Şimdi Ara

Xiaomi Mi A3/Android One (01.01.2021 MIUI 12(20.12.28) Güncellemesi) [ANA KONU] (210. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.309
Cevap
75
Favori
430.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İndiremiyorum ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shlockhlmes S kullanıcısına yanıt
    sayın şerlok holmes bey araştırmaları nerede yaptınız bilmiyorum ama gözünüzün önündeki ipuçlarını kaçırmışsınız
    1-2 sayfa geriye doğru okusanız herşeyi bir anda çözerdiniz.

Dr.Watson'a selamlar sizi bir göz muayenesine tabi tutsun
  • https://sourceforge.net/projects/miui-for-mi-a3/files/
    Romlar silinmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmetolmez

İndiremiyorum ?
    Şu an link çalışmıyor, sebebini bende bilmiyorum. İlerleyen saatlerde tekrar deneyin, illa ki hata fark edilip düzeltilecektir.
  • cohannan kullanıcısına yanıt
    Temiz kurulumdan kastiniz fabrika ayarlarina donup telefonu sifirlamaksa yaptim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Di Zetemeno

Merhaba arkadaşlar

Burada bahsettiğim sorun uzerine cihazi etiler genpa servise teslim ettim. Bankodaki arkadaş bana sorunun yazılımsal olduğunu ve bir yazılım atılarak sorunun giderilecegini soyledi. Ancak bugun genpa dan sorunun "ekran degısikliği yapılarak" giderildiğini söylediler.

Bn de bu duruma karşı cıktım ve 3 gün önce aldığım cihazda ekran değişikliği yapılmasını kabul etmediğimi ve ücret iadesi istediğimi söyledim. Onlar da bankadaki arkadaşın beni yanlış yönlendirdiğini söyleyip hatalarını kabul ettiler ve bu konuda bu hafta içinde bana dönüş yapacaklarını söylediler.

Şimdi bilgisi olan arkadaşlara soruyorum. 14 gün içinde cayma hakkından yararlanarak para iadesi alma hakkı yalnızca İnternet üzerinden getceklesen satışlarda mi geçerlidir? Ben cihazi xiaomi magazasından aldım. Araştırdıgım kadarıyla magazakalarda bu iade hakkı 7 güne kadar gecerliymis ve ceşitli sartlara tabiiymis. Ancak yine de magazalar kendi tasarrufuyla bu sureyi uzatabiliyorlarmıs. Peki xiaominin bu konuda ne gibi bir tasarrufu var? Daha önce basına böyle bir şey gelen var mı? Şu durumda ücret iadesi için ne gibi bir yol izlemeliyim?

Teşekkürler.

Alıntıları Göster
    Merhaba arkadaşlar,

Burada yazdıklarımdan sonra süreç bugün sonlanmış bulundu. Süreci kısaca özetlemem gerekirse, yapılan ekran değişikliğine itiraz edip para veya ürün iadesi istediğimi söyledikten sonra, genpa servisi üretici firma yani xiaomi ile bu konuda iletişime geçeceğini ve onay çıkarsa bana verecekleri raporla birlikte ürünü satın aldığım yere gidip o mağazanın tasarrufuna göre ürün veya para iadesi yapabileceğimi söylediler. Xiaomi ile genpa nın görüşmeleri geçtiğimiz pazartesi günü sonuçlandı ve üretici firmanın onay verdiği söylendi. Ürünü bana virüs nedeniyle servis kapalı olduğundan kargo ile teslim ettiler. Kargo elime ancak bugün ulaşabildi. Ben de raporla birlikte ürünü satın almış olduğum beylikdüzü marmarapark xiaomi mağazasına gittim. Ancak maalesef ki yine virüs yüzünden bugün itibariyle marmarapark avm nin kapatıldığını öğrendim.

Şimdi sormak istediğim soru şu:

Ben bu ürünü yalnızca satın aldığım xiaomi mağazasından mı değiştirebilirim yoksa istanbuldaki herhangi bir xiaomi mağazası da bu değişimi ya da para iadesini gerçekleştirebilir mi?

Eğer yalnızca satın aldığım yerden değiştirebiliyorsam, bana verdikleri değişim raporunun geçerlilik süresi 5 iş günüymüş, bu 5 iş günü süresince marmarapark avm muhtemelen açılmayacağı için benim değişim hakkım yanar mı yoksa saklı mı kalır?

Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: nighthunter9

Temiz kurulumdan kastiniz fabrika ayarlarina donup telefonu sifirlamaksa yaptim
    Twrp kurup format data ve wipeların tamamını yapmak.
  • Arkadaşlar şu Google play hizmetlerine bi çözüm öneriniz var mı Xiaomi Mi A3/Android One (01.01.2021 MIUI 12(20.12.28) Güncellemesi) [ANA KONU]

• Bitnet, Vps server üzerinden yeni MIUI sürümünün portlanması için aracı bizlerle paylaştı ve port işlemi tamamlandı. Malum kendi cihazı brick olmuş vaziyette. Testler 13 kişilik ekip tarafından yapılıyor. En yakın zamanda yeni sürüm eklenecek. Sonraki güncelleme Android 10 tabanlı MIUI 12 olacak. Umarım sorunsuz şekilde portlayabiliriz.

