Şimdi Ara

Xiaomi Mi TV Stick 259 TL & Ücretsiz Kargo

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
2
Favori
2.987
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • En iyi fiyat bu sanırım 1 adet aldım faydalanmak isteyen arkadaşlar da buradan alabilir

https://www.ciceksepeti.com/xiaomi-mi-tv-stick-android-medya-player-kc604591

forum üzerinden indirimli hesap satışı yapanlar mevcut

livhi.com gibi sitelerden ekstra indirim mevcut

ve kredi kartlarının bonus vs kampanyaları da dahil edilebilir

• stick olmayanından 2 tanesini 2 senedir kullanıyorum. ikisini de kablolu kullanıyorum wifisi kötü diye. bunun wifisi nasıl acaba ? routerdaki harddiskten stream sıkıntısı yaşatır mı ki ?

• 2. el satan var mı forumda acaba
  • Amazonda bu fiyata nasıl düşüyor? Ek bir indirim kodu mu kullanılıyor?
  • ege1903 E kullanıcısına yanıt
    İndirim döneminde satılıyor. Genel de indirim döneminde kod da oluyor 30 tl lik

*Amazon da stoğu olmadığı için yorumu sildim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caseon -- 2 Mart 2021; 22:42:35 >
  • Gayet başarılı.. özellikle 5G de.. kopma vs hiç karşılaşmadım. Lakin 5G de kanal seçiyor. şu an 40. kanalda bağlandı. Yüksek kanal numaralarında ağı görmeyebiliyor.

Xiaomi Mi TV Stick 259 TL & Ücretsiz Kargo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • necobaskan_ kullanıcısına yanıt
    Letgo da gecen gün 200 TL idi. Genel de akıllı tv alan ve kullanamayanlar hemen satıyor.
  • Televizyonunuz 1080p ise Box'tan tek farkı USB girişi olmaması ve menü geçişlerinin onun kadar akıcı olmaması, ısınma problemi var ama ısınma kaynaklı bir problem görmedim ikisini de kullanan biri olarak. Yani tek amacınız televizyonunuzu akıllı tv haline getirmekse fazlasıyla iş görür.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.