Şimdi Ara

Xiaomi Mi A2 - Mi 6X ★ Ana Konu ★ Kullanıcı Kulübü ★ Resmi Türkiye Fiyatları Belirlendi (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.002
Cevap
55
Favori
273.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ROUGE44

1 saatte %40 sarjin gitmesi normal degil. Sarji bitir tekrar doldur bir daha fene bakalim sorun devam ediyorsa arizalidir aldigin yere gotur. Birde yuklu bir uygulama ile alakali olabilir mesela indirdigin ne idi belirsiz bir uygulama arka planda mining yapiyor olabilir onu da kontrol et
    9 saat önce sarjdan çekmişim 1 saat ekran kullanımım var işin garibi kutıdan çıkan yüzee 65 sarjla 4 saat aldım iyiydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet44445

1 2 gün önce migrostan mi a2 lite aldım , telefonun şarjı çok hızlı bitiyor (normal kullanım ve sadece denemek için biraz oyunla 7.30 saat ekran süresi aldım) ve aynı zamanda şarjda ve oyunda çok fazla ısınıyor (şuan mobil veri ile sadece Chrome açıkken ki sıcaklığı 38 derece)Kullananlar sizde durum nasıl aynı mı yoksa bataryad bir sıkıntı mı var acaba ,cevap verirseniz sevinirim ona göre garantiye gönderip iade isticem.
    Arkadaşlar baska kullananlar bir baksanız da yazsanız batarya sıcaklık durumunu ve ekran sürelerini ona göre garantiye göndereceğim.

• ahmet44445 A kullanıcısına yanıt
    38 derece çok yüksek bir sıcaklık değil ki. 1 saattir internette Chrome ile dolaşıyorum Android assistant pil sıcaklığını 39 derece gösteriyor. Telefonun arkasında hissedilir bir sıcaklık yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mars51

38 derece çok yüksek bir sıcaklık değil ki. 1 saattir internette Chrome ile dolaşıyorum Android assistant pil sıcaklığını 39 derece gösteriyor. Telefonun arkasında hissedilir bir sıcaklık yok.
    Ekran süreniz nasıl hocam

• Mi note 3 ile kamera performansını karşılaşacak birisi varmı?

• Ekran süresini bulamıyorum. Pil kullanımı grafik sayfasında ekran gözükmüyor. İlginç. Telefon boşta 9 saat 17 dk gösteriyor.

Xiaomi Mi A2 - Mi 6X ★ Ana Konu ★  Kullanıcı Kulübü ★ Resmi Türkiye Fiyatları Belirlendi

• cedayroy C kullanıcısına yanıt
    Mi6x (a2) kamerasını diğer cihazlar ile karşılaştıran birçok video ekledim. Mi note3 ile karşılaştırılmasını bulursam eklerim bulamazsam da artık ikisini de kullanan bir kullanıcının fotoğraf atması gerekecek.
  • gepe kullanıcısına yanıt
    Güncellemeyi yükleme rağmen telefon uygulamasında çift isim problemi bende devam ediyor hocam. Whatsup senkronizasyon kapalı. Ne önerirsiniz.

• kmlshn01 K kullanıcısına yanıt
    Magaza ile internet fiyatlari farkli olabilir mi?

https://www.migroselektronik.com/kweb/prcview/81604731-62404-xiaomi-a2-lite-64-gb-syh-cep-tlf-elect

Son 1 haftadir falan takip ediyorum fiyati hep 1699 tl idi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam fiyat konusunda sıkıntı yok. Migros sanalmarkette 1550.Ama ben teknik servis ve garanti konusunda tereddütteyim. Bir de önceki yorumlarda şarjın hızlı bittiği ile ilgili bahsedilenler A2 lite'dan uzaklaitırdı biraz. Rizty teknik servisi ile migrostan alınır mı hala?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mars51

Ekran süresini bulamıyorum. Pil kullanımı grafik sayfasında ekran gözükmüyor. İlginç. Telefon boşta 9 saat 17 dk gösteriyor.

