Şimdi Ara

Xiaomi Mi A3/Android One (01.01.2021 MIUI 12(20.12.28) Güncellemesi) [ANA KONU] (283. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.309
Cevap
75
Favori
430.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mı 8 telefonum garantiye gönderdim beklerken kenarda durur diye mi A3 aldim..dün kendi kendine güncellenmiş telefon şimdi kasiyor ve isiniyor. Fabrika ayarlarına dönmesi için hard reset attım ama yine güncellenmiş sürümle açıldı..yani telefondan artık memnun değilim..hayır neden güncellenir ki kendi kendine anlamıyorum hiçbir faydasi yok düzgün akıcı olan telefon gitti yani.
    Ne tavsiye edersiniz arkadaşlar bu telefon bundan sonra bu şekilde kasacaksa satmayı dusunuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhat:_19

Mı 8 telefonum garantiye gönderdim beklerken kenarda durur diye mi A3 aldim..dün kendi kendine güncellenmiş telefon şimdi kasiyor ve isiniyor. Fabrika ayarlarına dönmesi için hard reset attım ama yine güncellenmiş sürümle açıldı..yani telefondan artık memnun değilim..hayır neden güncellenir ki kendi kendine anlamıyorum hiçbir faydasi yok düzgün akıcı olan telefon gitti yani.
    Ne tavsiye edersiniz arkadaşlar bu telefon bundan sonra bu şekilde kasacaksa satmayı dusunuyorum
    İlk sayfadaki MIUI'ı kurun. 2 tane mi a3 vardı birinde otomatik güncellemiş aynı o dediğiniz sıkıntılar baş gösterdi. Unlock işleminden sonra fastboot moda alıp doğrudan kurabiliyorsunuz.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Android One 10. sürümü twrp ya da pc üzerinden flash yaparsanız tertemiz yağ gibi oluyor sistem, ben Android 9 ile arasında pek fark göremiyorum açıkcası. Sanırım ota güncellemesi yüzünden telefona bir haller oluyor ve insanların dediği gibi kasmalar oluşuyor, çok enteresan.
  • cohannan kullanıcısına yanıt
    Ben o söylediğiniz islemleri yapabileceğimi sanmıyorum..ki yapabilsem de ben düz bir kullaniciyim ikidebir güncelleme falan filan ugrasamam..telefon kendi işini yapicak hakkını vererek calisicak..eskiyipte kasılmaya takılmaya başlasa umurunda değil daha 1 ay oldu alalı sıkıntısız sorunsuz çalışan telefon kendi kendini güncelleyerek imha etti..yoksa ben ihtiyacım olan uygulamalar calistigi sürece kesinlikle güncelleme yapmıyorum şuan olduğu gibi genellikle daha kotu oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: andırgalsın

Android 10'a Ota'dan geçip donma, kasma yaşayanlar mutlaka recovery'den wipe yapip sifirdan kurulum yapsin
    Dostum Otomatik Android 10 aldıktan sonra üstüne bir sürü yama geldi vs. ama ben memnun kalmadım.
    Senin dediğin yöntemle Android 10 enson sürümü tek seferde yüklemiş mi olucağız.

Eğer öyleyse Recovery bölümüne nasıl gireceğiz , WİPE nasıl oluyor.
    Basit bir olaymıdır. ?
  • Telefonda resim çekerken fotoğraflardan bakarken düz yeşil ekran görünüyormu sizde de ..her zaman yapmıyor ama üç günde bir kesin yapyıor restart yapmadan düzelmiyor

• ozkan3411 O kullanıcısına yanıt
    Evet bendede oldu 3-5kere ama son 1 haftadır olmuyor ilginç bir şekilde.

• Arkadaşlar MIUI 12 gelmedi gitti

• quote:

Orijinalden alıntı: anıl72

Evet bendede oldu 3-5kere ama son 1 haftadır olmuyor ilginç bir şekilde.
    Bende dediğim gibi haftada bir iki kez yapıyor ön kamerada yapmıyor ama sadece arka kamerada

• Ben Android 10 kullanıyorum. (Fakat otomatik verilen Yama üstüne yama alan Android 10 versiyonunu kullanıyorum.)
    En temiz Android 10 yazılımını yükleyip kurmak istiyorum.

Resimdeki gibi, hard reset bölümünden diyelim Wipe Data Factory Reset yaptım.
    Sonrasında, Temiz son yayınlanan, Android 10 yazılımını nasıl indirip kurabilirim..

Xiaomi Mi A3/Android One (01.01.2021 MIUI 12(20.12.28) Güncellemesi) [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: hakan2200

Dostum Otomatik Android 10 aldıktan sonra üstüne bir sürü yama geldi vs. ama ben memnun kalmadım.
    Senin dediğin yöntemle Android 10 enson sürümü tek seferde yüklemiş mi olucağız.

Eğer öyleyse Recovery bölümüne nasıl gireceğiz , WİPE nasıl oluyor.
    Basit bir olaymıdır. ?

Alıntıları Göster
    Donma, kasma problemleri icin telefonu sifirlamanin cozum oldugunu dusunmustum ama kesinlikle degildi. Hatta Android 10 duzeltmesi geldikten sonra bile zaman zaman kasiliyor cihaz. Yani bu mesajimi unutun. Bir faydasi olmaz

• Şu cihazın stock romu ne zaman düzelecek acaba harbi çöp seviyede, Mıuı ya göre aralarında en az 2 saat ekran süresi farkı var ve kendi kendine arada kapanıp açılmasıda ayrı bi dert
  • bthnbgc kullanıcısına yanıt
    Düzelse de insanın MIUI den saf Android'e geçesi gelir mi bilemiyorum :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben de 10'a güncelleyip sıfırlamıştım telefonu ekran süresi 2 gün kullanımda 6.30-7 saat en fazla...
    Ara ara kasmalar da oluyor son olarak da 1 kere kendini yeniden başlattı
    MIUI 12 gelirse ben de rom atmayı düşünüyorum artık
  • Selamlar birşey soracagım ;

Miui yükledikten sonra otomatik update oluyor mu ? Yoksa yazılım cıkınca biz mi manuel güncellememiz gerekiyor.

Teşekkürler,
  • ezaman E kullanıcısına yanıt
    Custom rom olduğu için otadan güncelleme gelmeyecek biz yükselteceğiz. Sadece firmanın orjinal romuna otomatik update gelir.

• bahad124 kullanıcısına yanıt
    Valla hocam 12 nin gelmesine en az 4 5 ay felan daha var, bence geç mıuı 11e keyfine bak en az 9 saat ekran süresi veriyodu bende

• batum06 kullanıcısına yanıt
    Hocam miui 11'de tam ekran kullanım var mı bize android 10'la gelen ?
    Var

Android 10da olan hatta olmayan bi ton özellik var mıuıda hocam :)

• 
Sayfa: önceki 281282283284285
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.