Şimdi Ara

Xiaomi Mi Band (Tüm Modeller) [ANA KONU] (95. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.356
Cevap
296
Favori
440.817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Quaresma_o3

Merhaba arkadaşlar bileklik alma düşüncesindeyim fakat Mi Band 1/ Mi Band 1s / Mi Band 2 Bunlar arasında ne fark var ve en ucuza hangi sitelerden temin edebiliriz. Sanırım bu ürününde sahtesi var orijinal satıcı önerirseniz sevinirim.

Hocam son bir kaç sayfayı okursanız aradığınız cevapları bulursunuz.
  • celebic kullanıcısına yanıt
    Hocam 70 tl pahalı mı bu cihaz için ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeadlyDieSC

Hocam 70 tl pahalı mı bu cihaz için ?

Yurt dışı sitelerden daha ucuza temin edilebiliyor ama gelişi bazen 1 ayı geçebiliyor. Bu kadar beklemek istemiyorum derseniz sanırım dediğiniz fiyatlardan burada satılıyor. Buna değer mi değmez mi, dizin beklentilerinizle ilgili bir durum.
  • Arkadaşlar Galaxy Note 2'de kullanan var mı? Benim ki bir türlü eşleşmedi.

Edit: Marketten indirdiğim sürüm çalıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blltlgn -- 26 Ocak 2016; 15:40:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilekliği yeni aldım. İosta ışıkların rengini nasıl değiştiriyoruz ? Bir de whatsapp bildirimlerini alamıyor muyum

• Arkadaşlar bildirim gelince sadece ışıkları yakan vs yok mu? Sürekli titremesin sadece telefon çalarken titrese diğerlerinde ışık yansa yeter.

• quote:

Orijinalden alıntı: by_kingpin

Arkadaşlar bildirim gelince sadece ışıkları yakan vs yok mu? Sürekli titremesin sadece telefon çalarken titrese diğerlerinde ışık yansa yeter.

Öyle bir özellik yok.
  • hgwxx/7 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam. Keşke olsaymış :)

Peki marketteki uygulama ile notify sürümü arasında fark var mı? Benimki sadece marketteki ile eşleşti bunda da bildirim alma var. Notify farkı nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: by_kingpin

Teşekkür ederim hocam. Keşke olsaymış :)

Peki marketteki uygulama ile notify sürümü arasında fark var mı? Benimki sadece marketteki ile eşleşti bunda da bildirim alma var. Notify farkı nedir?

Cok fark yok. Ancak orginal uygulamada bilgiler surekli servera kaydedildigi icin daha cok ise yariyor. Ve orjinal uygulamada ozel bildirim de olusturabilirsiniz.

• hgwxx/7 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam. Orjinal kullanmaya devam o halde :)
    Titreşim kapatma olsa iyi olurdu ama neyse artık.

• Arkadaşlar gearbest te 1S indirime girmiş 19$ olmuş.Buyrun LİNK
  • İki model yaptılar o kadar sattılar hala küçücük bi ekran koyamadılar sadece saati gösteren 1 cm oled koysalar yetecek

• Merhaba ACİL cevaplarsanız sevinirim
    Bıleklıgımgearbestten Bugün elime ulaştı suan şarjda ama yaklaşık 1 saattir 3.led yanıp sönüyor. Bir türlü dolmadı.pc nin. Usb girişinden şarj ediyorum. Ne Yapmalıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GencKasif -- 29 Ocak 2016; 20:02:16 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • GencKasif G kullanıcısına yanıt
    Bekleyin biraz dolacaktır. Ben PC'den şarj etmenizi öneririm.

• Teşekkür Ederim şimdi doldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UltimateEchelon

İki model yaptılar o kadar sattılar hala küçücük bi ekran koyamadılar sadece saati gösteren 1 cm oled koysalar yetecek

anlamadığınız nokta şu hocam, pil cihaza tümleşik yani değişmiyor, buna ekran koyarsa şarj 30-40 gün gitmez. 5-6 gün gider ki o zamanda böyle bi cihazın anlamı olmaz. bunu tak unut cihazı mesela ben alalı 16 gün olmuş %57 şarjı var hergün düzenli senktronize ediyorum, sabah titretip uyandırıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkishCoder

quote:

İki model yaptılar o kadar sattılar hala küçücük bi ekran koyamadılar sadece saati gösteren 1 cm oled koysalar yetecek

anlamadığınız nokta şu hocam, pil cihaza tümleşik yani değişmiyor, buna ekran koyarsa şarj 30-40 gün gitmez. 5-6 gün gider ki o zamanda böyle bi cihazın anlamı olmaz. bunu tak unut cihazı mesela ben alalı 16 gün olmuş %57 şarjı var hergün düzenli senktronize ediyorum, sabah titretip uyandırıyor.

Özellikleri çok iyi gerçekten ama biraz görüntüsü de iyi olsun istiyorum akıllı saat mi alsam bunu alsam arada kaldım açıkçası

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TurkishCoder

quote:

Özellikleri çok iyi gerçekten ama biraz görüntüsü de iyi olsun istiyorum akıllı saat mi alsam bunu alsam arada kaldım açıkçası

valla hocam iwatch almayacaksan veya samsung gear falan hepsi aynı ve aldıktan bir süre sonra kolundan çıkaracaksın bence. mi band ı da ben 1 sene kullanırım en iyi ihtimalle diyorum. sonra kaldır koy kenara o yüzden 20 tl ye getirdim fiyatını indirimle yani kenarada koysam zarar etmem. para varsa iwatch kesinlikle veya samsung gear yenisi çok hoştu.
  • quote:

Xiaomi marka olmayıp başka markaların bir dolu ekranlı modeli var hatta aynı fiyatlarda.

• Merhaba;
    Bende 1s modelini almak istiyorum ama merak ettim ilk sürümü ile aynı boyutlardamı ? Yani 1. Sürümün Kordonları 1s ile de uyumlulumu ? birde sürekli bluetooth açık tutmak şarjı ciddi seviyede bitirirmi ?
    Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nrk58 -- 1 Şubat 2016; 0:15:50 >
  • 
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.