Şimdi Ara

Xiaomi Mi Box S 4K Android TV Box Hepsiburada 3 Saat için 449 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
6.295
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: djoguzhan55

ürünü satın alırken kargo detaylarında vergi dahil seçeneği var onu seçiyorsunuz ürün türkiyeye gelip vergilendiriliyor ödediğinize dair fiş alıyorsunuz onu banggooda yollayınca o parayı iade ediyorlar size olayın döngüsü bu şekilde.
    Fiş dediğimiz kargonun üzerine yapıştırıyorlar yazıyor fiyatı verginin. O değil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hep 450 değilmiydi ,ne ara 700 olmuşta düşmüş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ürün bitmiş yetişemedik

• djoguzhan55 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bir inceleyelim bakalim

• HmB_SaL kullanıcısına yanıt
    o konuda herkes farklı birşey söylüyo kargonun üstündekini çekip yolladım paramı geri iade aldım söyleyen var kimide öyle olmuyor ekstra fiş alıp iade aldım diye belirten tam olarak muamma benden daha bilgili biri cevap verir bu konuda, çünkü ben aliciyim
  • suhatuna S kullanıcısına yanıt
    Ürün fiyatı bence iyi. Ben 1 yıldır s olamayan modelini kullanıyorum. Geçen sene kopma çok oluyordu ama son güncellemeden sonra 6 aydır kopma yok. İstersen ethernet bağlantısından kablolu bağlantı yapabilirsin ama ben gerek duymadım.
    NEtflix, spotify, tunein ve "bir takım" tv uygulamalarını aktif kullanıyorum, memnunum.

Not:Birisi sormuş Android işlemcili ama playstore yok. Daha çok android tvbox lar için bir market uygulaması (galiba captoide sanırım) yapmış. Ama ben file transfer uygulamasıyla wifi üzeinden istediğim apk yı atıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: thehakko

Ürün fiyatı bence iyi. Ben 1 yıldır s olamayan modelini kullanıyorum. Geçen sene kopma çok oluyordu ama son güncellemeden sonra 6 aydır kopma yok. İstersen ethernet bağlantısından kablolu bağlantı yapabilirsin ama ben gerek duymadım.
    NEtflix, spotify, tunein ve "bir takım" tv uygulamalarını aktif kullanıyorum, memnunum.

Not:Birisi sormuş Android işlemcili ama playstore yok. Daha çok android tvbox lar için bir market uygulaması (galiba captoide sanırım) yapmış. Ama ben file transfer uygulamasıyla wifi üzeinden istediğim apk yı atıyorum
    Hocam cihazda Ethernet bağlantısı var mı ki?
    Bağlantı çeşitlerinde Bluetooth , Wifi falan var ama Ethernet göremedim , yok galiba? 🤔

• Zaten hep o fiyat. Bindirimden indirim kolay gelsin. Bari china fiyatının 1.5 katına sataydı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: legolasbride

android marketteki uygulamalar sorunsuz çalışması lazım mantık olarak.Ben 1 adet sipariş geçtim.
    Hocam, cihazınız hayırlı olsun. 2 sorum olacaktı: Tv Box "Xiaomi" garantili mi geldi yoksa paralel ithalat garantili mi? bir de satıcı kimdi? Hepsibuada mı? Başka bir satıcı mı?
  • hypnosemir kullanıcısına yanıt
    garantisine dikkat etmedim açıkçası ama satıcı hepsiburada idi.Akşam kutuya bakarım
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.