Şimdi Ara

Xiaomi Mi8 Pro mercek altında: Artan rekabete yanıt

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Xiaomi'nin en yeni akıllı telefon modellerinden Mi8 Pro'yu kullanma şansı yakaladık. Explorer Edition modelinin global versiyonu olarak ta yorumlanan bu telefon Mi8'in güçlü özelliklerini ekrandan parmakizi okuma teknolojisiyle harmanlıyor. Öne çıkan detaylar ve özellikler bu videomuzda. 

• Gayet güzel bir cihaz. Türkiye fiyatı yüksek olur her zamanki gibi...

• videonun yarısı parmak okuyucuyla geçiyor
    1 - Ekran Amoled mi
    2 - Ses kalitesi ve hoparlör nasıl
    3 - Batarya 4000 üzeri mi
    4 - Kamera nasıl
    .
    .

• çentik, kulaklık girişinin kaldırılmaması almamak için yeterli sebeplerdi, şimdi bir de üstüne evofone kazığı varken kesinlikle almayın tavsiyesinde bulunulur. ha illa alacağım diyen varsa başka yollarla alsın, anlatılanlar doğruysa garantisi de yok hükmünde.

• Erdi abi Meizu 16'nın incelemesini sabırsızlıkla bekliyoruz. Özellikle kamera ve batarya yönünden Mi 8'le de karşılaştırırsanız sevinirim. Gerçi Meizu 16'nın kendisi de ortada yok. İnşallah yakında gelir.

• Bataryadan kısa kısa nereye varmaya çalışıyorlar.3000 mah 2013 beri takılı kaldık ve halende takiliyiz.

• hocam bir parmak izinine bu kadar odaklanmana hayran kaldım. Videoyu daha fazla izleyemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hasan07-36

Erdi abi Meizu 16'nın incelemesini sabırsızlıkla bekliyoruz. Özellikle kamera ve batarya yönünden Mi 8'le de karşılaştırırsanız sevinirim. Gerçi Meizu 16'nın kendisi de ortada yok. İnşallah yakında gelir.

• Bu telefon 4000 mah pili hak ederken 3000 mah koyulması cidden rezillik

Mi8 kullanıyorum 3400 mah pili var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TITAN -- 20 Ekim 2018; 13:0:35 >
  • Ben mi 6 kullanıyorum sekiz ay önce denize düşürdüm çıkardım tatlı suyla yıkadım bu yorumuda aynı telefonla yazıyorum Xiaomi den şaşmayın kesinlikle tavsiye ediyorum

• Huawei telefonları görünce xaomi telefonlara ilgimi yitirdim :) zaten türkiye piyasasına girince fiyatlarıda uçtu.

• Kulaklık girişi olmayan tüm telefonların köküne kibrit suyu.

• quote:

Orijinalden alıntı: bjkyener

videonun yarısı parmak okuyucuyla geçiyor
    1 - Ekran Amoled mi
    2 - Ses kalitesi ve hoparlör nasıl
    3 - Batarya 4000 üzeri mi
    4 - Kamera nasıl
    .
    .
    Merhaba,

Keşke videoyu izleseydiniz, sorduğunuz soruların tamamının yanıtı var video içerisinde, canlı hoparlör testine kadar.

Ekranın AMOLED olduğu, pil kapasitesi ve kamera deneyimine ilişkin notlar da var videoda.

Teşekkürler.
  • Merhabalar. Sanırım bu incelemeyi görmemiş olabileceğimi düşünerek videoyu paylaşmışsınız. Ben bu videoya ilk değerlendirme dendiği ve video içinde detaylı incelemede bahsedeceğiz gibi kelimeler geçtiğinden dolayı bu yorumu yaptım. Sizin attığınız yerde de 11:30. sn'de Erdi abi detaylı incelemede bakacağız gibi bir şey söylemiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fx57 kullanıcısına yanıt
    Erdi Bey Meizu 16 ile bir karşılaştırma videosu çekerseniz çok iyi olur ikiside firmaların amiral gemileri bu video iki marka arasında kararsız kalanlar için çok yararlı olur... @fx57

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kyuzo940 -- 21 Ekim 2018; 14:34:4 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bjkyener kullanıcısına yanıt
    bu telefonun normal mi8 den en büyük farkı o zaten erdi abi de özellikle en çok onun üzerinde durmuş gayet normal üstüne geri kalan noktalara da çok güzel değinmiş.

• Meizu 16 ile mi8 karşılaştırması yapmanız çok güzel olur.

Şimdiden teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.