Şimdi Ara

Xiaomi Mi TV Stick 1080p [ANA KONU] (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.642
Cevap
191
Favori
482.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar aranızda yeniyim ürün stick modeli tv me taktığımda kapanıp açılıyor işlem yaptırmıyor daha kullanamadım, sorun nedir acaba?
  • eray_07_91 E kullanıcısına yanıt
    USB den tvye bağlanıp güç alıyorsanız birde adaptörden fişe takıp deneyin
  • Merhaba arkadaşlar,

Dün siparişim geldi tv'ye bağladım, tam 4 saat güncelleme yaptı superonline fiber internet kullanıyorum 2.4gHz hız ile 700 mb.

5 ghz için bugün modem arayüzüne girip kanal değiştirmeye çalışacağım ,dün bulamadım modem Zte.

Ayrıca güncellemeden sonra netflix denedim,görüntü sanırım 144p falandı bir beş dakika sonra görüntü düzeldi.

Modem ile tv yan yana,hız testi yaptıtğımda 25 mb hız alıyor 2.4ghz ile .

Umarım akşam 5 ghz'yi görür alet yoksa bu internet hızı ile sıkıntılı olacak gibi.

Aynı sorun devam ediyor adaptörden denemedim ama denesemde düzelirmi sabmam yeni güncelleme gelmesi lazım

• Mobilden konu 42 sayfa olmuş.Genelini okudum ama bana pratik bir şekilde stick için şu marka klavye mouse kullanıyorum dermisiniz?😀
  • Hocam denedim yine olmuyor kapanıp açılıyor google yazısı geliyor hep

• quote:

Orijinalden alıntı: Dert Sahibi

Xiaomi Mi TV Stick 1080p   [ANA KONU]

274,99 indi. sengüller in ithalatı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dede06 -- 18 Kasım 2020; 16:17:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turhanoglu

Merhaba arkadaşlar,

Dün siparişim geldi tv'ye bağladım, tam 4 saat güncelleme yaptı superonline fiber internet kullanıyorum 2.4gHz hız ile 700 mb.

5 ghz için bugün modem arayüzüne girip kanal değiştirmeye çalışacağım ,dün bulamadım modem Zte.

Ayrıca güncellemeden sonra netflix denedim,görüntü sanırım 144p falandı bir beş dakika sonra görüntü düzeldi.

Modem ile tv yan yana,hız testi yaptıtğımda 25 mb hız alıyor 2.4ghz ile .

Umarım akşam 5 ghz'yi görür alet yoksa bu internet hızı ile sıkıntılı olacak gibi.

Modemin arayüzüne girmeye hiç gerek yok.

Cihazla uyumlu olanı playden, aptoide den ya da apk olarak yükleyip 5 Ghz yi seçin.

https://wifi-analyzer.tr.aptoide.com/app

• muratxxlarge kullanıcısına yanıt

Dongle ı olmayan BT ile çalışan klavye mose gerekli.

Bu tür kumandaların da fiyatı genellikle yüksek olur.

• Cihazin Blutooth sadece kulaklik için mi ya Ne telefondan dosya gonderebildim nede Vr Controleri gördü Bi Bluetooth kulaklik düzgün calisiyo

Siz nasil Dosya atiyosunuz cihaza
    Kumandada maus moduda yok
  • erennavas kullanıcısına yanıt
    Send Files to Tv
  • Arkadaşlar bendeki cihaz bozuk olabilir mi herhangi bir menüye girince kapanıyor tekrar açılıyor bazen siyah ekranda kalıyor güncellemeyi indiriyor yüklemiyor tv samsung b6000 serisi modem CBW-383ZN ürünü iade ettim geri gönderdiler kutu yıpranmış diye ürün bozuk dediğim halde sıkıntı yok diyolar. elimde kaldı cihaz resmen ürüne bakabilcek varsa kargolarımda sıkıntı değil

Tv 50 hz, cihaz 60 hz ye ayarlı ise bundan açılmıyor.

Cihazı fabrika ayarlarına sıfırlayıp tekrar deneyin.

Ayarlara girilebiliyorsa görüntü ayarlarında 50 hz yi seçmeli.

Diğer taraftan; cstick arızalı da olabilir.

Bunlar komplike ve hassas elektronik cihazlar.

İnternetten alınan elektronik ürünler sorgusuz sualsiz 15 gün içinde iade edilebiliyor.

Kutunun yıpranmış olması bahane.

Cihaz nereden alındı.

Trendyoldan ya da HB den alındıysa bu platformlar satıcıdan yana.

Tüketici hakem heyetine şikayette bulunmak gerekir.

• @Limanyakan

Abi hayırlı geceler, mi box s'i 60hz de kullanıyorum. Kullandığım tvnin modeli 40fd5050 sizce bu tvnin hz'si 50 mi 200 mü ?

60hz de kullanmam da sakınca var mı ?

https://www.epey.com/televizyon/vestel-40fd5050.html
  • Limanyakan L kullanıcısına yanıt

@Limanyakan cevapladığınız için teşekkür ederim. Dün akşam modem ara yüzünden sorunu giderdim.

Benim evimde ki tv Vestel full hd ,

Gse Smart ıp tv indirdim yükledim,üyeliğimi açtım fakat şöyle bir sorun var ,

Takıla takıla görüntü geliyor 1-2saniye kökten bir donma değil kastettiğim,görüntü akıyor ama görüntü tık tık robot gibi akıyor :)

Bununla ilgili bir öneriniz var mıdır ?

Şimdiden teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: eray_07_91

Arkadaşlar bendeki cihaz bozuk olabilir mi herhangi bir menüye girince kapanıyor tekrar açılıyor bazen siyah ekranda kalıyor güncellemeyi indiriyor yüklemiyor tv samsung b6000 serisi modem CBW-383ZN ürünü iade ettim geri gönderdiler kutu yıpranmış diye ürün bozuk dediğim halde sıkıntı yok diyolar. elimde kaldı cihaz resmen ürüne bakabilcek varsa kargolarımda sıkıntı değil

Adaptör ile denediniz değil mi. Tv ye bağladıysanız tv nin amper gücü yetmemiş olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Turhanoglu

@Limanyakan cevapladığınız için teşekkür ederim. Dün akşam modem ara yüzünden sorunu giderdim.

Benim evimde ki tv Vestel full hd ,

Gse Smart ıp tv indirdim yükledim,üyeliğimi açtım fakat şöyle bir sorun var ,

Takıla takıla görüntü geliyor 1-2saniye kökten bir donma değil kastettiğim,görüntü akıyor ama görüntü tık tık robot gibi akıyor :)

Bununla ilgili bir öneriniz var mıdır ?

Şimdiden teşekkür ederim.

Aynı sorun benim tivo stream 4k cihazımda da vardı.Tv 50hz iken tiv0 60hz di. tivo nun görüntü ayarlarından 60 ı 50 yaptım sorun düzeldi. Siz de bi kontrol edin isterseniz.

• Arkadaşlar mi stick yeni aldım.Menüdeki herhangi bir programa tıklayınca aç,favorilerden kaldır,sil gibi bir alt menü çıkıyor.Direkt programı açmak mümkün değil mi tıklayınca?Siz de durum nasıl?

• ksk_355 K kullanıcısına yanıt

Merhaba,akşam gidince kurcalayayım.

Yalnız şu an aklıma geldi, mesela ıp tv'de maç izlerken bunu görmedim fakat belgesel kanalı izlerken bu durumla karşılaştım ( tüm belgesel kanallarında )

Umarım anlık bir sorundur ya da dediğiniz gibi akşam eve gidince bu ayarlara bir bakayım.

• 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.