Şimdi Ara

Xiaomi Mi Band (Tüm Modeller) [ANA KONU] (186. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.356
Cevap
296
Favori
440.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 184185186187188
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: psiko53

Arkadaslar üründen siparis vereceğim ama satıcılar note 3 ole uyumlu degil diyor.

Note 3 ile kullanabilen var mı ?

Hocam bildiğim kadarı ile hem ios hem android ile uyumlu. Ben redmi note 3 pro ile kullanıyorum. Zaten mi fit diye bir uygulaması var onunla kullanılıyor. Uyumlu olmama diye bir şey olmamalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: M_H_G

quote:

Arkadaslar üründen siparis vereceğim ama satıcılar note 3 ole uyumlu degil diyor.

Hocam bildiğim kadarı ile hem ios hem android ile uyumlu. Ben redmi note 3 pro ile kullanıyorum. Zaten mi fit diye bir uygulaması var onunla kullanılıyor. Uyumlu olmama diye bir şey olmamalı.

hocam baya kullanamayan olmuş note 3 ile.Bazıları da eski versiyonu yükleyip kullanabilmiş.hb'nin ilanında da note 3 ile uyumlu değildir yazıyor.Çok kararsız kaldım
  • Androidde mi bandage var ama ios da yok. Ios da mi bandage yerine ne kullanabiliriz
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: M_H_G

quote:

hocam baya kullanamayan olmuş note 3 ile.Bazıları da eski versiyonu yükleyip kullanabilmiş.hb'nin ilanında da note 3 ile uyumlu değildir yazıyor.Çok kararsız kaldım

Hocam bu bandı almayın bence de, bende baktım hepsiburada net " Samsung Galaxy Note 3 cihazı ile uyumlu değildir. " demiş

• Duşta bile kullanmadığım bileklik ile unuttuğum için havuza girdim fakat 2.4 metre olan dibe dalmama rağmen bileklige birşey olmadı, bundan sonra tatlı suya çekinmeden sokarım fakat tuzlu su hala soru işareti acaba denize giren oldu mu bileklik ile

• Bu bir akıllı saat değil. Bahsettiğiniz özellik gelmiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mi Band Tools uygulamasını indirdim ama bataryanın anasını ağlatıyor o uygulama ben de iade ettim. Şimdi mi fit kullanıyorum o da çok gerekli olursa işte. Diğer uygulama kadar götürmese de o da pili götürüyor

• Emirio kullanıcısına yanıt
    Ben tuzlu denizin kralına girdim Alanya'da ilk mi band ile, bir şey olmadı.

• Emirio kullanıcısına yanıt
    Birçok kez girdim ve yarim saat kaldigim oldu. Sıkıntı olmadi

• mi band2 sahibiyim.saat dokunmatik tuşa tıklayınca açılıyor.elimi kaldırdığımda göstermiyor bunun çözümü nedir

• Telefondaki programin ayarlarindan acmaniz lazim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mi band 2 bilekliğimi aldığım zaman ilk üç hafta sürekli kullandım. Daha sonra 3 hafta kullanmadım ve tekrar kullanmaya başladım. Aldığım zaman yaptığım ayarları ile duruyor. Yalniz ilk üç hafta içinde bir şarjla 11 gün kullanabiliyordum. Ara verip tekrar kullanmaya başladıktan sonra şarjım hızla bitmeye başladı ve 5-6 gün arası gidiyor. Bataryanin bir anda zayıflamasının nedeni ne olabilir?

• quote:

Orijinalden alıntı: İsimSoyisim

mi band2 sahibiyim.saat dokunmatik tuşa tıklayınca açılıyor.elimi kaldırdığımda göstermiyor bunun çözümü nedir

Mifit uygulamasını açın

Profil > Miband 2 > bilgileri görüntülemek için bileğinizi kaldırın

• iPhone için kendi uygulaması hariç ücretli / ücretsiz uygulana kullanıp memnun olan var mı? Tavsiye varsa alabilirim.

Bir de dil değiştirme için herhangi bir bölüm yok uygulamada.. Arayanı göstermesi için dili nasıl İngilizce yapabilirim? Teşekkürler

• dostlar aliexpressten alınan global sürümde ekrandaki tarihi türkçe yapabilme imkanımız var mı?

• Ben de aldım... Hepsiburada'nın kampanyasından aldım... Hala devam ediyor... (89 tl)... Gerçekten çok şık ve güzel bir alet... Ücretli olan programını da aldım... WhatsApp için nasıl bir ayar yapmalıyım ki, mesajları en iyi şekilde okuyabiliyim...? Teşekkürler...

• İos için mi fit uygulaması mevcut başka bir uygulama bulamadım.. Arayanın ismi yada mesaj okuma gibi androidde yapılan özellikleri İOS için nasıl kullanabilirim..
  • asim03 kullanıcısına yanıt
    Denizde mi kullandınız?

Ayrıca aramızda denizde başka kullanan arkadaşlar oldu mu, sorun yaşayan varmı deniz kullanımında?

• Fiyatı uygun gördüm merak ettim nelerin bildirimini verebiliyor veya istediğimizi ekliyebiliyormuyuz
  • Telefon dilini İngilizce yapmanız lazım, iPhone da resmi uygulama hariç başka uygulama yok maalesef

• 
Sayfa: önceki 184185186187188
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.