Şimdi Ara

Xiaomi Mi Mix 2S #Ana Konu# (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.262
Cevap
12
Favori
59.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kozmetik olarak 10/10 olan 13 ay KVK garantili cihazım satılıktır kutu içeriği tam kendi kabloları hiç kullanilmadi ekstra 4 kılıf ile birlikte 2350 ye bırakmayı düşünüyorum ilgilenenler Dm atabilir fotograf gonderebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.5 aylık xiaomi türkiye garantili cihazımı 2500 tl bırakıyorum. En ufak çizik bile yok

• Merhaba güncelleme geldi yeni arkadaşlar yükleyen var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ZevkiSefa

Merhaba güncelleme geldi yeni arkadaşlar yükleyen var mı ?
    artık beta guncellemesı verılmıyor, sadece EU gunceleme veriyor, bu hafta yeni sürüm gelmiş
    https://androidfilehost.com/?w=files&flid=297096
  • ender E kullanıcısına yanıt
    Yükledim bakalım ne varmış ne yokmuş .

• quote:

Yükledim bakalım ne varmış ne yokmuş .
    recovery olarak twrp ne kullanıyorsunuz
    bende yukleyım dedım ama basarılı olamadım saatlerce androıd uzerındekı noktalar gıdıp gelıyor :))
    orangeFox ıle denıyorum
    Direk otadan yükledim . Orjinal 10.3.4 sürüm .

O bekleme sorunu bende de oluyordu. Normal twrp de wipe yerinden hepsini seçip sıfırladım daha sonra usb ile rom zip dosyasını attım ve install yaptığım zaman sıkıntı olmadan açılmıştı ilk yaptığımda yine aynı şekilde herşeyi silmiştim ama yüklemeyi otg ile deniyordum her seferinde açılmıyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Liquido02 -- 26 Temmuz 2019; 23:28:47 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bizim telefonların orjinal şarj aletini nereden temin edebilirim acaba ? Bakındım da bulamadım .
  • game turbo modu gelmis cihazlara,kontrol edin !!!

• nerede ki o ?
  • Öncelikle Merhaba;

Telefonum iyice kötüledi, ona istinaden telefon araştırırken mi mix 2s serisi hoşuma gitti bulunduğum semtte 1600 TL ye 1 tane ikinci el temiz buldum cihaz yurt dışı malum yolla kayıt olmuş, kozmetik durumu 10/10 alır kutusu herşeyi tam 1600 tl ye almayı planlıyorum ama cihaz hakkında önerisi ve şikayeti olan var mı acaba sizce mantıklı yön gösterebilir misiniz ?

Aklıma batarya performansı takılıyor, onun haricinde kronik sayılabilecek sorunları var mı acaba Yakınlık Sensörü gibi birde alırken dikkat etmem gereken bir husus var mıdır ?

Not: 55 sayfa yorum olduğu için hepsini okuyamadım :) son 10 sayfaya göz gezdirebildim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tosunjuk

Öncelikle Merhaba;

Telefonum iyice kötüledi, ona istinaden telefon araştırırken mi mix 2s serisi hoşuma gitti bulunduğum semtte 1600 TL ye 1 tane ikinci el temiz buldum cihaz yurt dışı malum yolla kayıt olmuş, kozmetik durumu 10/10 alır kutusu herşeyi tam 1600 tl ye almayı planlıyorum ama cihaz hakkında önerisi ve şikayeti olan var mı acaba sizce mantıklı yön gösterebilir misiniz ?

Aklıma batarya performansı takılıyor, onun haricinde kronik sayılabilecek sorunları var mı acaba Yakınlık Sensörü gibi birde alırken dikkat etmem gereken bir husus var mıdır ?

Not: 55 sayfa yorum olduğu için hepsini okuyamadım :) son 10 sayfaya göz gezdirebildim.
    1600tl ye mi mix2s 10/10 ise kaçırmayın hemen alın...

• tosunjuk T kullanıcısına yanıt
    1sene kadar kullandım pil gerçekten çok kötü sürekli elinde olunca akşamı goremiyorsun mix2s de

• quote:

Orijinalden alıntı: sefaMseven

1sene kadar kullandım pil gerçekten çok kötü sürekli elinde olunca akşamı goremiyorsun mix2s de
    Xiaomi cihazlarda pil performansı genellikle rom ile bağlantılı benim 2. mix 2s im şuan ki cihazim wi-fi ile oyun performansı 6 saat civarı orta parlaklıkta. Gün içi 4g Bluetooth gps açık oto parlaklık yarım saat civarı konuşma 1 2 saat kadar Facebook 4.5 5 saat arası veriyor. Fakat şuan yaz ayindayiz sıcaklık nedeni ile pil performansı 1 saat ve üstü etkilenir ki bunu cihazı sarj ederken dahi görebiliyoruz.

• quote:

nerede ki o ?
    guvenlik kisminda,oyun optimizasyonunda

• Merhaba,

Siz kullanıcılardan bilgi almak istedim, telefon almak istiyorum, siz olsanız yine alır mısınız mix 2s ne dersiniz?

• lunhker kullanıcısına yanıt
    Ön kamera hariç hiç tereddüt etmezdim . Almadan önce selfi çekilin eğer sizce sorun değilse gözünüz kapalı alabilirsin .bu fiyata daha iyisi yoktu ben alırken .

• Ön kamera okadar kötü mü ya.)). Bir de biraz araştırma yaptım işlemcisi olsun ana kamera olsun bana sanki fp gibi geldi. Kafama bir hayli yattı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.