Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 3 (SICAK FIRSATLAR) (62. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.360
Cevap
41
Favori
164.868
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Corvette.

Doların yükselmesiyle telefon fiyatı aldı başını gidiyor.

Dün hepsiburadada 1599 TL'ydi, şimdi 1759 TL olmuş.

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-note-3-64-gb-ithalatci-garantili-p-HBV000008CL0R

Migroslar da durum nasıl acaba, denk gelen oldu mu?
    Cumartesi günü kipa ve migrosta 1800 olmuştu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uygun fiyata almak hayal oldu o zaman, yarın a101'e mi a1 geliyor en kötü ondan alacağız artık.
  • Corvette. kullanıcısına yanıt
    Fiyatları çok uygundu , daha neyi bekliyordunuz ki uygun fiyat derken ? Mi a 1 ile note 3 arasında dağlar kadar fark var bu arada haberiniz olsun.

• Uygun fiyattan kastım 1599 TL iken, puan vs. ile 1525 TL civarına denk geliyordu, O zaman modelde henüz karar veremedik şimdi fırsatı kaçırdık. Mi a1 inceledim pek ısınamadım.
  • bu fiyatlardan bunu almak yerine az daha üzerine koyup mi mix2 almak daha mantıklı olur herhalde. o telefon yerinde sayarken bu çok artmış nasıl oluyor anlamıyorum aynı oranda artmaları gerekir dolardan dolayı.
  • Mi mix 2 de 100 liralık bir artış var

• Up

• 14 şubatta şu telefon 1375 TL civarıydı. Şimdi 1700-1800.:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mwwo3.3

Fiyatları çok uygundu , daha neyi bekliyordunuz ki uygun fiyat derken ? Mi a 1 ile note 3 arasında dağlar kadar fark var bu arada haberiniz olsun.
    Ben mi note 3 ü 1290 A almıştım gittigidiyor ceppport kampanyasından. O zaman bile fiyatın çok.uygun olmadığı konuşuluyordu hocam düşün artık

• vay be 1360 dan 1700 e gelmiş telefon almıyorum arkadaş mevcut telefonumla yola devam
  • üzerinde fazla taşımak gerekmiyorsa kotasız internet varsa wifi için filan, kullanım için en iyisi mi max 2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanoto -- 26 Mayıs 2018; 0:15:9 >
  • 3 hafta önce mavi rengini kart puanıyla migrostan 1525 almıştım. Fiyatlar uçmuş. Malum dolar. Hatta migrosta arkadaşım vardı 128gb mi 6 yı 1800 e getireceklerdi. Ama note 3 ü alıp kullanmaya başlamıştım

• Daha 4 gun once 1600 liraydi hbde. Simdi 1800 lira olmus

1500 liradan fazla vermem bu telefona. Almaya niyetliyim ama fiyatlar boyleyken asla almam.

• quote:

Orijinalden alıntı: bulutcuk

3 hafta önce mavi rengini kart puanıyla migrostan 1525 almıştım. Fiyatlar uçmuş. Malum dolar. Hatta migrosta arkadaşım vardı 128gb mi 6 yı 1800 e getireceklerdi. Ama note 3 ü alıp kullanmaya başlamıştım

Hocanın mi6 yı hala 1800 e alabilir miyiz bi sorsan. Arkadaşım arıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim anlamadığım ithal olarak gelen telefonlar (sonuçta satıcılar 5-10 tane getirmiyor). Hemen satılamadığına göre dolar kuruna bağlı kalarak nasıl arttırıyorlar. Bunun bir standartı da yok nasıl olsa diye kurbağayı yavaş yavaş ısıtıyorlar. Haberlerde Xiaomi Türkiye'ye girmek üzere diyorlar bekleyeceğiz bakalım. En azından sabit fiyatlar olur. Belki kampanya vs. yaparlar.
  • mwwo3.3 kullanıcısına yanıt
    Mi a1'i niye gömdünüz hocam? Saf Android olması dışında kullanım açısından hiç fark hissettirecegini sanmıyorum (Ki saf android olması kimilerine göre de artı sayılır).

• Dövizde yaşanan artışın sektörü olumsuz etkilediğini belirten MOBİSAD Başkanı Mustafa Turnacı, “Dolardaki artışı belli bir noktaya kadar tüketiciye yansıtmamaya çalıştık. Perakende mağazaları da bu süreçte zam yapmadı ama gelinen bu noktada ithalattaki kur seviyeleri bizim için çok olumsuz. Mecburen zam yapmak zorundayız. Bu artış da yüzde 20 olacak” diye konuştu.
    https://www.donanimhaber.com/cep-telefonlari/haberleri/Akilli-telefonlara-yuzde-20-zam-geliyor.htm
  • Hiç indirime girecek gibi durmuyor ya.

Mi 8, Mi 8 SE çıktığında muhtemelen fiyatı düşer ama o telefonlar ne zamana Türkiye'ye gelir onu bilmiyorum. Kamera ve batarya çok önemli benim için. Mi 8 SE ile karşılaştırdığımda arada kalıyorum. Bir an önce çıksın şu telefonlar da inceleme videolarına falan bakıp karar vericem.

Mi Note 3 yada Mi 8 SE. İkisinden birini almaya kararlıyım.
  • O fiyatlarda alinmazNOKTA

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Carrefour da 1639 TL cihaz.

• 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.