Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ebcc Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Misafir Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
27.465
Cevap
403
Favori
1.171.786
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Xiaomi >> Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      2000 Mesaj
      24 Şubat 2018 14:20:07
      Arkadaşlar greenify agresif doze diye bir kipi var bu ne işe yarıyor sistem dosyalarının falanda kendi kendine çalışmasını mı ne engelliyor anlayamadım. Eğer öyleyse pil tasarrufu için çok güzel ayarlar yapılabilir.

Mesela epic rom da hava durumu kendi kendine arkada ramı kullanıyor engellersek ramada, pilide faydası olacaktır.

EDİT: Google, hava durumu, saat gibi uygulamalar devamlı önbelleğe alınıyor bunun önüne geçebilen var mı? Doze ile de engel olamadım. Gerçi greenify dozenin ne işe yaradığını bile bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nmm1716 -- 24 Şubat 2018; 14:31:47 >
      Cooler Master: CM 690 III**Enermax NAXN ENM750AWT 750W**ASUS P8P67 PRO (B3 Rev.)**Intel® Core™ i5-2500K 3.30 GHz (4.30 GHz/1.20 V)**Sunbeam Core-Contact Freezer Ultra**Gigabyte R9 290 3X Windforce OC
      Samsung SyncMaster 2343 (BWPlus / BWXPlus) Digital**SAMSUNG 840 Pro SATA III SSD 512 GB**OCZ Vertex 4 SATA III 2.5" SSD 128 GB**SAMSUNG HD103SJ F3 Spinpoint 1 TB**WD Caviar Green WD20EARS 2 TB
      Seagate Barracuda ST31500341AS 1.5 TB**SAMSUNG HD502HJ F3 Spinpoint 500 GB**WD My Book Home Edition 500 GB **Hitachi Deskstar 7k2000 2 TB**Seagate Expansion 1TB 2,5" USB 3.0**Plextor PX-820A
      G.Skill RIPJAWS-X 2x2 GB DDR3 1600 Mhz**G.Skill RIPJAWS-X 4 GB DDR3 1600 Mhz**TP-LINK TD-W8951ND 150 Mbps**SilverStone FM121B 12cm**AKASA "Viper" 12cm x3**AKASA "Viper" 14cm x2
      Thermalright X-Silent 14cm**Cooler Master Silent Fan 12cm**Cooler Master Megaflow 20cm**Aerocool Touch 2000 Dokunmatik Fan Kontrolcü**LOGITECH-Z5500**LG 47LA660S

Motor beyni, Şanzıman beyni ve Abs beyni Satış, Tamir ve Bakımı.
    • Yarbay
      7798 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      Copa.BJK

24 Şubat 2018 14:20:16
      Bilgiler için teşekkürler arkadaşlar.

Ekran koruyucu jelatin içinde bi öneriniz olursa süper olur :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      | PSN ID: TurgayBJK |
    • Binbaşı
      1060 Mesaj
      24 Şubat 2018 14:29:26

Tamam hocam teşekkürler yüz tanıma özelliği geliyormuş bu sürümde ondan denemek istedim çin sürümü olduğunu farketmedim

|
      |
      buraoca2 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      TANRI KORUSUN TÜRK&amp;amp;amp;amp;#39;Ü
    • Teğmen
      133 Mesaj
      24 Şubat 2018 14:45:24
      Mi 6 Migros da ne kadar arkadaşlar, Migrostan alırsam lg panel çıktığı takdirde değiştirebilir miyim?
      Vodafone hatlarda sinyal sorunu yaşanıyormuş bu sorun hala devam ediyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kagesa -- 24 Şubat 2018; 14:46:43 >
      24 Şubat 2018 14:47:08

Aleyküm selam.

https://www.technokaptan.com/xiaomi-mi6-bootloader-kilidi-acma/

Buradaki adimlari izleyin bende win 7 de yaptim unlock sorunsuzca. Mi flash unlock en 2.3.803.10 sürümü internetten indirin buyrun linkhttps://xiaomifirmware.com/downloads/download-mi-unlock-2-3-803-10/

sonra zipli dosyayi cikarip icinden usb driver i kurun sonrasında unlock uygulamasını çalıştırıp deneyin bir onceki mesajimdakileri yapmayi unutmayin

|
      |
      cosberq kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      681 Mesaj
      24 Şubat 2018 14:51:48
      quote:

Orijinalden alıntı: Kagesa

Mi 6 Migros da ne kadar arkadaşlar, Migrostan alırsam lg panel çıktığı takdirde değiştirebilir miyim?

