Şimdi Ara

Xiaomi Mi11 serisi ve Redmi note 10 serisi alanlar, geçmiş olsun imei repair olmuyor artık.. (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.187
Cevap
48
Favori
459.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

X4 pro imei repair olmuyor, dirençle değişim ile de olmuyor diye biliyorum...

• telefonlar patlıyacakmı elimizde şimdi illa 3 bin verip pasaport kaydımı yapmak lazım

• Sahibinden sitesinden kayıtsız Xiaomi mi11t alacaktım. Yorumları okuduğum kadarıyla imei atılmıyormuş fakat sitede telefoncular sınırsız süreli imei garantisi veriyor. İlginç
  • Blackfearrr kullanıcısına yanıt

O cihaza imei repair yapılıyor fakat format atıldığı an imeilerin kayıtlı olduğu bölüm (baseband) gider. İmeiler silinir..

• pusat1438 kullanıcısına yanıt

geçici kayıt sistemi ile cihazların imeilerinin kayıtları 1 yıl kadar uzatılabiliyor..

• sevgigsm kullanıcısına yanıt
    Arada 4 bin fark oluyor orijinaliyle,kayıtlı almamı önerir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blackfearrr -- 29 Haziran 2022; 14:58:22 >
  • Blackfearrr kullanıcısına yanıt

Bu tamamen tercih meselesidir dostum.

• Merhabalar note 10pro almayı düşünüyorum ama direnç işi gözümü korkutuyor dirençsiz IMEI atılıyor mu planım 8 ay kullanıp güncellemeleri alıp daha sonra IMEI attırıp güncelleme yapmadan kullanmak

• Herkese iyi forumlar, redmi note 10s hint romlu telefona sahibim. İmeinin hangi yöntemle atıldığını bilmiyorum ama güncelleme yapınca gitmiyor imei. Şimdi sorum miflash ile Endonezya romu atsam imei silinir mi? Cihazı aldığımda kilidi açık ve twrp yoktu stock recovery var. Aldığım yer silinir dedi geçiştirdi xiaomi uygulamalarını ve stabilte için Endonezya romu istiyorum sizlerden bilgi almak istedim, teşekkürler
  • Dawnore D kullanıcısına yanıt

Var midir bilen sipariş etmeyi düşünüyorum da

• Mustafaaaggg M kullanıcısına yanıt
    Zaten format atınca gider imeiler yazılım güncellemesi alınca değil. Mi flash ile o cihaza yükleme yapamayabilirsin. Scatter dosyasını atacak programlara ihtiyacın var sp flash tool veya ücretli tooollar gibi. Tabi bu her türlü risk teşkil eder. Genede bir bileme yaptırmakta fayda var.
  • Dawnore D kullanıcısına yanıt
    Note 10 proda direnç olayı yok yazılımla halloluyor..

poco x3 pro?

• Sinirli ve Süratli kullanıcısına yanıt
    Direnç değiştirerek mümkün
  • necii kullanıcısına yanıt

Xiaomi 11T Pro modeli için Direnç değişimi ile başarılı bir şekilde imei repair işlemi yapılıyor. Güncellemede herhangi bir sorun olmadığını söylediler. Sıfırlama TWRP üzerinden yapılıyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasansabu -- 11 Temmuz 2022; 6:28:10 >

dostum sence, 12 Lite'a da direnç yoluyla repair yapılır mı? işlemcisi 11 Lite 5G NE ile bire bir aynı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut_emmi -- 11 Temmuz 2022; 9:28:18 >
  • mahmut_emmi kullanıcısına yanıt
    Muhakkak çıkacaktır.
  • hasansabu H kullanıcısına yanıt
    Siz yaptırdınız mı yoksa bir duyumdan ibaret mi.

Merhaba hocam ben redmi note 10 kullanıyorum 200 k direnc ile IMEI kayıt işlemi yapıldıktan sonra telefonumu bugüne kadar hiç kapanmadan kullandım bugün sarza takmaya yetişemedim cihaz şu an açılmıyor sebebi yazılımsal mıdır? Bilgi verirseniz cok memnun olurum

Youtubeda videoları mevcut hocam. Kayseri'de ve Karabük'te bulunan servisci arkadaşlar işlemi başarılı bir şekilde yapıyorlar.

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.