Anladım hocam , teşekkür ederim başkalari da paylaşabilir mi

• quote:

Orijinalden alıntı: kmlshn01

Hocam fiyat konusunda sıkıntı yok. Migros sanalmarkette 1550.Ama ben teknik servis ve garanti konusunda tereddütteyim. Bir de önceki yorumlarda şarjın hızlı bittiği ile ilgili bahsedilenler A2 lite'dan uzaklaitırdı biraz. Rizty teknik servisi ile migrostan alınır mı hala?
    Elektronik ürünler biraz şans işi , hiç isin de düşmeyebilir garantiye ama ritzye gelecek olursak ben de iyi şeyler duymadım pek.Ben telefondan memnunum baya hoşuma gitti aslında sadece pil konusunda biraz hızlı bitiyor gibi geliyor (4000 mAh beklentime gore hızlı dün 8.30 saat ekran süresi aldım bunun 1 saati oyundu)bir de ısınma var gibi ama bulunduğum şehir 37 38 derece şuan onun da etkisi büyük olabilir.Özetle ben memnunum genel olarak fark ettiğiniz gibi ekran sürelerini ve ısınma durumunu karşılaştırmaya çalışıyorum,ona göre garantiye göndercem o Zaman teknik servisi Dr anlatırim :)

8.30 ekran suresi aliyorum bunun sarji cabuk bitiyo diye garantiye gonderilmez telefon bisey yok diyip geri gonderirler. Bosa telefonsuz kalirsin onca gun

Ekran süresi 8.30 aldınız ve hızlı bitiyor diyorsunuz? Hmm.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kmlshn01 K kullanıcısına yanıt
    şarj konusunda pixel 2 kullanan arkadaşım var. android 9 ile batarya ömrünün inanılmaz arttığını söylemişti. bu telefonlarda android one olduğu için android 9 alacaklar. ekran süresi konusunda muhtemelen pozitif olarak yansıyacaktır.

ayrıca sanalmarkette 1549 tl dediğiniz gibi gerçekten.

https://www.sanalmarket.com.tr/xiaomi-a2-lite-64-gb-siyah-cep-telefonu-elect-p-255dde9

şaşırdım nasıl 2 farklı fiyat olabiliyor. acaba bu sadece online fiyatlar mı?

beylikdüzünde oturuyorum. buradaki migrosu aradım ve 1700 tl olarak fiyat bilgisi verdiler. direk gidip migrostan alabiliyorum mağaza içerisinde satılıyor. siz internetten mi aldınız yoksa direk migrosa gidip mi aldınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: SpesifikBrush

Ekran süresi 8.30 aldınız ve hızlı bitiyor diyorsunuz? Hmm.
    Hocam 4000mAh telefona adamlar 10 saat üstü ekran süreleri paylaşıyorlar o yüzden , ayrıca ısınmada problem şarjda ve oyunda direk ısınıyor 5 dj içinde 40ları buluyor 45lere kadar cikabiliyor, günlük kullanımda da internette gezerken 39 40 derece fix bu normal midir diye soruyorum zaten böyle oluyor direk değiştircem demiyorum

• Geçtiğimiz cumartesi günü İzmir Çiğli Kipa dan 1550 TL ye aldım. Egepark migros a sormuştum. Ellerinde kalmamış, sistemden bakıp en yakın stok olan mağazayı söylediler. Geçen hafta yayınlanan migros kataloğunda fiyat 1550 TL. Bence sorduğunuz mağaza yanlışlıkla eski fiyatı söylemiş olabilir.

• Mars51 M kullanıcısına yanıt
    Hocam benim yalnız bir hesabımda kişiler senkronizasyonu açık, WhatsApp senkronizasyonu kapalı, şekilde tek görünüyor. Güncellemeden sonra kapatıp açtığımda tek görünmeye başladı hocam. Birde tüm senkronizasyonları kapatıp rehberi silip, CVS dosyası olarak dışardan aktarıp denemiştim sizde isterseniz o şekilde önce rehberi yedek alıp senkronizasyonu kapatıp rehberi silip yedeği yükleyerek deneyin. Nasıl olduysa güncelleme sonrası düzeldi bende. Yaptığım denemelerin etkisi var mı bilemiyorum

• Mars51 M kullanıcısına yanıt
    ilginiz için çok teşekkür ederim

• gepe kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Silip yeniden yüklemeyi deneyeceğim. Google telefon uygulamasında bu konudan çok şikayet eden yorum var.

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.