ürünün flaş indirimli fiyatı 30$'dır.

Ben rica ettim; TR sitesinin açılması şerefine %50 indirim uygulandı ve belli bir stok verildi.
    O indirim koduyla beraber 26$ olan kodda oluşturuldu. Stok bitince, indirimli fiyattan almak isteyen olursa diye, 26$'lık mevcut kod ile güncelledim.
  • avcı18 kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Hala bir cevap bekliyorum maalesef.

Cevap alınca dönüş yapacağım, merak etmeyin.
  • kaan173 K kullanıcısına yanıt
    Eski arabalarda da çalışıyor diye biliyorum. Kullanan var ise, daha iyi yardımcı olacaktır tabi.
  • Merhabalar,

Netherlands Post ile sipariş verebilirsiniz
  • Fünfzehn kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

2 Haziran Cuma gününden itibaren TAPDK tarafından, elektronik sigara ve ürünlerinin satışını yaptığımız için engellendi.

tr.gearbest.com veya m.gearbest.com adresinden giriş yapabilirsiniz.
  • westberlin kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Tabii ki.
  • kaan173 K kullanıcısına yanıt
    xenron X kullanıcısına yanıt
    İlettim, cevap bekliyorum
  • nightingale57 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim,

*Gümrük Olayı:
    İstanbul gümrüğe gelir, tarafınıza ihtarname gönderilir ve sizden ürünün fiyatını belirlemek, vergi uygulamak üzere kredi kart ekstrenizi ve kimlik fotokopinizi verilen e-posta adresine göndermeniz ya da gümrük yakınsa götürmeniz istenir. Belgeler kabul görürse; ürün fiyatının %18'ini(örneğin 180$->%18:32,34$) PTT kuryeye ödemeniz karşılığında ürünü teslim alabileceğiniz söylenir. Eğer şüpheli görülürse yakınınızdaki gümrüğe gelir. Aynı bilgi ve belgeleri onlara gönderirsiniz.
    Daha sonra, gümrük yakınsa gider ürünü teslim alırsınız, değilse tarafınıza gönderilir ve PTT kuryesine de vergiyi ödeyerek, ürünü teslim alabilirsiniz.

Aramex ve DHL gibi kargolar bu işlemleri kendisi hallediyor. Siz sadece bilgilerinizi ve ekstrenizi yolluyorsunuz, vergi hesaplanıyor.. daha sonrasında da gümrük ücretini verilen banka hesap bilgilerine havale yapıyorsunuz ve tarafınıza gönderim sağlanıyor.

Lütfen sormak istediğiniz ekstra bir şey var ise, çekinmeyiniz.

• thorismund T kullanıcısına yanıt
    Stoklarla sınırlıydı, bitmiş demek ki
  • 
Sayfa: önceki 767768769770771
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.