Genellikle jdi panel çıkıyor ama lgi panel ciksada sorun yok cunku mi 5 ten sonra mi 6 da henüz lg panel le ilgili foruma düşmüş bir sorun duymadım. Aldığıdan beri vodafone ile kullanıyorum sinyal sorunu yok olsa olsa internet bağlantı sorunu olur ki cok ucra kirsalda yasamiyorsaniz sorun olmaz

|
      |
      24 Şubat 2018 15:59:49
      quote:

Migrostan aldım 128 GB LG panel var çok şükür en ufak bir sorun yok ayrıca Vodafone hattim henüz onunla ilgili de bir sorun yaşamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayhankaldırım -- 24 Şubat 2018; 16:0:21 >
      |
      |
      24 Şubat 2018 19:41:17

Ben Bursa kestel ilçesinde bir telefoncuda buldum. Çokta güzel oldu. Tam kaplamıyor kenarlarda ufak boşluklar var ama iş görür. Araştırın telefoncuları bulursunuz umarım.
      |
      |
      Dr James Wilson kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      24 Şubat 2018 20:09:35

Ben lg g2 (rootlu) kullanirken greenify olmazsa olmaz uygulamarimdandi. Mi 6 ya gecince yine greenify kurdum ama tam verim alamadim root isine de girmedim uygulamayi kaldirdim. Sarj zaten yeteri kadar iyi gidiyor.

|
      |
      nmm1716 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      24 Şubat 2018 20:59:12
      Bir satıcı online sitelerdeki mi6 ları topluyor.
      Düne kadar 1800 altına Mi6 64 buluna biliyorken şu an hiç bir yerde bu fiyat altında yok.
      Sabah hb de mobil uygulama ile 1750 tl olan Mi6 64 stokta kalmamış, öğlen 20 adet stok vardı.
      |
      |
      24 Şubat 2018 21:22:58
      Arkadaşlar daha önce sorunsuz kullanıyordum ama ne yapsam ne etsem de hotspot sorununu halledemedim. Hat vodafone ve hotspot ile interneti paylaşamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChemtraiLs -- 24 Şubat 2018; 21:23:53 >
      |
      |
      24 Şubat 2018 22:02:25
      Bu sim kart etkinleştirilemedi hatasıyla alakalı kesin bir çözüm yöntemi var mı..İnternette yazan birçok şeyi yaptım..Faturaya şimdiden 20 liralık sms ücreti eklendi..
      |
      |
      24 Şubat 2018 22:07:48
      quote:

Orijinalden alıntı: buraoca2

quote:

Orijinalden alıntı: Reliq

Bu Bluetooth ses ayarlarıni kurcalayan var mı? İzin vermiyor farklı bir ayar secsem de öntanimli eski ayarlara geliyor tekrar.

Hocam Rom kaynakli bir durum olabilir gibi geliyor, Oreo 9.2.3.0da da bu ayarlari değiştirdiginde eski hale döndüğünü söyleyen bir kisi daha vardi. Tabi ben değiştirmeyi denemedim, değiştirip kullandigini söyleyen arkadaş olursa, hangi romu kullandigindan bahsedebilir.

bende ldac uyumlu sony Bluetooth kulaklık var ayarı ldac yapıyom cihaz aptx ile bağlanıyo global oreo yüklü

|
      |

• Yüzbaşı
      676 Mesaj
      24 Şubat 2018 22:17:12
      quote:

Ben migrostan aldım ekranla ilgili bi sorunu göremeden aşağıdaki sorunu yaşadım. Alır almaz iade olmadı. Şimdi deltaserviste işlem görüyor. İade etmeye çalışıyorum. Umarım onaylarlar. Yoksa çok uğraştıracaklar. Fiyatı da 1999 tl 128 gb seramik modeli.

https://youtu.be/ReHNRUZ3ciQ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Siigle -- 24 Şubat 2018; 22:17:56 >
      |
      |
      24 Şubat 2018 22:38:42
      Cihazın sorunları diye yazılan sorunlar sanki kronikmiş gibi bir algı oluşturmuş..

