Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.248
Cevap
152
Favori
534.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ben de bu telefonu alacağım bugünlerde. Almadan önce dikkat etmem gereken bir şey var mı? sharp panel, global rom filan diyorsunuz öyle mi olması lazım? n11 de hangi satıcı öyle satılıyor? biraz bilgi verir misiniz, rica etsem?
  • Gece çekimi dışında telefon gerçekten iyi ama bana da kamerası gece çekiminde iyi olan bir telefon lazım..
  • Arkadaşlar bende de bu telefon var.Hepsiburada turuncu mağazadan almıştım.Benim telefonun paneli Jdi çıktı.Bu panel nasıldır?Sharp falan denilmiş ama Jdi panelinde çok iyi olduğu söyleniyor forumlarda.Ayrica telefonun arka tarafı cam olduğu için lazer baskı yazıların olduğu arka tarafta ekran parlaklığını sonuna kadar açınca karanlıkta hafif ışık sızması oluyor.Bu üretim hatası değilmiş.2017 yılından itibaren resmi ithalat yapılan tüm telefonlara bu uygulama yapılıyormuş.Aldığınız telefonlarda ekranın ışığını sonuna kadar açıp kontrol ettiğinizde bu tip bir durum olursa korkmaniza gerek yok diye düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: banzar

En Uygun olan fiyata telefonu alın. Ardından N11 den 15 16 liraya kılıf + cam alın benim tavsiyem. 2 3 güne geliyor.
    https://m.n11.com/xiaomi-mi-note-3-temperli-kirilmaz-cam-P232136402

Ben burdan almıştım. 10 liraydı biraz fiyatı artmış. Bunu sipariş verirken 5 TL farkla kılıf da veriyor. Ancak kılıf standart silikon kılıf. Cam da nano olarak geçiyor. Tam cam değil. Sert plastik gibi birşey. Buna benzer birçok ilan var. Yorumlara da bakarak tercihte bulunabilirsiniz.@ahbap

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi banzar -- 5 Şubat 2018; 22:43:9 >

• Arkadaşlar, n11 den Algötür ve Aksarayiletişim mağazalarından bu telefonu satın alıp sıkıntı yaşayan var mı? Ayrıca yine bu satıcılardan alınan telefonların panelleri ne marka acaba? Teşekkürler

• Mr. Wayne kullanıcısına yanıt
    bu fiyat bandında pek seçenek yok ama bir lg g4 gerçeği varki gece performansında şimdiki amirallerle yarışır. ama sorunlu telefon işte, lg g5 SE var onunda gece performansı fena değil htc 10 var oda iyidir az ışıkta note 3 ten.
  • cokoy kullanıcısına yanıt
    Algötürden mi6 seramik almışdım memnunum kapalı kutu jelatinli olarak geldi ek olarak adaptör aparatınıda veriyorlar sorun olmadı. Alabilirsiniz ordan kargoda ücretsiz

• Ayarlara gece modu eklense çok iyi olur. Aşağıdaki resimleri mi6 ile otomatik ve manuel olarak çekmiş. Aynı karanlık ortam olmasına rağmen çok büyük fark var. Kameranın kalitesinde sorun yok, ayarlarda var.

Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

• arkadaşlar, eğer son dakika değişikliği olmazsa, büyük ihtimalle aranıza katılacağım yakın zamanda.. belki yarın belki yarından da yakın :)

net kararı vermeden önce bir şeyler sormak istiyorum. konuyu baştan itibaren 18. sayfaya kadar okudum ama devamını yoğunluktan ötürü getiremedim.. ilk başlarda bazı problemlerden bahsediliyordu:

-rehberin gözükmemesi
    -video çekerken sesin görüntüden önce (veya tam tersi miydi?) gelmesi
    -4.5G'nin çekmediği durumlar olması
    -9.1.4 sürümüne geçince olumsuz şeylerin yaşanması...

gibi şeylerdi.. bunlara çözüm bulundu mu? daha başka sorunsallar yaşandı mı? çözümler bulunmadı ise bu sorunsu durumlar telefondan illallah ettirecek durumda can sıkıyor mu ve geleceği de düşünecek olursak (ki ben şu anda kullandığım lg g2 gibi 3-4 yıl kullanmak istiyorum) bıktırır mı?

ekran filmi ve kılıf konusunu da çözmek üzereyim.. cihazla ilgili merak ettiğim (yukarıda yazdığım) son detayları da çözebilirsem "oldu bu iş" derim artık galiba :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahbap -- 6 Şubat 2018; 10:49:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ahbap

arkadaşlar, eğer son dakika değişikliği olmazsa, büyük ihtimalle aranıza katılacağım yakın zamanda.. belki yarın belki yarından da yakın :)

net kararı vermeden önce bir şeyler sormak istiyorum. konuyu baştan itibaren 18. sayfaya kadar okudum ama devamını yoğunluktan ötürü getiremedim.. ilk başlarda bazı problemlerden bahsediliyordu:

