Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi Note 2 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
294
Cevap
19
Favori
24.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Direk parmak izi ile uyandırma derken tam olarak nasıl bir şey bekliyorsunuz anlayamadım fakat açmak için home tuşuna basmak gerekiyor. Fakat bu basmanızda direk parmak izini de okuyup ikinci bir okumaya ihtiyaç duymadan açılıyor. (kilit ekranı değil) Ama home tuşu üzerinde elinizi basmadan tuttuğunuzda bir tepki vermiyor. Bu arada daha önce parmak izi ile açılan bir telefon kullanmadım fakar mi note 2 den şahsım adına bu konuda memnunum. Gayet hızlı ve ıslak, hafif yağlı elle açılışında sıkıntı yaşamadım.
  • bir buçuk senedir Lg V 10 kullanıyorum.Telefonumu bir ay içinde değiştireceğim en çok ilgilendiğim model bu telefon yaklaşık 2000 tl bütçe ayırdım.Bu telefonu önerir misiniz? Xiaomi mi 6 128 modeli ile bu model arasında kararsızım
  • Ben de Mi Note 2 ile Huawei Mate 9 arasında kaldım. Kullanıcıların tecrübeleri ne yönde? Sizce hangisini tercih etmeli.

İthalat garantili olarak bakıldığından iki cihaz da benzer fiyatlarda.
  • Mi Note 2 64GB / 4GB oln modeli geldi arkadaşlar, Salı günü gönderimi sağlanacak bilginiz olsun

http://urun.n11.com/cep-telefonu/xiaomi-mi-note-2-64gb-4gb-ram-225mp-cep-telefonu-P199048350
  • quote:

Orijinalden alıntı: JohnA

Direk parmak izi ile uyandırma derken tam olarak nasıl bir şey bekliyorsunuz anlayamadım fakat açmak için home tuşuna basmak gerekiyor. Fakat bu basmanızda direk parmak izini de okuyup ikinci bir okumaya ihtiyaç duymadan açılıyor. (kilit ekranı değil) Ama home tuşu üzerinde elinizi basmadan tuttuğunuzda bir tepki vermiyor. Bu arada daha önce parmak izi ile açılan bir telefon kullanmadım fakar mi note 2 den şahsım adına bu konuda memnunum. Gayet hızlı ve ıslak, hafif yağlı elle açılışında sıkıntı yaşamadım.

Bende note 3 Pro var. Ekran kapalı iken parmak izine dokunduğunuzda hem uyandırıyor hem de kilidi acıyor. Bu bana göre kullanışlı ve önemli bir detay. Bir tuşa basıp ekranı açacaksam , parmak izinin ne espiri kalıyor. Pin girerim, çizgi girerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam merhabalar,6 gb 128 'lik ten tek farkı bu mu ,yani kırpılmışken başka özellik lerde kırpılmışmıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: behram40

hocam merhabalar,6 gb 128 'lik ten tek farkı bu mu ,yani kırpılmışken başka özellik lerde kırpılmışmıdır.

Başka özellik kırpması bulunmuyor efendim sadece hafıza ve ram farkı mevcut.
  • mi note 2 icin bir adet cam ekran koruyucu var isteyene verebilirim

• Dönüş için teşekkürler.
  • Ben de 6/128 lik mi note 2 ile aranıza katıldım. Genel olarak çok memnunum. Oyunlarda çok ısınıyor sanki. Sizce normal mi ?

• Mi Note 2 4GB / 64GB modelini attaki linkten satın alabilirsiniz arkadaşlar. 128GB olan model ile arasında sadece RAM ve depolama farkı mevcut başka fark yok.

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/xiaomi-mi-note-2-64gb-4gb-ram-22-5mp-kamera-4070mah-global-stabil-rom-cep-telefonu-294437622
  • quote:

Orijinalden alıntı: MGM Barut

Merhaba arkadaşlar,Mi Note 2 6/128GB siyah cihazımı satıyorum,ilgilenen arkadaşlar PM den mesaj yazabilir.Cihazı kızım için almıştım büyük ekran olması nedeni ile satıyorum.İmei kayıtlı,kilidi açılmış ve global karalı sürüm kurulu,makyaj ı sıfır dan farksız.★ Xiaomi Mi Note 2 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★★ Xiaomi Mi Note 2 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★★ Xiaomi Mi Note 2 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★★ Xiaomi Mi Note 2 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★★ Xiaomi Mi Note 2 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★★ Xiaomi Mi Note 2 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★★ Xiaomi Mi Note 2 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★

Ürün satıldı.teşekkürler.

