Şimdi Ara

Xiaomi Mi Wireless Kablosuz Mouse 69 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
4.905
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 15 tl çek ile 54 tl ye aldım umarım memnun kalırım .
  • ürün şuhttps://www.youtube.com/watch?v=4RgOcK8qRJE

ben aldım çekle 54 liraya. güzele benziyor
  • bluetooth yok herhalde bunda
  • quote:

Orijinalden alıntı: f2012

bluetooth yok herhalde bunda
    yok hocam. wireless
  • Bluetooth olsa alınırdı, yaw şöle uygun fiyat adam gibi bir bluetooth maus bulamadık.
  • benim mouse geldi.adamlar direk mouse kutusunu kargo poşedine koymuşlar. insan bi sarar eder bişiye. tabi yaulmuştu kutusu. ve üstten de açıktı. neyse yine de iade etmedim. çünkü mouse güzel. bu arada videolarda pil çıkıyor gözüküyor ama bende çıkmadı. yani hoşuma gitti ama 54 lira eder mi bilemedim. sol altta back tuşu var ama bazen elin yanlışklıkla basıyor o iyi olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

benim mouse geldi.adamlar direk mouse kutusunu kargo poşedine koymuşlar. insan bi sarar eder bişiye. tabi yaulmuştu kutusu. ve üstten de açıktı. neyse yine de iade etmedim. çünkü mouse güzel. bu arada videolarda pil çıkıyor gözüküyor ama bende çıkmadı. yani hoşuma gitti ama 54 lira eder mi bilemedim. sol altta back tuşu var ama bazen elin yanlışklıkla basıyor o iyi olmadı.
    Kimisi var kimisi de yok demiş Bluetooth için, bir nokta koyar mısınız bu duruma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet©

Kimisi var kimisi de yok demiş Bluetooth için, bir nokta koyar mısınız bu duruma

Alıntıları Göster
    yok hocam bluetooh bu modelde. bundan önceki modelde vardı
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.