Birkaç kişinin yaşadığı sorun nasıl kronik oluyor.

Cihaz gerçekten de uçuyor..

Hiç tekleme yaşamıyor. Bi programı kapa diğerini aç.. Hızına yetişen varsa buyursun...

7-8 saat ekran süresi 2 gün şarj süresi..

Cihaz mükemmel değil, şahane...

|
      |
      24 Şubat 2018 22:50:24

Sayın sahinsah ben cihazdan şikayetçi değilim. Ama ithalatçı garantili olarak migrostan aldım. Güya güvenilir satıcı ama maalesef burnumdan getiriyorlar. Keşke garanti işine bi çare bulsalar.

|
      |
      Bahsedilenler: sahinsah52
      24 Şubat 2018 22:55:14
      arkadaşlar bu telefon note 3 un ön ve arka kamerasına göre nasıl mi 5s bile daha iyi çekiyor diyorlar sensorleri note 3 ile aynıydı ama ve android 8 de düzeltirler mi sizce
      |
      |
      24 Şubat 2018 23:00:18
      quote:

Orijinalden alıntı: Siigle

Sayın sahinsah ben cihazdan şikayetçi değilim. Ama ithalatçı garantili olarak migrostan aldım. Güya güvenilir satıcı ama maalesef burnumdan getiriyorlar. Keşke garanti işine bi çare bulsalar.

Bu sorunu migrosta cihazı aldığınızda orada açtığınızda mı yaşadınız yoksa ordan çıktıktan sonra mı..Bende mi note 3 aldım.Cihazı orada beraber açtık.Ölü piksel testlerine kadar yaptım.Eğer cihazda o an bir sorun olsaydı(Çizik,Ölü piksel,donma vs.) o an cihazı direk iade etme hakkım vardı..Ama migrostan çıktıktan sonra cihazda sorun olursa o zaman cihaz mecbur servise gider.Migros kafasına göre iade alamaz..Sizin iade hakkınız cihazı aldığınız anda mağazadan çıkmadan önce görülebilir sorunlar için geçerlidir.Mağazadan çıktıktan sonra iade hakkınız gider.Daha doğrusu siz cihazı migros yoluyla ya da kendiniz servise gönderirsiniz.Servis ya tamir eder ya da değişim yapar..Cihaz tamir edilemiyecek durumdaysa zaten iade hakkınız doğar.Ama bunun için servis raporu gereklidir..

• Yüzbaşı
      823 Mesaj
      24 Şubat 2018 23:03:24
      quote:

Orijinalden alıntı: nmm1716

aklıma gelmiş iken yazayım birinci adımdaki işlemi pc den yapıyorsanız büyük ihtimalle telefonunuza sms gelmeyecek. Bütün adımları telefondan deneyin en kötü ihtimal kesinlikle birinci adımı telefondan yapın.

Bende pc telefon fark etmiyordu sadece İngilizce işini çözmek zaman aldı.translate ile çevirdim ama ama tr deki kod iznini bir türlü geçmedim sonradan uyandım ;)

|
      |
      Copa.BJK

24 Şubat 2018 23:19:35
      HB den 1770 tl ye aldım 64gb 6gb ram olan modeli. 100tl de chip geldi axess le. 1670 e gelmiş oldu.

Acaba garanti hangi firmanın olacak. Birde ekran koruyucu işine bi çare bulsaydık güzel olacaktı.

| PSN ID: TurgayBJK |
    Hızlı Cevap

Reklamlar
sohbet
üniversite
son dakika
Satılık Köpek
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.