Şimdi Ara

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (1345. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.933
Cevap
290
Favori
1.538.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13431344134513461347
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Senin sureler sıkıntılı hocam haberin olsun hatta senin cihazda sıkıntı bile olabilir. Cunku şarjın 18 saat bitmis ekran surenle arasında 5 6 dk oynuyor bu demek oluyor ki sen 18 saat boyunca sadece 5 6dk ekran kapali senin. Yani bu surelerle kendini kandırmış olursun hocam ben soyleyim kullandigin herhangi birsey bile bu ekran süresine yansımış olabilir. Senin sureler ucuk rakamlar inandırıcı bi durumu yok benim gözümde kusura bakma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ahmtca kullanıcısına yanıt
    Zaten mesajda belirttim, Always on Amoled türevi bir üçüncü parti uygulama kullandım 1 gün boyunca dedim, ben de ciddiye almıyorum zaten, ekran süresi hiç bir zaman ana kıstas değildir, QualityTime tarzı üçüncü parti uygulamalar ile ölçülür telefon performansı.. Herkes ekran süresi koyup duruyor.. Açın internet radyoyu ekranı kapatın, ekran süresi az olur ama pil de bitiverir.. Yoksa benim telefon kullanımımla en az 7 saat ekran 36 saat normalde.. Herkesin kullanımı farklı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahferer -- 1 Mart 2019; 21:22:42 >
  • ARTHUR. kullanıcısına yanıt
    Dostum bl kilidi açtım, şimdi twrp yuklemem lazım.en kolay ve basit şekilde nasıl yüklerim?yada anlatan bir kaynak varmı?

• abyss_ati A kullanıcısına yanıt
    İyi günler bu adreste ayrıntılı anlatıyorhttps://forum.miuiturkiye.net/konu/xiaomi-mi6-twrp-recovery-xiaomi-eu-rom-v-7-1-kurulumu.13177/

https://forum.miuiturkiye.net/konu/miui-10-eu-stable-rom-beta-rom-9-2-28-9-3-1-guncellemesi-ve-degisiklikler-linkler-eklendi.27212/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xx_ray -- 2 Mart 2019; 9:8:10 >

• hautbois H kullanıcısına yanıt
    Ayarlar
    Sistem uygulamalatı
    Arama ayarları
    Gelen arama ayarları
    Yakınlık sensörü nü aktif edin

• Arkadaşlar,

Sadece gcam yüklemek için root gerekiyor anladığım kadarıyla. Şu ek rom kurmadan sadece orjinal yazılmda rootlamamın imkanı varmıdır. Konular eskide kalmış zannedersem 10.2.1.0 yazılım için gerekiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar selamlar. Eu.rom'dan 10.2.1 global stabil rom'a geçtim dün. Play Store'dan Instagram yüklemek istediğimde " cihazınız bu sürümle uygun değil " diye bir uyarı çıkıyor.
    Global Stabil 10.2.1 sürüm yani orginal sürümde olup da bu sorunla karşılaşan oldu mu ?

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Eskiletor

Ayarlar
    Sistem uygulamalatı
    Arama ayarları
    Gelen arama ayarları
    Yakınlık sensörü nü aktif edin
    O ayar zaten açık ama sensör çalışmıyor. Cihazı yeniden başlatınca düzeliyor belli bir süre sonra tekrar sıkıntı yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hautbois -- 2 Mart 2019; 15:47:54 >
  • Arkadaşlar eu rom beta kullanıyorum güncelleme geldi. Telefonu güncellesem uygulamalar veriler vs. silinir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: xx_ray

İyi günler bu adreste ayrıntılı anlatıyorhttps://forum.miuiturkiye.net/konu/xiaomi-mi6-twrp-recovery-xiaomi-eu-rom-v-7-1-kurulumu.13177/

https://forum.miuiturkiye.net/konu/miui-10-eu-stable-rom-beta-rom-9-2-28-9-3-1-guncellemesi-ve-degisiklikler-linkler-eklendi.27212/
    Teşekkürler dostum.verdigin link'ten ve başka kaynaklardanda okudum fakat yapamadım...
    Windows 10 üzerinde yapmaya çalışıyorum.cmd çalışmıyor lanet windowsta onun yerine PowerShell var.butun diraverlari herşeyi düzgün yuklememe,tekrar tekrar denememe ve saatlerce uğraşmama rağmen PowerShell'de fotoğraftaki hata ile kalıyorum.uyuz oldum bıraktım.bosu boşuna unlock'ta yaptık cihazı...

• mmeehhmet kullanıcısına yanıt
    Global beta ile eu rom beta arasında ne fark var?bana gelen 9.2.28 de sadece WhatsApp duzeltmesi var,sende bir sürü şey.

• son güncelleme sonrası ekran sürem 5 saati bile geçemiyor , ayrıca bazi uygulamalar kullanirkeb durduk yere kapanıp ana ekrana atiyor telefondan soğudum resmen yok mu yardımcı olabilecek ?

• WalkerrS kullanıcısına yanıt
    Önce fabrika ayarlarına almayı deneyin

• quote:

Orijinalden alıntı: WalkerrS

son güncelleme sonrası ekran sürem 5 saati bile geçemiyor , ayrıca bazi uygulamalar kullanirkeb durduk yere kapanıp ana ekrana atiyor telefondan soğudum resmen yok mu yardımcı olabilecek ?
    bende de şarj sorunu oluştu format attım duzene girdi simdi

• Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

6 aydir cinden getirdigim ucu type c olan kulakligi kullaniyordum. Sesinin az oldugunun farkindaydim. En ucuza odare eder kalite.

Bugun kulakligin sesi cok daha az geliyordu ve istemsizce kulakligin sungerini tirnakladim. Bir anda dusuverdi. Sanirim japon gibi birseyle yapistirmislar. Tum sesi engelliyormus.

Ses iki katina cikinca digerini de ben cikardim. Tesadufen gelen mutluluk

• abyss_ati A kullanıcısına yanıt
    Yüz kilidi ile telefonu açma, duvar kağıdı döngüsü, çift tıkla ekranı açıp kapama, yazı fontunu değiştirme vs. daha bir çok özellik var hocam.

• mmeehhmet kullanıcısına yanıt
    Hocam yüz kilidi ile telefon açma var demişsin nerden baksan 2 yıldır beta kullanıyorum Face unlock yok sizde varsa nasıl yaptınız anlatır mısınız?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hendr1239 kullanıcısına yanıt
    Custom romlarda da var yüz tanıma (MiPro- Eu - MiRoom)
    Global beta da henüz yüz tanıma gelmedi.
  • Cemented kullanıcısına yanıt
    Biliyorum hocam arkadaş global betada olan özellikler içinde yazmış o yüzden sordum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Telefonun ahize sesi çok düşük geliyordu, telefon görüşmelerinde en yüksek seste bile karşı tarafı duyamaz olmuştum bugün ince kıllı bir fırçayla yaklaşık 2 dakikalık bir işlem sayesinde eski sesine kavuştum bu konuda sıkıntı yaşayan arkadaşlar bu yöntemi denemeliler. İnce telli fırçayı da tıraş makinemin temizleme setinden buldum.

• 
Sayfa: önceki 13431344134513461347
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.