Şimdi Ara

• Xiaomi Mi Box S • Ana Konu • (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.710
Cevap
621
Favori
1.177.632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar hepsiburadada 400lira su an. benim vesteli tvde smart tv var ama youtube falan donmaya başladı. bunun hakkında yorumlarda her seferde bluetooth kumanda tanıtma sorunu var uzun sure çalışınca yavaşlama görüntüde donma gibi seyler yazmışlar varmı böyle sorun yaşayan
  • merhaba, kodi için turkvod harici başka ne eklenti önerebilirsiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bariscapt

İp tv de yayın akıcı ama ses farklı geliyor konuşma ile aynı anda değil böyle bir sorun yaşadınız mı hiç

Alıntıları Göster
    Bende böyle bir sorun olmadı farklı iptv proğramı deneyin aklıma gelen bu benim kullandığım smart iptv

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu cihaz için çalışan usb ethernet dönüştürücü var mı? modemle arası 1 metre olmasına rağmen wifi dengesiz biraz...
  • Arkadaşlar youtubede video izlerken durdurup ileri sardığımda veya reklam çıkıyor reklam kapat butonuna tıkladığımda video geçiş anında yüksek patlama sesi geliyor hoparlörden. ses seviyesi 1 bile olsa yüksek ses geliyor. 3,5 jack takarak ses alıyorum cihazada taksam yapıyor televizyonun ses çıkışınada taksam yapıyor...
  • Herkese Merhabalar,

Bu üründen almayı düşünüyorum fakat aklıma takılan tek bir husus var, ROM'u.

Sıkıntı yaratıyor mu? USB bellek taksak uygulama kurabiliyor muyuz? Ürünü yalnızca Netflix, KODI, Youtube, Spotify gibi programlar için kullanacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ömer akif

bu cihaz için çalışan usb ethernet dönüştürücü var mı? modemle arası 1 metre olmasına rağmen wifi dengesiz biraz...
    Ethernet çevirici 3 usb 3.0 portlu ugreen var baya iyi şuan kullanıyorum aliexpresden aldım fakat ethernet girişini kullanmıyorum siz önce modem den wifi kanalını değiştirin bence sorun orda işinizi çözecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: efe-e

Herkese Merhabalar,

Bu üründen almayı düşünüyorum fakat aklıma takılan tek bir husus var, ROM'u.

Sıkıntı yaratıyor mu? USB bellek taksak uygulama kurabiliyor muyuz? Ürünü yalnızca Netflix, KODI, Youtube, Spotify gibi programlar için kullanacağım.
    Hafıza olarak usb kullanabilirsiniz sıkıntı olmaz ama netflix youtube spofy kodi vs gibi proğramlar için tam bir f/p ürünüdür.

• quote:

Orijinalden alıntı: SrknArsln

Arkadaşlar youtubede video izlerken durdurup ileri sardığımda veya reklam çıkıyor reklam kapat butonuna tıkladığımda video geçiş anında yüksek patlama sesi geliyor hoparlörden. ses seviyesi 1 bile olsa yüksek ses geliyor. 3,5 jack takarak ses alıyorum cihazada taksam yapıyor televizyonun ses çıkışınada taksam yapıyor...
    3.5 jack çıkarıp hdmi üzerinden ses alın aynı sorun devam ediyorsa cihazda sorun vardır yoksa jack bozukdur diye düşünüyorum bir bakın.

