Şimdi Ara

• Xiaomi Mi Box S • Ana Konu • (162. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
14.710
Cevap
621
Favori
1.177.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son güncellemeden sonra takılmalar vs olmaya başladı cihaz eskisi gibi stabil çalışmıyor. İnşallah en kısa sürede düzeltirler.
  • ekoko54 E kullanıcısına yanıt
    Tv o formatta yayın gönderiyordur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • nedimvural kullanıcısına yanıt
    Sıfırlayın cihazı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ThingBlue kullanıcısına yanıt
    Cihazda ki chromecasti sifirlayin yani guncellemeyi kaldırın sorun ortadan kalkar

• Sıfırlayınca eski sürüme dönüyormu cihaz?

• nedimvural kullanıcısına yanıt
    Dönmez hocam, sadece fabrika ayarlarına döner ama en son yazılım kalır üzerinde. Eski sürüme dönmek için özel bir işlem yapmak gerekiyor sanırım.
  • Joker80 kullanıcısına yanıt
    sıfırladım ama yine aynı
  • cem650 kullanıcısına yanıt
    Ben neler yaptım sıfırladım, hard reset attım wifi bağlantısından kanalları değiştirdim vs. sorunlar çözülmedi. Allah bilir mal xiaomi ne zaman yeni güncelleme gönderecek. Çöp oldu cihaz. Bluetooth kulaklıklarda da sorun var var da var yani
  • Netflix de sürekli takılıyor. Sonra ileri sarar gibi oynatıyor.sürekli takılıyor cihaz. ekran yansıtmayı gogle playden yüklediğim programla çözdüm.

• ThingBlue kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=ZxzAveT3V3s

Telefondan YouTube u yansıtamıyordum videodaki işlemleri yaptım.Sorun kalmadı.

• cümleten selamlar sizden bir ricam var uygun fiyata önerebileceginiz hertürlü iş gören eternet hub neyi önerirsiniz 100mb hızım var ama wifi ile 38 felan veriyor gayet yeterli bir hız ama eternetteki hızı almak istiyorum modemim 5ghz destekli degil önerinizi bekliyorum birde birde ethernet hubta usb 2 usb 3 önemi varmı mi box girişi zaten sanırım usb 2
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozserdar2834

cümleten selamlar sizden bir ricam var uygun fiyata önerebileceginiz hertürlü iş gören eternet hub neyi önerirsiniz 100mb hızım var ama wifi ile 38 felan veriyor gayet yeterli bir hız ama eternetteki hızı almak istiyorum modemim 5ghz destekli degil önerinizi bekliyorum birde birde ethernet hubta usb 2 usb 3 önemi varmı mi box girişi zaten sanırım usb 2
    Ugreen + USB ethernet adaptoru kesin çözüm USB 2.0 olanı yeterli olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozserdar2834

cümleten selamlar sizden bir ricam var uygun fiyata önerebileceginiz hertürlü iş gören eternet hub neyi önerirsiniz 100mb hızım var ama wifi ile 38 felan veriyor gayet yeterli bir hız ama eternetteki hızı almak istiyorum modemim 5ghz destekli degil önerinizi bekliyorum birde birde ethernet hubta usb 2 usb 3 önemi varmı mi box girişi zaten sanırım usb 2
    Usb hub a 100 küsür verene kadar sahin de 200 küsüre ac destekli bir airties 5760-5750 falan alın daha mantıklı. Veya başka bir modem.

• mu5tafa kullanıcısına yanıt
    valla sormayın asus n17u aldım ala ala :) 2.el
  • Gözümüz aydın olsun! Puhu Tv. ye güncelleme gelmiş. Ses olupta görüntü olmayan sorunlu Puhu gitmiş, yerine takır takır çalışan bir Puhu gelmiş.
  • Merhaba, son güncellemeden sonra ethernet bağlıyken sürekli yeniden başlatıyor ve etherneti söktüğümde ise çevredeki bütün wifiları bulup benimkini bulamıyor modemle arasında 2 metre var. Benzer sorun yaşayan varsa çözüm önerilerinizi bekliyorum. Ürünü hepsiburadadan aldım garanti için nasıl bir yol izlemeliyim? Teşekkür ederim.

• salimanilaslan S kullanıcısına yanıt
    güncelleme sonrası problemler olabiliyor

bu işlemi deneyin isterseniz
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/142110647

eski sürüm ile yeni sürüm dosyaları çakışabiliyor bazen

ayarlar menüsünden yapılan reset pek işe yaramıyor bazen

bu işlem sonucunda android 8 değil 9.0 fabrika ayarları haline gelir

yani yüklediğiniz bişeyler varsa siler hepsini

yeni kurulum olur

uğraşmam derseniz hepsiburada ile irtibata geçin
  • Arkadaşlar bu tv box olayına yeni katıldımda mi box s olmazsa olmaz kullandığınız programları paylaşırmısınız?

• sermo kullanıcısına yanıt
    Aynen bunu da bugün yaptım ama en ufak bi düzelme olmadı bütün sorunlar aynen devam ediyor

• Arkadaşlar ATV launcher kullanmak istiyorum ancak varsayılan ana ekran yapamadım . Sadece uygulamalardan varsayılan temizle var onları yaptım ancak ana ekrana geldiğimde varsayılan yap gözükmüyor. Yardımcı olabilecek varmı.

• 
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.