-rehberin gözükmemesi
    -video çekerken sesin görüntüden önce (veya tam tersi miydi?) gelmesi
    -4.5G'nin çekmediği durumlar olması
    -9.1.4 sürümüne geçince olumsuz şeylerin yaşanması...

gibi şeylerdi.. bunlara çözüm bulundu mu? daha başka sorunsallar yaşandı mı? çözümler bulunmadı ise bu sorunsu durumlar telefondan illallah ettirecek durumda can sıkıyor mu ve geleceği de düşünecek olursak (ki ben şu anda kullandığım lg g2 gibi 3-4 yıl kullanmak istiyorum) bıktırır mı?

ekran filmi ve kılıf konusunu da çözmek üzereyim.. cihazla ilgili merak ettiğim (yukarıda yazdığım) son detayları da çözebilirsem "oldu bu iş" derim artık galiba :)

Rehber ve şebeke problemi ben yaşamıştım. Uzun zamandır sorun yaşamıyor. Rehber olarak true phone dialer kullanıyordum, tüm izinleri verdikten sonra düzeldi.

• cokoy kullanıcısına yanıt
    Aksaray iletişim'den aldım. aynı gün kargolandı, memnun kaldım. Cihaz temiz görünüyor.
  • Arkadaşlar merhaba. Dün arkadaşa 1400 TL'ye Mi Note 3 (6/64/Siyah) aldık. Telefon harika diyebilirim. Yalnız Vakıfbank Mobil Uygulaması açılır açılmaz hata veriyor ve kapanıyor. Sebebi ne olabilir? Yazılım mı? Cihazda Miui 9 Xiaomi by eu 9.2.2.0 Stabil rom yüklü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba bende aranıza katılmayı düşünüyorum iphone 6 dan geçmek üzer mi beni. İphone dan geçen arkadaşlardan yorum alabilirmiyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: granma79

Arkadaşlar merhaba. Dün arkadaşa 1400 TL'ye Mi Note 3 (6/64/Siyah) aldık. Telefon harika diyebilirim. Yalnız Vakıfbank Mobil Uygulaması açılır açılmaz hata veriyor ve kapanıyor. Sebebi ne olabilir? Yazılım mı? Cihazda Miui 9 Xiaomi by eu 9.2.2.0 Stabil rom yüklü.

1400 e nereden aldınız. Kart kampanyası vs ile birlikte mi. Hayırlı olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • banzar B kullanıcısına yanıt
    aldığınız ekran koruyucu yanlardan ekranı tam kapatıyor mu, yoksa biraz açıklık kalıyor mu acaba, bir de kılıf telefon ile gelenden daha iyi mi acaba yoksa aynısı mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jowood1 -- 6 Şubat 2018; 13:30:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: banzar

quote:

Orijinalden alıntı: granma79

Arkadaşlar merhaba. Dün arkadaşa 1400 TL'ye Mi Note 3 (6/64/Siyah) aldık. Telefon harika diyebilirim. Yalnız Vakıfbank Mobil Uygulaması açılır açılmaz hata veriyor ve kapanıyor. Sebebi ne olabilir? Yazılım mı? Cihazda Miui 9 Xiaomi by eu 9.2.2.0 Stabil rom yüklü.

1400 e nereden aldınız. Kart kampanyası vs ile birlikte mi. Hayırlı olsun.

Elden nakit aldık. Tanıdığım güvenilir bir satıcı. Ama elinde 6/64 1 adet kalmıştı onu da biz aldık. 6/128 sanırım 1600'e veriyor.

Taksitli satışı var diye biliyorum ama komisyon oranı nedir bilmiyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: pesimistadana01

Arkadaşlar merhaba bende aranıza katılmayı düşünüyorum iphone 6 dan geçmek üzer mi beni. İphone dan geçen arkadaşlardan yorum alabilirmiyim?

Esimde iphone 6 var. Bende dun mi 6 aldim. Note 3te mi 6 arasinda cok bir fark yok. Kamerasi iphone dan daha iyi. Telefon iphone dan daha hizli. Ama iphone 6 da su anda cok geri kalan bir telefon degil bence. Ben sizin yerinizde olsam iphone umu kullanmaya devam eder yeni cikicak olan telefonlari beklerdim. Aman aman cokta arada ucurum yok.

• Vakıfbank Mobil uygulamasında hata vermeyen yazılım hangisidir?

• safakss kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Yaz dönemine kadar beklemekte fayda var.

• Bir arkadaşa hepsiburada dan aldık "ritzy" garantili geldi. Bu servis nasıldır ? Telefonu iade edelim mi ?
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.