Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi Max 2 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (156. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.151
Cevap
50
Favori
182.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 154155156157158
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben sakız ve bant ile düzeltmiştim, başka bir şey bilemiyorum maalesef.
  • JINTON kullanıcısına yanıt
    Deji batarya bulabilirseniz iyi olur diğerleri çöp.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zero-man -- 13 Eylül 2020; 10:42:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zero-man kullanıcısına yanıt
    Hocam Deji'nin bizim telefon için yok galiba ya da ben bulamadım. Eğer link varsa gönderir misiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar 3 yıldır severek kullandığım mi max 2 nin sesi çok az çıkıyor.kulağımı iyice dayamadan duyamıyorum.ne yapmalıyım?

karşı taraf beni çok rahat duyuyor.hoperlörden konuşunca ses mükemmel.

gel gelelim karşı tarafın sesi bana çok az geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: erceylan

arkadaşlar 3 yıldır severek kullandığım mi max 2 nin sesi çok az çıkıyor.kulağımı iyice dayamadan duyamıyorum.ne yapmalıyım?

karşı taraf beni çok rahat duyuyor.hoperlörden konuşunca ses mükemmel.

gel gelelim karşı tarafın sesi bana çok az geliyor.

Aynı durum bendede var sakızla felan temizledim ama nafile

• erceylan E kullanıcısına yanıt

En iyi etkiyi diş fırçası ile aldım. Tavsiye ederim.

• herhangi1i kullanıcısına yanıt
    bant ile temizlik sonra elektrik süpürgesi sonra yine bant

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefoa özgü mü bilmiyorum. ama vodafone mobil veri telefonla konuşurken pasifleşiyor. yani telefonla konuşurken internet yok

bi de çekmeyen bi yerdeyken mobil veri de çekmiyor. çeken yere geçince uçak mosu aç kapa yapmadan intenret gelimyor

bilemedim telefona mı vodafone a mı özgü bu sorunlar

• 3 senedir kullandigim mi max 2 telefon cami kırıldı. Dokunmatiginde bisi yok ama on cam kotu oldu. Orjinal on cami nereden alabilirim? Telefoncuya güvenmiyorum. Kendim alip vereyim taksinlar. Bir de Mi max 4 neden cikmadi acaba?

• Aman diyim nereden garantili ise orada yaptırn ekranı. Dışarda sakın yaptırmayın. Benim tel delta servismiş verdşm 585tl ye yaptılar. Öncesinde telefoncuda yaptırdıö 300 tlye. Gps wifi gitti ayrıca yan sanayi ekranlar çok dayanıksız ve kırılmaya müsait. Aman diyim

• yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt

tt da aynıydı

• quote:

Orijinalden alıntı: zero-man

tt da aynıydı

deme bizim tele özgü. iyi çeken yerde omluyor sanırım. az çeken yerde inter neti devre dışı bıakıyor aladığı kadarıyla

• ANAKART arıyorum arkadaşlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zero-man -- 19 Ocak 2021; 11:11:51 >
  • arkadalar yarım kalan video çekimi nereye ve ne uzantıyla kaydediliyor, biliyor musunuz?

• Arkadaşlar merhaba telefonumdan çok memnundum.Ancak son günlerde çok yavaşladı.Bazen durma noktasına geliyor.Neleri kontrol edip neler yaparsam biraz hızlanır?

• KROKİEMLAK K kullanıcısına yanıt
    Ben dediğiniz durumu yaşamadım, ama geçen hafta wifi bağlantısında sıkıntı yaşadım, böyle bir durum bende olsaydı, ben telefonu komple sıfırlar silip yeniden kurardım, ki geçen hafta yaptım bunu wifi düzeldi....
  • Lineage OS 18.1 (Android 11) - 06.05.2021

4 yıllık telefonda Android 11 gibi güncel bir sürümün bu kadar akıcı çalışmasını beklemezdim.

https://androidfilehost.com/?fid=2188818919693795605

FPC fix: https://mega.nz/file/8xx1TSaL#niNrd4ydsZD7PR22IMwKDEWWFGZXy7etvi0a0uzwcvk

Orangefox: https://downloads.sourceforge.net/project/orangefox/oxygen/OrangeFox-R11.0-Stable-oxygen.zip?ts=gAAAAABgnSytYSbgbCC5wXxwKUC1okQbXSxBx9nmRx4dPjM4q4yzkWzxuXU6dIcoYbMxgBFSmWmi9LbFGrrllPvPVNyGohz9AQ%3D%3D&use_mirror=netix&r=

• Bootloader kilidini açıp TWRP kuruyoruz.

• TWRP (kurtarma) üzerinden Orangefox kullanıyoruz.

• Rom dosyasını yüklüyoruz.

• Cache, dalvik cache, data kısımlarını wipe yapıyoruz. Manage partitions kısmından data'yı seçtikten sonra format data yapıp yeniden başlatıyoruz. 

Başarıyla açıldıktan sonra tekrar yeniden başlatıp ses açma tuşuyla orangefox arayüzüne giriyoruz.

• FPC fix'i kuruyoruz(parmakizi için)

• FlameGapps kuruyoruz. (google play store ve servisleri için)

• Sisteme yeniden başlattığınızda kullanıma hazır.

Uyumlu 12.05.2021 tarihli google camera uygulaması(MGC_8.1.101_A9_GVw_ENG):

https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-bsg/f/dl21//

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• cohannan kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Bu işlerden hiç anlamıyorum, ama bir yanımda hep bu şekilde farklı bir rom kullanmak istiyor, bankacılık uygulamaların da bir sıkıntı yok ise bende birini bulup yüklemek isterim, bankacılık programları hakkında yorumunuz ne olur acaba....

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deniz_sea

Merhaba,

Bu işlerden hiç anlamıyorum, ama bir yanımda hep bu şekilde farklı bir rom kullanmak istiyor, bankacılık uygulamaların da bir sıkıntı yok ise bende birini bulup yüklemek isterim, bankacılık programları hakkında yorumunuz ne olur acaba....

Hiçbir sorun yok rootlarsanız sadece uyarı verir o kadar. Cihaz bu haliyle ciddi anlamda akıcı oldu. Kocaeli/İzmir civarındaysanız ben yardımcı olabilirim.

• cohannan kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkür ederim,
    Aslında salı günü Kocaeli'ye fabrikaya geleceğim ama zamanım olur mu bilemiyorum ki,

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 154155156157158
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.