Şimdi Ara

Xiaomi Mi Band (Tüm Modeller) [ANA KONU] (366. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9.356
Cevap
296
Favori
440.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 364365366367368
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba daha önce cok fazla cihazla denediğim mi band 4 saatim. Realmi 5 pro cihazında kurulum yaptığımda çince oldu. Nasıl düzeltebiliriz. Xiaomi Mi Band (Tüm Modeller) [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu saati 2 aydır kullanıyorum Uyku takibi kötü gündüz uyumaları algılamıyor bazen gündüz uyandığını algılamıyor Bana kalırsa derin uyku süresi falan sallamasyon rakamlar Şimdi alacak olsam honor band 5 i alırdım pili uzun gitmiyor o kadar ama uyku takibini rem uykusuna kadar tanımlamaya çalışıyor üstelik gündüz uykusunu da algılıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu saati 2 aydır kullanıyorum Uyku takibi kötü gündüz uyumaları algılamıyor bazen gündüz uyandığını algılamıyor Bana kalırsa derin uyku süresi falan sallamasyon rakamlar Şimdi alacak olsam honor band 5 i alırdım pili uzun gitmiyor o kadar ama uyku takibini rem uykusuna kadar tanımlamaya çalışıyor üstelik gündüz uykusunu da algılıyor.

• bahiii B kullanıcısına yanıt
    Mi fitde benim bildiğim kadarı ile ayarlarda dil değiştirme kısmı var.

• bahiii B kullanıcısına yanıt
    Yazılım sürümünüz nedir? Yazılıma uyumlu res dosyasını atmamışsınız.

• Yanlış adam saymasından dolayı iade ettim cihazı hepsiburada sağolsun. Perşembe verdik iadeyi bugün yatırmışlar iadeyi. Benim için mi band 4 sınıfta kaldı adım sayarı yanlış uykuyu yanlış ölçüyor gibi.

• Düne kadar her yerde 160-170 TL iken şu an 200 lira olmuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar acil yardım. Yukarıdaki arkadaşın da paylaştığı gibi, mi fit beta üzerinden güncelleme yaptım. Güncelleme bitince cihaz çince gibi bı dil oldu. Normal mi fiti yükledim, güncelleme düşürdüm ama düzelmedi. Ne yapabiliriz Xiaomi Mi Band (Tüm Modeller) [ANA KONU]

• 6 aydır kullandığım mi band 4 te yaşadığım tek sıkıntı ekran kilidi açma da ki sorun. Buradan önerilen notify and fitness uygulamasını kullandığımda ise bildirimler gelmiyor ama kilit açılıyor. Bu tip bir sorunu nasıl ekarte edebilirim?

• emrecan1907 kullanıcısına yanıt
    Ayni durum bendede oldu nasil düzeltebiliriz Acil Yardım!!!

• modexl18 M kullanıcısına yanıt
    https://forum.miuiturkiye.net/konu/mi-band-4-cince-olma-ve-menu-karismasi-cozumu.72845/

Hocam bı inceleyin düzeliyor. Ben hallettim. Korkulacak bir şey yokmuş :D

• Çoğu kişide güncelleme sonrası bu çince sorunu olmuş ilginç, ben hepsiburada üzerinden almıştım xiaomi Türkiye garantili sorunsuz bir şekilde bu sabah güncelleme yaptı ve 1.0.9.30 oldu. Değişen ne var acaba ?
  • Güncelleme çıkmış. Yükleyen arkadaşlardan yorum alabilir miyiz? Farklı bir şey var mı?

• emrecan1907 kullanıcısına yanıt
    Yaptim hocam teşekkürler ederim 😀

• quote:

Orijinalden alıntı: burakay27

Güncelleme çıkmış. Yükleyen arkadaşlardan yorum alabilir miyiz? Farklı bir şey var mı?
    Görünen hiç bişi yok herşey aynı. Sistemsel bişi herhalde
  • Ben de yaptım güncellemeyi de uygulamaya giriş yapınca otomatik olarak hemen yazılım güncellemeye geçti. Okuyamadım o an yenilikleri. Ama büyük ihtimal sistemsel. Görünürde farklı birşey yok arkadaşlar.

• Arkadaşlar band 4 kullanıyorum son sürüm yüklü ancak bileklik bildirim gelince arama yapınca ekrana düşmüyor titreşim gelmiyor tüm ayarlar açık beni deli etti sorun ne olabilir iOS 13 Lü iPhone cihazım var

• Arkadaşlar band normalde günde ortalama %3 şarj yiyordu dün güncellediğimde şarj 48 di ve hala bugün şarj oranı aynı ,
    band kafayımı yedi yoksa güncellemeden dolayı az mı tüketiyor

Siz de durum nedir

• Band 4 çok iyi gözüküyor ama honor band 5 takip ve sensörlerde daha iyi gibi acaba hangisini almalıyım?
  • Mi band yeni güncellemeden sonra daha seri bağlanıyor ya da bana öyle geldi bilmiyorum.

• 
Sayfa: önceki 364365366367368
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.