Şimdi Ara

• Xiaomi Mi Box S • Ana Konu • (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
14.649
Cevap
620
Favori
1.174.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • önerinizi deneyeceğim... teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pegasus_2

bu kumandayı almayı düşünüyorum ne dersin?
    https://urun.n11.com/klavye/kablosuz-air-mouse-akilli-kumanda-P273111151

sen ne kullanıyosun?
    Linkdeki ürün alınabilir kullananlar var işini görür benim kullandığımda bunun gibi markası mele aliexpresden almışdım 1 sene önce felan 60tl gibi bişeye aldım fiyatı şimdi 120gibi dolar kuru baya etkiledi ama verdiğin linkdeki ürün işini görür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ürün geldi elime şuan bilgisayarda denedim.çok güzel hassasiyeti var.akşamda box ta denicem bakalım.bein connectte işe yarar inş
  • Usb ethernet dönüştürücü ile cihazı ethernet girişli yapabiliriz

TP-Link UE330 tarzı dönüştürücüler iş görür

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B01M6C9DPK/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A1UNQM1SR2CHM
  • pegasus_2 kullanıcısına yanıt
    Selamlar, güle güle kullanın inşallah.

Kullandıktan sonra yorumlarınızı bekliyoruz. Bana ve diğer arkadaşlara referans olur :)
  • Rain_of_Pain kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Ben de bu şekilde bir aparat ile dönüştürmeyi düşünüyorum, ancak deneyen var mıdır daha önce? Referans bir inceleme yada video var mıdır bildiğiniz?
  • efe-e E kullanıcısına yanıt
    Evet, işe yarıyor, çalışıyor

• Rain_of_Pain kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler, ürün bugün elime geldi, modemin hemen yanına konuşlandıracağım. Eğer Wifi konusunda sıkıntı yaşarsam bu yöntemi deneyeceğim.
  • Merhaba, ben de yeni bir Mi box s kullanıcısıyım. Usb hub ve gigabit ethernet aparatı arayanlar şu ürüne bakabilirler. Hepsiburada’dan aldım. Aldığımda fiyatı 89,90₺ idi. Hong Kong üretimi, kaliteli bir cihaza benziyor.

https://www.hepsiburada.com/usb-aksesuarlari-c-114325

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okircali -- 28 Aralık 2018; 21:35:32 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba Arkadaşlar,
    Bende aranıza bugün katıldım, cihazım yarın elime ulaşacak. Evimde Tivibu ev kullanıyorum, mibox s de bağlıcam ama 2 cihaz olsun istemiyorum mi box da TV olayınıda çoluk çocuk rahatca kullanabileceği EPG'li bir program tavsiyeniz varmıdır?
  • Az önce kurdum cihazı, gerçekten fiyat/performans olarak başarılı duruyor ilk izlenimde.

Bir sorum olacak, cihaz üzerindeki audio çıkışını ses sistemimin digital ses çıkışına bağladım ama ses alamadım.

https://urun.n11.com/tv-kablolari/21-ses-sistemi-kablosu-P299333812?gclid=EAIaIQobChMIqNjXrNLE3wIVh-J3Ch2tUwLcEAYYBSABEgIWgvD_BwE&gclsrc=aw.ds

Kablo bundan. Daha önce deneyimleyen var mı?
  • Apk dosyalarını nereden indirebiliriz cihaza yüklemek için bilgi verebilirmisijiz😂
  • quote:

Orijinalden alıntı: okircali

Merhaba, ben de yeni bir Mi box s kullanıcısıyım. Usb hub ve gigabit ethernet aparatı arayanlar şu ürüne bakabilirler. Hepsiburada’dan aldım. Aldığımda fiyatı 89,90₺ idi. Hong Kong üretimi, kaliteli bir cihaza benziyor.

https://www.hepsiburada.com/usb-aksesuarlari-c-114325
    Selamlar
    Çoklayıcı nasıl çalışıyor mu mi box da bende sipariş vericem tek usb çok zor ve Ethernet tabiki çalışıyor mu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bariscapt B kullanıcısına yanıt
    Ethernet çalışıyor henüz hız testi yapmadım, akşam yaparım. 3 adet usb 3.0 port var, gayet güzel çalışıyor. Logitech k400 kablosuz klavye-mouse ve flash disk taktım, sorun yok.

Yalnız ilk taktığımda çalışmadı. İnternette araştırdım ve geliştirici ayarlarından usb debugging-hata ayıklama ayarının (eğer daha önce açtıysanız) kapatılması gerektiğini okudum. Bu ayarı kapattığımda her şey sorunsuz çalıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okircali -- 29 Aralık 2018; 13:59:3 >
  • Merhabalar, elimdeki M3U dosyasını Mi Box S üzerindeki Kodi uygulamasına yükledim bütün kanallar geldi ancak oynatmyor başka IP TV programlarıda yükledim ( iptv samrter pro, GSE vs.. ) hiç birinde çalışmadı. Mi Box üzerinde yüklü olan Live Channels uygulamasına TVirl yükledim bütün kanallar çalışıyor hemde kumandadan LIVE tuşuna basınca hemen canlı yayına geçmiş oluyorum ancak neden Kodide çalışmıyor olabilir ?

Kodide ayrıca USB film oynatmak istiyorum USB cihazı görmüyor gömülü olan diski okuyor bir tek ES File programı görüyor USB belleği.
    M3U dosyasınıda ordan Mi Box üzerindeki diske kopyalayarak çalıştırabildim.

son olarak elimde PS3 Sixaxis var bunları cihaza tanıtmanın bir yolu var mı, Playstore da böyle bir program gördüm ama ücretli emin olamadım.
  • Hocam urunu tv boxda denedim fakat ekranin ust vercevesine geldihimde ekran karariyor.sizdd boyle bi sorum varmi

• quote:

Ethernet çalışıyor henüz hız testi yapmadım, akşam yaparım. 3 adet usb 3.0 port var, gayet güzel çalışıyor. Logitech k400 kablosuz klavye-mouse ve flash disk taktım, sorun yok.

Yalnız ilk taktığımda çalışmadı. İnternette araştırdım ve geliştirici ayarlarından usb debugging-hata ayıklama ayarının (eğer daha önce açtıysanız) kapatılması gerektiğini okudum. Bu ayarı kapattığımda her şey sorunsuz çalıştı.
    tşk
    ben o ayarı hiç kurcalamadım heralde kapalı geliyordur özellikle açmadıysam değil mi
    birde ethernet hız testi yapınca mesaj atarsanız sevinirim
    Sanıyorum ki usb debugging ayarı varsayılan olarak kapalıdır. Ama bunu kesin bilen bir arkadaş yazarsa iyi olur.

Hız testi yaptım. 100mbit kablo internet kullanıyorum. Testte 97,2 mbps hız gördüm. Yüzde üç oranında bir kayıp var. Çok sorun değil.

• quote:

Sanıyorum ki usb debugging ayarı varsayılan olarak kapalıdır. Ama bunu kesin bilen bir arkadaş yazarsa iyi olur.

Hız testi yaptım. 100mbit kablo internet kullanıyorum. Testte 97,2 mbps hız gördüm. Yüzde üç oranında bir kayıp var. Çok sorun değil.
    Süpermiş
    Hangi şehirde yaşıyorsunuz hangi paketi kullanıyorsunuz internet paketi

Kısaca yazayım, konuyu fazla dağıtmayalım hocam

Zonguldak Kablonet 100mbps

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.