• Arkadaşlar 6/128 olani almak istiyorum. 2015211 ve 20152213 olarak iki versiyon varmis. Sonu 13 olan gercek global ve band20li imis. Band20 olmazsa cogu yerde cekmeme sorunu oluyomus bu dogru mudur? Eger dogruysa sonu 13 olan modeli nerden en uygun temin edebilirim? Ankarada ikamet ediyorum. Mumkunse tek cekim daha cok isimi gorur. Ha birde isin garanti kismi nasil isliyor?

• angaralimike A kullanıcısına yanıt
    Band 20 olmaması durumunda çekmemesi derken 4g için mi konuşuyorsunuz? normal telefonun çekmesinde sıkıntı olmaz sadece bağlantı hızlarınız biraz daha düşük olacaktır. bildiğim kadarı ile de turkcell kullananlarda hız ile ilgili olarak band20 olmasa da sıkıntı yaşanmıyormuş fazlaca.
    ben yine de 213 yani global olanı tercih etmiştim.
    uygun şekilde temin derken bu işi yapan yurtdışından getiren aracılar var onlar getiriyor en uygun onlarda oluyor genellikle.
    kendi garanti sistemleri oluyor genellikle; 1 ay içerisinde donanımsal bir sıkıntı çıkarsa geri alıyorlar ya da daha sonra bir problem olursa çine gönderiyorlar kendi garantisi için gibi.
    başka da zaten fazla alternatif yok gibi gördüğüm kadarıyla cepport tan başka ithalatçı garantili olarak satan da bulunmuyor.
    Edit: cepporttan başka satanlar varmış delta garantili olarak da satılıyormuş n11 de. Yanlış yönlendirme olmasın başka satılcılar da olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JohnA -- 25 Temmuz 2017; 16:17:34 >

• Burda %10 indirim gözüküyor n11de 100 tl daha fazla orada aksesuar da var bu ggde yok ekleme yapılacak mı.?

• quote:

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

Burda %10 indirim gözüküyor n11de 100 tl daha fazla orada aksesuar da var bu ggde yok ekleme yapılacak mı.?

Maalesef efendim gg'de ilanlara sistem gereği müdahale edilemiyor
  • ekran koruyucu olarak ne tavsiye edersiniz arkadaşlar Çin fiyatları da burayla hemen hemen aynı, alipta çöpe atmakta var.

• quote:

Orijinalden alıntı: mendocino_610

ekran koruyucu olarak ne tavsiye edersiniz arkadaşlar Çin fiyatları da burayla hemen hemen aynı, alipta çöpe atmakta var.

Valla ben buradan şeffaf olanı aldım ama henüz takmadım telefon yakında gelecek. Kavisli ekran koruyucu ve sağlam olarak geldi.Buyuk ihtimalle tam uyacak. Yalnız ben 2 dolardan daha düşük fiyata almıştım fiyat uçmuş başka satıcılar da daha uyguna vardır. Böyle kavisli olmayanları sakın almayın 2 tane aldım telefonun yarısını bile kapatmaz berbat birşey geldi.
    Türkiye den yorumu yapan benim bu arada.

CHEERYMOON Tam Kapsama Note2 Xiaomi Not Için Xiaomi Mi 2 9 H Temperli Cam Ekran Koruyucu koruyucu Kavisli Yuvarlak Kenar Film

http://s.aliexpress.com/JVFRfQZZ

(from AliExpress Android)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ordan Geçenbay -- 30 Temmuz 2017; 18:40:18 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• uymaya hepsi uyarda yanlardan kalkma ve yanlardan dokunmayı etkileme sorunu varmış çoğunda, boşluk falan kalıyor demekki. Aliexpressten aldım bir tempered iki de normal film aldım bakalım, birde nillkin kılıf aldım.
    bu arada xda developer'de gördüğüm kadarıyla s6 edge plus için olan ekran koruyucular mi note 2 ye uyuyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mendocino_610 -- 30 Temmuz 2017; 21:49:57 >
  • Merhaba dostlar,

5 inde note 2 128 gb alacağım. Delta garantili 1750 tl. Gidip görüp mağaza dan teslim alacağım. Dikkat etmem gereken şeyler nelerdir? Mesela global versiyon olup olmadığı nasıl anlayabilirim. Bilgi verirseniz teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.