Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi Max 2 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.150
Cevap
50
Favori
182.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zabit_ersin

Kardeş bugün aldım yüzde 55 şarj la geldi, 7 saat ekran süresi aldım ilk sarjina taktım.

Merhaba iyi akşamlar bende yeni aldım da telefonu şarjı tamamen bitince ilk şarjda takılı süresi kaç saat olmalı acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncelleme sonrası uygulamalarınızı yükleyin, klavye, bildirim, sesler gibi ayarlarınızı yapın.

Bir de deyimler konusuna çalışın.
  • yeni güncelleme gelmiş miui 7.11.16 güncellemesi bunu birkaç hafta beklesem ota'dan gelirmi güncelleme acaba
  • Biraz geç oldu ama herhalde ilk şarjını yapmıştırsın Ben genelde şu kadar saat kalsın demem, çünkü yeni nesil batarya ve telefonlarda şarj olunca zaten akım kesiliyor diye biliyorum.
  • Miui9 sonrası hoparlörler sonrası ses az gibi geldi, nasıl 8 e downgrade edebiliriz? Yada en yüksek ses hangi sürümde?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Men Milk -- 17 Kasım 2017; 14:38:17 >
  • Arkadaşlar nabız uygulamasını kullanıyorum. Ancak bildirimler gelmiyor. Ne yapmam lazım?
  • bende :) güle güle kullansınlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PişirBaba

bende :) güle güle kullansınlar.

Eyvallah

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Miflash ile fastboot rom indirip yapabilirsiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2yumurta1sucuk

Miflash ile fastboot rom indirip yapabilirsiniz

bootloader kilidinin açık olması gerekiyor mu?

• beyler mi5 in batarya performansı bana yetmediği için elimdeki 3 aylık mi5i satıp, mi max2 almayı düşünüyorum, sizce nasıl olur, aranızda benim gibi yapanlar var mı (küçük telefondan büyük bir telefona geçenler)

siz olsanız satar mıydınız mi5 i, telefonunuzun (mi max2) den memnun olmadığınız bir yanı var mı

fikir verir misiniz biraz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence gayette mantıklı bir geçiş olur. Telefondan beklentileriniz belli, Mi5'de artık an itibariyle eski sayılabilecek bir cihaz ve malzeme kalitesi konusunda sıkıntısı da var. Az buçuk para ederken satmanız mantıklı olacaktır. Max 2'ye geçtiğinizde stereo hoparlör, daha güncel kamera, daha iyi pil performansı olarak artılarınız olacaktır.
    Tabi ekran panelinde LG yerine Tianma kullanıldığı için ghost screen çıkma olasılığının çok çok düşük olması da cabası.
  • İstanbulda, telefonu gidip görebilecegim magaza var mı?

• Arkadaşlar bende mi 5 i satıp mi Max 2 düşünüyorum fakat çok büyük duruyor. Cihazı görme şansım da olmadı. Kullanımı nasıl sorun oluyor mu büyük olması

Mi Max A göre artıları nelerdir? redmi note 4 daha mı mantıklı olur ekranın biraz daha küçük olması ama kamerası düşündürüyor

Edit: batarya süreniz nasıl? İki günü çıkarıyor mu ekran süresi olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elifednah -- 18 Kasım 2017; 23:14:30 >
  • hayır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonun büyüklüğüne alıştım artık küçük geliyor bana.

Parmak izi iyi çalışıyor.

Pili 2günü rahat çıkarıyor. Miui 8 de 12 saate yakın ekran süresi alırken miui 9da 10 saate düştü.

Miui 9 betada 14 saate kadar ekran süresi olduğu söyleniyor.

Kamera idare eder. Gündüz çekimleri fena değil iyi manuel ayarlayan daha iyi fotoğraf çeker.

Stereo hoparlör çok iyi.

• quote:

Sonunda bende max 2 ye kavuştum, kargodan geldi, global version, şarj aleti tr uyumlu en çok buna sevindim. Hemen Miui 9 kararlı sürüme güncelledi. Biraz karıştırma sonrasında video çekiminde sesin boğuk çıkma olayının tüm Xiaomi modellerinde olduğu gibi bunda da aynı devam ettiğini gördüm. Bu da yazılımdan yani aktif noise cancelled özelliğinden kaynaklanıyor. Şimdilik bu kadar, kullandıktça deneyimlerimi yazarım..

hocam acaba hangi siteden aldınız bende TR uyumlu adaptör çıkmasını isityorum , kipadaki baska arkadasın dediği gibi TR uyumsuzmuş o yüzden almadım şimdilik.
    ** acaba n11 ve gGdeki cepport satcının sattıklarında da TR uymsuz mu adaptör ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bytunga050 -- 19 Kasım 2017; 1:39:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bytunga050

quote:

Sonunda bende max 2 ye kavuştum, kargodan geldi, global version, şarj aleti tr uyumlu en çok buna sevindim. Hemen Miui 9 kararlı sürüme güncelledi. Biraz karıştırma sonrasında video çekiminde sesin boğuk çıkma olayının tüm Xiaomi modellerinde olduğu gibi bunda da aynı devam ettiğini gördüm. Bu da yazılımdan yani aktif noise cancelled özelliğinden kaynaklanıyor. Şimdilik bu kadar, kullandıktça deneyimlerimi yazarım..

hocam acaba hangi siteden aldınız bende TR uyumlu adaptör çıkmasını isityorum , kipadaki baska arkadasın dediği gibi TR uyumsuzmuş o yüzden almadım şimdilik.

Hocam ben alısverisadresim diye bir satıcıdan siyah max 2 almıştım Türkiye uyumlu adaptör çıktı içinden. Şimdi ise GG den cepport unvanlı satıcıdan max 2 sipariş ettim ürün TR deki arkadaşıma ulaştı ama yurt dışında olduğum için gelen birisi ile gönderecek Çarşamba veya perşembe elimde olmasını bekliyorum o güne kadar zamanın olursa cihazı alınca buradan bilgilendiririm seni.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F30ED544B -- 19 Kasım 2017; 9:26:5 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tolgasubasi

quote:

Orijinalden alıntı: bytunga050

quote:

Hocam ben alısverisadresim diye bir satıcıdan siyah max 2 almıştım Türkiye uyumlu adaptör çıktı içinden. Şimdi ise GG den cepport unvanlı satıcıdan max 2 sipariş ettim ürün TR deki arkadaşıma ulaştı ama yurt dışında olduğum için gelen birisi ile gönderecek Çarşamba veya perşembe elimde olmasını bekliyorum o güne kadar zamanın olursa cihazı alınca buradan bilgilendiririm seni.

hocam çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için.

• :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JrMaster -- 19 Kasım 2017; 11:50:42 >
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.