Şimdi Ara

Xiaomi Mi A2 Lite - Redmi 6 Pro ★ Ana Konu ★ Kullanıcı Kulübü ★ (266. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.694
Cevap
93
Favori
101.804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 264265266267268
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Android 10 mu kullanıyorsunuz? Eğer android 10 sa factory reset falan çözmez olayı çünkü bu chrome problemi android 10 ile birlikte ortaya çıktı hala da düzeltmediler. Size tavsiyem farklı bir tarayıcı kullanmanız. Herkes yavaş yavaş chrome kullanmayı bırakırsa belki o zaman google ne oluyor der

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende hala subat güncellemesi var, telefonun ram yönetimi falan bir süre sonra tamamen patatese bağlıyor. Şuan nefret ediyorum telefondan.. Haziran guncellemesini nasıl yüklemem gerekiyor en basit sekilde

• Android 10 güncelledikten sonra ekranda yazan HD yazısı kayboldu ... görüşmelerde HD yazısı da çıkmıyor... Bunu tekrardan nasıl aktif ederim ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Meyerovitch kullanıcısına yanıt
    Volte için *#*#86583#*#*
    Vowifi için *#*#869434#*#*

Kodunu kullanın disabled içeren yazılar çıkınca aktif hale geliyor.

• Sonsuzartıbir S kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim ...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • typing kullanıcısına yanıt
    Aşağıdaki adresten son çıkan resmi güncelleme romunu indirin.

https://bigota.d.miui.com/V11.0.7.0.QDLMIXM/miui_DAISYGlobal_V11.0.7.0.QDLMIXM_830fa460f2_10.0.zip

Bunu bir sd karta atın. Telefonunuzu kapatın. Ses açma ve güç tuşuna birlikte basarak recovery menüsüne ulaşacaksınız. Ölü bir robot resmi çıkar başta güç tuşuna basılı tutarken yukarı tuşuna basarsanız menüye ulaşırsınız. Menüden update from sd card seçeneğini seçip sd karttaki .zip dosyasını gösterin. Yükleme bittikten sonra en son Haziran güncellemesi almış versiyona sahip olacaksınız.

Bu işlemler için bootlader kilidi açmak falan gerekmiyor. Herhangi bir bilginiz de silinmeyecek. Ota üzerinden sunulan güncellemeyi manuel yapmış olacaksınız. Ama siz yine de önemli dosyalarınızon bir yedeğini alın ne olur ne olmaz.

• Xiaomi Mi A2 Lite - Redmi 6 Pro ★ Ana Konu ★ Kullanıcı Kulübü ★

Sorunları çözmüşlerdir umarım.

• Yeni güncellemeyi yaptım, telefon iyice kafayı yedi. Boş ram 747 mb gözüküyor. Bir daha asla Çin telefonu almayacağım ucuz diye. Lanet ediyorum kullanırken ya.

• quote:

Orijinalden alıntı: lanetfiravun

Aşağıdaki adresten son çıkan resmi güncelleme romunu indirin.

https://bigota.d.miui.com/V11.0.7.0.QDLMIXM/miui_DAISYGlobal_V11.0.7.0.QDLMIXM_830fa460f2_10.0.zip

Bunu bir sd karta atın. Telefonunuzu kapatın. Ses açma ve güç tuşuna birlikte basarak recovery menüsüne ulaşacaksınız. Ölü bir robot resmi çıkar başta güç tuşuna basılı tutarken yukarı tuşuna basarsanız menüye ulaşırsınız. Menüden update from sd card seçeneğini seçip sd karttaki .zip dosyasını gösterin. Yükleme bittikten sonra en son Haziran güncellemesi almış versiyona sahip olacaksınız.

Bu işlemler için bootlader kilidi açmak falan gerekmiyor. Herhangi bir bilginiz de silinmeyecek. Ota üzerinden sunulan güncellemeyi manuel yapmış olacaksınız. Ama siz yine de önemli dosyalarınızon bir yedeğini alın ne olur ne olmaz.
    Günaydin Bende 11.07 var mayıs güncellemeli bunu dediğniz gibi kurarsam haziran güncellmeli mi olacak..TWRP den temiz kurulum yapmıştım sorunsuz kullanıyorum..Bu update mi..Yoksa sıfır temiz kurulum mu yapayım..Teşekkürler..