MIUI 11 v20.3.26 for Mi A3 (28.03.2020)

Xiaomi Mi A3/Android One (01.01.2021 MIUI 12(20.12.28) Güncellemesi) [ANA KONU]

System
    Fix - Some third-party camera apps had issues with last taken image preview

Settings
    New - You can restrict using Dark mode for individual apps now
    Fix - Lite mode wasn't visible on "Special features" view

Security
    New - You can receive alerts from smart home devices now (works with Mi Home app installed)

Calendar
    New - New app version, new animations

It's (probably) last MIUI 11 release!
    Mi 6/Mi 6X/Mi Mix 2/Mi Note 3/Redmi Note 5 EOL from June 19
    Redmi Note 8/Mi CC9e - last Android 9 release. Next update with Android 10

Port Changes :
    -------------------
    * No Changes
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

Hocam indirme linki verirmisin

• quote:

Hocam indirme linki verirmisin
    Veremem şuan test aşamasında. Hiçbirinizin cihazına zarar vermek istemiyoruz. Tamamen güvenilir olduğuna kanaat getirilince resmi kanallardan paylaşılacak.
    Hocam androidfilehost sitesinde buldum indiriyorum.?
    Kurmayayimmi?
    Çökerse twrpden vendor yedeğim var

• quote:

Hocam androidfilehost sitesinde buldum indiriyorum.?
    Kurmayayimmi?
    Çökerse twrpden vendor yedeğim var
    Evet paylaşılmış indirebilirsiniz.
    https://netcologne.dl.sourceforge.net/project/miui-for-mi-a3/MIUI_Xiaomi.eu/Weekly/xiaomi.eu_MIA3_20.3.26_v11-9-BITNET.zip
    https://androidfilehost.com/?fid=4349826312261755624
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Otomatik güncelleme geldi fakat hata veriyor yüklemiyor. Xiaomi Mi A3/Android One (01.01.2021 MIUI 12(20.12.28) Güncellemesi) [ANA KONU]

• hakan2200 kullanıcısına yanıt
    BU Güncelleme andorid p kullananlar içindir android q kullananlar biraz sabretsin yazıyor. sanırım
  • mart güncellemesi kuruluyken bile gelen bildirimlerde ekranı uyandır seçeneği açık olmadan ekrana parmak izi simgesi gelmiyor.
    bunun bir çözümü yok mu arkadaşlar ?
    normalde cihazı alimize alınca ekranda bu simgenin belirmesi gerekmiyor mu ?
    bu arada parmak izi ayarlarında bu seçenek aktif.
  • hareketliperde kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle . Gelecek güncellemeyi bekleyin demişler. Ama sorun şu. Android p ile satın alıp yükleyen var mı bu son olanı. Düzelmiş mi sorunlar .

• quote:

Orijinalden alıntı: hakan2200

Otomatik güncelleme geldi fakat hata veriyor yüklemiyor.
    bana da geldi. anlamadığım konu android 10 kullananlar bekelyecekse neden güncelleme yolluyor? ve bu ne güncellemesi?..
  • Shiro Battousai kullanıcısına yanıt
    bu gelen güncelleme android 9 kullananlar için. benim de anlamadığım biz 10 kullananlara neden gönderiyorsun bu güncellemeyi ?
    saçmaladılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Di Zetemeno

Merhaba arkadaşlar,

Burada yazdıklarımdan sonra süreç bugün sonlanmış bulundu. Süreci kısaca özetlemem gerekirse, yapılan ekran değişikliğine itiraz edip para veya ürün iadesi istediğimi söyledikten sonra, genpa servisi üretici firma yani xiaomi ile bu konuda iletişime geçeceğini ve onay çıkarsa bana verecekleri raporla birlikte ürünü satın aldığım yere gidip o mağazanın tasarrufuna göre ürün veya para iadesi yapabileceğimi söylediler. Xiaomi ile genpa nın görüşmeleri geçtiğimiz pazartesi günü sonuçlandı ve üretici firmanın onay verdiği söylendi. Ürünü bana virüs nedeniyle servis kapalı olduğundan kargo ile teslim ettiler. Kargo elime ancak bugün ulaşabildi. Ben de raporla birlikte ürünü satın almış olduğum beylikdüzü marmarapark xiaomi mağazasına gittim. Ancak maalesef ki yine virüs yüzünden bugün itibariyle marmarapark avm nin kapatıldığını öğrendim.

Şimdi sormak istediğim soru şu:

Ben bu ürünü yalnızca satın aldığım xiaomi mağazasından mı değiştirebilirim yoksa istanbuldaki herhangi bir xiaomi mağazası da bu değişimi ya da para iadesini gerçekleştirebilir mi?

Eğer yalnızca satın aldığım yerden değiştirebiliyorsam, bana verdikleri değişim raporunun geçerlilik süresi 5 iş günüymüş, bu 5 iş günü süresince marmarapark avm muhtemelen açılmayacağı için benim değişim hakkım yanar mı yoksa saklı mı kalır?

Teşekkürler.

Alıntıları Göster
    Maalesef tüm AVM'ler kapanmış arkadaşlar dolayısıyla cihazı başka xiaomi mağazasından da değiştiremiyorum.

5 iş günü geçerli olan raporumun akıbeti ne olacak acaba aranızda bu tarz hukuki konulara hakim olan var mıdır?

• 
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.