• Denemediğim yöntem kalmadı. Kanal değiştirmeden tut da kablosuz şifresini kaldırmaya wps ile bağlanmadan fabrika ayarlarına dönmeye dhcp ayarlamaya burda ve reddit de ne varsa denedim. Olmuyor. Netflix 360p ile 720p arasında sürekli değişiyor.pc ile ölçünce speedtest te 15 mbit hız çıkıyor . Ugreen siparişini sabah verdim bekliyorum.kafayı yicem.cevap için teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ömer akif -- 27 Aralık 2018; 23:44:11 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • aranızda bein connect izliyebilen varmı ? apk sini indirip kurdum fakat kumandayla film seçilmiyor. tarayıcıdan(puffin brovser) izleyim dedim ozamanda bazı filmlerde izle seçeneği çıkmıyor. izle seçeneği çıkan filmlerde ise "user agent matrix cannot match" diye hata alıyorum.
    yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler
  • Sepete eklemiştim fakat nerdeyse tüm sayfalara baktıktan sonra vazgeçtim :)
  • denedim aynısını devam ediyor...
    hiç bi başka uygulamada yapmıyor sadece youtubede.
    youtubeyide kaldıramıyorum yeniden yüklemek istiyorum.
    kaldırılmayan uygulamaları kaldırabilceğim bir uygulama var mı ?
  • Çok teşekkürler bilgilendirmeniz için.

Peki bu cihazla aşağıdaki ürünleri kullanabilir miyim?

https://www.hepsiburada.com/akilli-tv-aksesuarlari-c-60004529

https://www.hepsiburada.com/mini-keyboard-ri-i8-air-smart-tv-isikli-mini-klavye-dokunmatik-mouse-p-HBV000008GZV3

Ya da hangi Klavyeli AirMouse'u önerirsiniz?

• Arkadaşlar bu Aptoide de 2 tane tivibu var her ikisinide yükledim 1 tanesi ayarlar alınamadı diye hata veriyor diğeride ekran da yan duruyor. nasıl düzeltebilirim. mause de kullanıyorum fakat nasıl düzelecek bilmiyoırum konu hakkında tecrübelerinizden yararlanmak istiyorum
  • efe-e E kullanıcısına yanıt
    benimde merak ettiğim bir soru bu. aşağıdaki kumandada fena değil. deneyen varmı destekliyor mu?
    https://urun.n11.com/klavye/kablosuz-air-mouse-akilli-kumanda-P273111151
  • quote:

Orijinalden alıntı: efe-e

Çok teşekkürler bilgilendirmeniz için.

Peki bu cihazla aşağıdaki ürünleri kullanabilir miyim?

https://www.hepsiburada.com/akilli-tv-aksesuarlari-c-60004529

https://www.hepsiburada.com/mini-keyboard-ri-i8-air-smart-tv-isikli-mini-klavye-dokunmatik-mouse-p-HBV000008GZV3

Ya da hangi Klavyeli AirMouse'u önerirsiniz?
    Ri i8 hb daki uyumlu iş görür sıkıntısızdır diğerini bilmiyorum hocam fakat oda sorun yaratacağını zannetmem acelesi yok ise aliexpres bakın özelikle ri modellerine 30 ile 40 tl arası değişiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: pegasus_2

aranızda bein connect izliyebilen varmı ? apk sini indirip kurdum fakat kumandayla film seçilmiyor. tarayıcıdan(puffin brovser) izleyim dedim ozamanda bazı filmlerde izle seçeneği çıkmıyor. izle seçeneği çıkan filmlerde ise "user agent matrix cannot match" diye hata alıyorum.
    yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler
    Beinconect sorunsuz izliyorum sıkıntı yok fakat kendi kumandası aktif değil izleyebilmek için airmouse kullanman lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SrknArsln

denedim aynısını devam ediyor...
    hiç bi başka uygulamada yapmıyor sadece youtubede.
    youtubeyide kaldıramıyorum yeniden yüklemek istiyorum.
    kaldırılmayan uygulamaları kaldırabilceğim bir uygulama var mı ?
    Youtube netflix vs gömülü geliyor kaldırılırmı bilmiyorum fakat ayarlarda uygulamalarda youtube durdurun sonra ise playstore de youtube gelin eski versiyona dönmeyi deneyin güncelemeleri kaldır diye aynı seçenek ayarlarda uygulamalarda da var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu kumandayı almayı düşünüyorum ne dersin?
    https://urun.n11.com/klavye/kablosuz-air-mouse-akilli-kumanda-P273111151

sen ne kullanıyosun?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.