• quote:

Orijinalden alıntı: cemres 06

Pardon bu android 10 tabanlı mı acaba ?
    Evet bu resmi yazılım. Custom ROM MIUI değil :) Android 10 tabanlı olan stock rom. Sürüm numarası bu ay MIUI ile aynı olunca karışıklığa yol açtı biraz :)
  • kozmoslu kullanıcısına yanıt
    Yeni güncelleme dediğiniz haziran mı yoksa temmuz ayı güncellemesi mi? Temmuz güvenlik güncellemesinin bu kadar erken gelmesi inanılası bir durum değil....

• quote:

Evet bu resmi yazılım. Custom ROM MIUI değil :) Android 10 tabanlı olan stock rom. Sürüm numarası bu ay MIUI ile aynı olunca karışıklığa yol açtı biraz :)

Alıntıları Göster
    Güzel o zaman peki dediğiniz şekilde yüklemem de bir sakınca yok değil mi..Daha güncel bir sürüm olur bu yükseltme gibi sanırım..

• cemres 06 kullanıcısına yanıt
    androıd 10 xiaominin verdiği bu yani sıkıntılı sürüm. Bende androıd 9 sürümüne gececegim bu sürümdeyim suan.
  • quote:

Güzel o zaman peki dediğiniz şekilde yüklemem de bir sakınca yok değil mi..Daha güncel bir sürüm olur bu yükseltme gibi sanırım..

Alıntıları Göster
    Hangi romu kullanıyorsunuz? Stock Android One romu mu yoksa MIUI mi? Eğer stock rom kullanıyorsanız zaten ayarlardan güncelleme denetlemeyle alabilirsiniz. Sorunlu şubat güncellemesini düzeltmek için bu yöntem. Eğer MIUI kullanıyorsanız, bu yöntem işe yaramaz. MIUI romu portlayan kişi haziran güncellemesini ekleyerek yeni paket oluşturursa TWRP üzerinden yapabilirsiniz ancak.

• quote:

Hangi romu kullanıyorsunuz? Stock Android One romu mu yoksa MIUI mi? Eğer stock rom kullanıyorsanız zaten ayarlardan güncelleme denetlemeyle alabilirsiniz. Sorunlu şubat güncellemesini düzeltmek için bu yöntem. Eğer MIUI kullanıyorsanız, bu yöntem işe yaramaz. MIUI romu portlayan kişi haziran güncellemesini ekleyerek yeni paket oluşturursa TWRP üzerinden yapabilirsiniz ancak.

Alıntıları Göster
    Merhaba mi a2 lite telefon andrid 10 yüklü idi sonra MİUİ 11.07 ( PDMMIXM ) GLOBAL ANDROİD 9 GÜVENLİK YAMASI 2020-05-01 teşekkürler..

• quote:

Merhaba mi a2 lite telefon andrid 10 yüklü idi sonra MİUİ 11.07 ( PDMMIXM ) GLOBAL ANDROİD 9 GÜVENLİK YAMASI 2020-05-01 teşekkürler..

Alıntıları Göster
    Merhaba, maalesef sizin kullandığınız rom için geçerli değil bahsettiğim güncelleme yöntemi. Eğer güncel MIUI istiyorsanız, MIUI 12 portlanmış bizim telefonlar için ama beta sürümünde şu an yani bir çok özellik çalışmıyor ve bozuk. Stabil olanda kalsanız daha iyi bence. Güvenlik güncellemelerini güncel olarak kullanmamamnın da bir zararını görmedim önceki telefonlarımda da .

• Selam aleyküm beyler ben mi a2 lite kullanıyorum 1.5 yıldır ve şuan 8.1 sürümü var. Android 9 hoşuma hiç gitmemişti 8.1e dönmüştüm. Şuan batarya ilk.gune göre zayıfladı acaba android 10 nasıl onu soracaktım sorunlar giderildi mi ayrıca MIUI yüklesem nasıl olur . Tskler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 264265266267268
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.