Şimdi Ara

Xiaomi (MI) WiFi Repeater/Amplifier mi home uygulamasında gözükmüyor!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
20.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler mi home uygulması repeater'ı bir türlü görmüyor ne yapmam lazım?? reset falanda attım cihaza.

• Kardeşim aynı sorun bende de var nasıl çözdün?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alpertosun A kullanıcısına yanıt
    eski sürümlerini bul yükle onlarla çalışıyor internette uygulamanın eski sürümleri var onları yükleyip dene, güncelleme de yaptırma uygulamaya.
  • Ülke yada dil kısmını(üstte yeşil mainland yazan ekranda) diğer-other- yapın tüm mi cihazlar geliyor ekrana.

Xiaomi (MI) WiFi Repeater/Amplifier mi home uygulamasında gözükmüyor!

• hangi eski sürüm baktım bir sürü var sorun yaşayan arkadaşlar hangi sürümle sorunu çözmüşse bilgilendirme yapılırsa faydalı olur kanaatindeyim.
  • others yapınca da gözükmüyor.
    çin yapınca gördü.
  • Bana yardım hiç görmüyor

• sabanoz S kullanıcısına yanıt
    Çince diline geçince sorunu çözenler olmuş ben eski bir sürüm indirerek sorunu çözmüştüm hala kullanıyorum ama uygulamayı bir daha çalıştırma gereği duymadım Ben sorunu internetten mi home app 3.5.14 - 60521 sürümünü indirip çözmüştüm. Yükledikten sonra güncelleme yapmamaya dikkat et.

SÜrümün linkinide şuraya bırakayım : Mi home app - 3.5.14 - 60521

• O sorun bende de oluyordu. İki sebebi olabiliyor ya uygulama sürümü ya da yanlış bölge seçimi. Mainland veya da others yapıyordum ben. Deneyerek bulmak lazım kesin olarak lu yöntemle çalışır diye bir şey yok.

• Mi home bütün izinleri evet dedim bu sefer tanıdı

Telefon herşeye evet dediğimiz zaman açıyor

• Ben iphone kullanıyorum daha önce cihazın 2. versiyonunu tanıtabilmiştim China ile ama bugün Yeelight Smart Bulb satın alınca onda tanınması için Türkiye seçmek gerekiyormuş. Ben de belki son güncellemeyle düzeltmişlerdir deyip Türkiye seçtim konumu. Sonra defalarca uğraştım; tam son kısımda yani device connecting to network kısmında zaman aşamına uğradı diye hata veriyordu hep. Eski hesabı sildim, Mi Home’ u sildim, baştan yükleyip hesabı tekrar oluşturdum aynı maille. Bi kez bağlayabildim ama sonra cihazı taşımam gerekiyordu ve taşıyınca yine bağlantı gitti. O zmndan bu zmna da hala bağlayamadım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.