Şimdi Ara

Xiaomi Mi A2 Lite - Redmi 6 Pro ★ Ana Konu ★ Kullanıcı Kulübü ★ (121. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.694
Cevap
93
Favori
101.891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: serhatsaglams

merhabalar.
    p smart ve mate 10 lite konularına yazdım, buraya da yazmak istiyorum. (hatta kopyalıyorum direk.)
    zenfone 6 kullanıyorum senelerdir. artık ömrünü doldurmak üzere. yeni bir telefon arayışındayım.
    1500 tl bandındaki cihazlara bakıyorum.

xiaomi redmi note 6 önerenler olmuştu. android arayüzünden vazgeçmek istemediğimden onu eledim.
    xiaomi mi a2 lite, huawei p smart ve huawei mate 10 lite arasında kaldım şuanda.

telefonda dikkat edeceğim 2 ana özellik var.
    1.si bataryası. bu 3 cihaz arasında bataryası; en uzun giden (ekran açık kalma + bekleme süresi olarak) ve boşaldıktan sonra en hızlı dolan model sizce hangisidir?
    2.si kamerası. yine bu 3 cihaz arasında hem ön hem arka kamera için fotoğraf kalitesi en iyi olan model hangisidir. ayrıca video tarafında da yüksek çözünürlükten ziyade, stabilizasyon özelliğinin olması, satın almamda rol oynayacaktır. mi a2 lite da eis desteği olduğunu okudum fakat diğer modellerde bu desteğin olup olmadığına emin olamadım.

şu sıralar, mi a2 lite ve p smart 1350 civarlarından, mate 10 lite ise 1650 civarlarından satılmakta.

bu modeller arasında ömrü en uzun olabilecek, bir kaç sene idare edebilecek olanını seçmeye çalışıyorum.
    bunları bırak, şu modele de bak derseniz öyle bir şey de düşünebilirim.

bu arada mate 10 lite 4gb ram, 64 gb depolamaya sahipken, diğer iki model 3gb ram ve 32 gb depolamaya sahip ve hepsi türkiye garantilidir.
    mate lite al gec

• Foto çekince çekilen foto hemen aşağıda görünüyor. Tıklayınca galeriye geçiş yapıyor fakat mod değiştirince orası siyah/boş görünüyor ve tıklayınca galeriye geçmiyor. Çözümü var mı bunun acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10 Numara

Foto çekince çekilen foto hemen aşağıda görünüyor. Tıklayınca galeriye geçiş yapıyor fakat mod değiştirince orası siyah/boş görünüyor ve tıklayınca galeriye geçmiyor. Çözümü var mı bunun acaba?
    Aynı sorun mi A2 dede mevcut, bu sorun xiaominin 2014 yılında henüz yeni geldiği sıralarda da vardı ve Türkçe dil desteğinde sorun oluyordu hatta o zamanlar hiç açılmıyordu galeri, İngilizce dilde sorun yoktu, şuan bir nevi o sorunun devamı gibi birsey ve henüz çözümünü ben bilmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • adilkahraman A kullanıcısına yanıt
    Evet, dili İngilizce yapıp denedim, galeriye geçişte sorun olmadı. Hatta tekrar Türkçeye döndüğümde dil İngilizce iken çektiğim fotoğraf o siyah yerde görünüyordu; tıklayınca o fotoya gidiyordu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 Numara kullanıcısına yanıt
    Demek xiaomi bu soruna hala tam çözüm bulamamış lakin bu haliyle benim için sorun oluşturmuyor.

• Aylık güncelleme neden gelmedi cihaza ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Power7Gear

Garanti konusunu da düşünerek; hangi dağıtıcıların telefonlarını almak mantıklı? Tavsiyeleriniz nedir?
    Özetle hangi distribütörün garanti hizmeti daha iyi?

• papummmm P kullanıcısına yanıt
    Ay sonuna kadar kesin gelecek bu raz gecikdi unarim sorunlar giderilir.

• Arkadaşlar pil yüzdesi nasıl aciliyor

• 1 aydir aranizda bulunmaktayim fakat benim bir sorunum var telefonla konusurken ekran biryerlere basiyor sessize aliyor bunu engellemenin bir yolu varmidir 9 pia yuklu

• quote:

Orijinalden alıntı: adiyok_ozgur

1 aydir aranizda bulunmaktayim fakat benim bir sorunum var telefonla konusurken ekran biryerlere basiyor sessize aliyor bunu engellemenin bir yolu varmidir 9 pia yuklu
    Aynı sorun A2 dede mevcut, Google telefon uygulaması kaynaklı olduğunu düşünüyorum çözümünü kalibre yapın felan dediler lakin ben denedim olmadı

• adilkahraman A kullanıcısına yanıt
    adiyok_ozgur A kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğiniz sorunu hiç yaşamadım. Peki alternatif telefon uygulaması (çevirici mi denir artık tam bilemedim) yüklediniz mi ? Bi deneseniz.Çözülürse buraya yazın, bizde öğrenelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kultürk

Bahsettiğiniz sorunu hiç yaşamadım. Peki alternatif telefon uygulaması (çevirici mi denir artık tam bilemedim) yüklediniz mi ? Bi deneseniz.Çözülürse buraya yazın, bizde öğrenelim.
    Forumu son sayfadan geriye doğru okursanız, bunun gibi basit soruların cevabını bulabilirsiniz.
    Poco veya Nova launcer yükle yahut playstoredan ui tuner(ismi yanlış hatırlıyor olabilirim, buna benzer bişeydi) uygulamasını yükle.sistemin gizli ayarını açıyor oradan pil yüzdesini göster yap.
  • kultürk K kullanıcısına yanıt
    Farklı telefon ceviricileri denedim lakin arama ekranını sistemin kendi telefon uygulamasından kullandığı için aynı sorun mevcut onlardada.

• Bildirim çubuğundaki nokta nasıl kapatılır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Güncelleme geldi 73mb lık.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yeni gelen güncellemeyi yüklüyorum, umarım düzeltme içeriyordur.
  • pil yüzdesi göster gelmiş burayı okuyorlar galiba :D:D:D
  • Benim telefonda fatkli uygulama yuklu degil arama yapmak icin bu sorun cok canimi sikmaya basladi birini ariyorum sessize almis teli alo alo ses yok ekrana bakiyorsun basmia biryerlere

• adiyok_ozgur A kullanıcısına yanıt
    Bu sorun benim telefonda da var. Hemen kulağıma götürmek yerine yavaş şekilde götürüyorum. Başka bir çözüm bulamadım.

• 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.