Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (460. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.248
Cevap
152
Favori
534.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 458459460461462
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada veriler hariç uygulamalar, rehber, mesajlar, galeri, takvim, notlar alarmlar, bildirim ayarları sistem ayarları vs şeyleri mi cloud ile yapabiliyoruz.

Daha önce kullanan oldu mu acaba en azından toplu bir yedek gibi gözüküyor ama 5gb alan veriyor sadece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: efebora06

https://forum.donanimhaber.com/telefonu-kokune-kadar-yedekleme--122248484
    İşte bunu henüz çözemedim.
  • Wipe seçenekleriyle ilgili kafası karışan varsa şu rehber oldukça aydınlatıcı görünüyor.

https://forum.miuiturkiye.net/konu/twrp-temizle-wipe-secenekleri-kullanimi-gorsel-ekli.26883/
  • ganjaman kullanıcısına yanıt
    çok teşekkürler yaptım oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nazlim48

Konu dışı ama bir sorum olacak?

İnstagrama whatsappa hikaye yüklerken fotoğrafların kalitesi çok düşüyor. Videolarda da takılma yapıyor yükleyince. Bunun sebebi sadece miui ile instagramın uyuşmazlı yazılımsal sorun mu? Çözümü var mı?
    +1

• quote:

Orijinalden alıntı: mf.kaya

Portre modunun ayarı yok bildiğim kadarıyla lakin siz nesne çekmeye çalışıyorsunuz ve çektiğiniz nesnenin arkasında bir derinlik yok. Amaç derinlik olması ve onun arkasının bulanması.
    Hocam portre çekmesi değil orada karanlık olması derdim

• pJhier kullanıcısına yanıt
    Instagram da sorun var sanırım. Güncelleme ile çözülür, diğer telefonlarda da aynı sorun var çünkü

• efebora06 kullanıcısına yanıt
    hocam ben eu roma geçtim 8.12.13 v10. ben stable sanıyordum beta imiş sen en son sürüm mi note 3 için eu rom stable linki verirmisin twrp den gtekrar yükleyeceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mersinaki

Çok satmamasından dolayı olduğunu zannetmiyorum. Sonuçta fiyat performansı çok iyi olan bir telefon bence epey satmış olmalı. Hatta tam tersi fiyat performansı çok yüksek diye biraz geri plana atmak istemiş bile olabilir. Yada bu seriyi bitirecekler bilemiyorum. Belki yeni nesil işlemcisi var o yüzden geç geliyor sanki bir yerde birisi böyle birşey dedi artık doğru mu bilemem.

Xiaomi alırsam bundan sonra güncelleme sıkıntısı olmaması için muhtemelen öne çıkarttığı modelleri tercih ederim.

Alıntıları Göster
    Şu Redmi modellerini çok öne çıkarıyor mesela Xiaomi. Bence onlara göre Redmi serisi daha bir f/p ürünü.

• mersinaki M kullanıcısına yanıt
    Bende Xiaomi bu telefonu çin için çıkarmış. Ama daha sonra global satışa karar verip dağıtmış diye okumuştum. Yazılım noktasında da çin rom'unda destek var zaten. Sadece global ağırdan gidiyor.

çok teşekkürler.
  • mersinaki M kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Bir ara ben de yedekleme işlemine dair güzel köküne kadar bir uygulama arıyordum Apple tarzı. Sanırım birkaç gün önce buldum :). Xiominin resmi pcsuite denen uygulamasını bulmuştum fakat telefonu okumuyordu daha sonradan biraz araştırınca farklı bir sürüm buldum. Telefonu direk okuyor bilgisayara bağladığınızda. Uygulamadan mesajlara kadar yedekleme yapıyor. Ben yedekledim fakat hiç geri yükleme yapmadım. Bu uygulamanın bilgisayara olan kurulumunu anlatan video linkini alta bırakıyorum. Bu arada telefonu bağlarken geliştirici seçeneklerinde USB hata ayıklama modunu açmanız gerekli yoksa telefonu okumuyor. Daha sonra backup bölümünden yedekleyebilirsiniz. Dediğim gibi aldığım yedeği telefona geri yüklemeyi hiç denemedim daha.https://www.youtube.com/watch?v=EIN_CnMhhJk

bir şey daha sorcağım şuan eu betadayım eu stable geçmemi öneriyormusun@efebora06

• Cihazın bluetooth kulaklık performansını artırma şansım var mı? S9+ ı eşime verdım ondan sonra mi note 3 sesi inanılmaz az geldi.

Eu rom yüklü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __nikolaus__ -- 17 Aralık 2018; 20:52:25 >
  • mustafalso M kullanıcısına yanıt
    Betayı kullanmadığım için bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chaw Shino

Evet 9.1.4 en iyi sürüm kamera sorunsuz pil uzun gidiyor ve bildiğim hatası da yok önemli. Galiba botloader kilidini açmadan geçemezsin kardeşim. Onu açmışken bari root at twrp yükle eu rom yükle benim gibi. Yukarıda mesajlarımız var

En azından eu romda portre çalışıyor ön kamerada ve kamera kalitesi artmış. Yüz tanıma var android 8.1 yenilikleri ve ram kullanımı da cihaz bostayken ram kullanımı azalmış. Pil performansı gayet iyi daha ne olsun

Alıntıları Göster
    bende 9.1.4 yüklü vaktim olmadığı için hiç güncelleme yapamamıştım. galiba en iyisini yapıyorum bu yazıları gördükçe
    miui 10a güncellemeye değer mi hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: 0110engin

bende 9.1.4 yüklü vaktim olmadığı için hiç güncelleme yapamamıştım. galiba en iyisini yapıyorum bu yazıları gördükçe
    miui 10a güncellemeye değer mi hocam?

Alıntıları Göster
    Şu an için değmez kardeşim. Hiç geçme kamera da bozuluyor. Android 8.1i de bekle yeni bi güncelleme daha gelsin yine yükleyenlerin yorumlarına bak ve gerekli olmazsa hiç güncelleme

• 0110engin kullanıcısına yanıt
    Çok iyi direnmişsin hocam bence de hiç keyfini bozma

• 
Sayfa: önceki 458459460461462
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.