Şimdi Ara

XİAOMİ Mİ A2 LİTE 3/32 VE 4/64 1368-1545 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
6
Favori
9.083
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1550 liraya agustos ayında almıstım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kadima kullanıcısına yanıt
    kamera düşük ışıkta pek iyi değil. telefonun altında çift hoparlör çıkışı var. Ses cikisi Fena değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: m_basar7

kamera düşük ışıkta pek iyi değil. telefonun altında çift hoparlör çıkışı var. Ses cikisi Fena değil.

Teki haporlor diğeri mikrofon

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: m_basar7

Lite olanın tasarım ve pil kapasitesi iyi ama Mi A2'nin de kamera ve işlemci vs daha iyi

Acaba SD660 3000 mAh pil ile SD625 4000 mAh pil performansları yakın mıdır? Pek oyun oynayan birisi değilim şarjın daha uzun gitmesini istiyorum

Mi a2 lite in sarji cok iyi.

Bosta hic pil tuketmiyor.

Ekrani parlak.

• 3/32 versiyonunu aldım , kargolanan var mı ?

• froster2006 kullanıcısına yanıt
    İşlemcinin performansı nasıl peki? Kullanım sırasında kasmalar, takılmalar oluyor mu?

Bu arada cevaplarınız için teşekkür ederim.

Kullandigim g5 yen cok daha iyi.

Babamdaki mi a1 64gb tan neredeyse uc kati kadar sarj suresi aliyor.

Ben genel olarak eksi tarafini gormedim.

• froster2006 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim :)

Telefonu uzun vadeli düşünüyorum. 2013 senesinde aldığım iPhone 5C'yi kullanıyorum hala. Bu yüzden almışken donanımı biraz daha iyi bir cihaz alsam daha iyi olacak sanırım. Mi 8, Oneplus 6, Zenfone 5Z ve Huawei P20 arasında kaldım

• Şuan 4/64 için en sıcak kampanya hangisidir sizce?

• dj_citax kullanıcısına yanıt
    Ben de takıpteyım. Tasarımı cok hosuma gıttı. Cıplak gozle goremedım malesef. Butcem 2 bın p20 ye de aklım gıdıo. Bakalım son kararım ne olacak. .

• dj_citax kullanıcısına yanıt
    3/32 a2 lite 1361tl saldırın hucum axess'e 100tl çip para
    https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/xiaomi-mi-a2-lite-32-gb-3-gb-ram-global-rom-cep-telefonu-378726983

---------------------------------------
    https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/xiaomi-mi-a2-lite-64-gb-ithalatci-garantili-385802948

axessle alırsanız 100tl de çip para

edit : %4 indirim varmış mi a2 4gb ram 1.707tl fiyat iyi gibi lite yerine bu tercih edilir
    https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/xiaomi-mi-a2-32-gb-4gb-ram-global-rom-cep-telefonu-378725224

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Eray. -- 19 Ekim 2018; 19:54:25 >

• .Eray. kullanıcısına yanıt
    4-64 lüğü sizin verdiğiniz linkten almayın hocam, yüzde 4 niyetini milleti kazıklıyorlar :)
    Aşağıdaki linkte indirimsiz 1579 tl ye geliyor, daha iyi

https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/xiaomi-mi-a2-lite-64-gb-ithalatci-garantili-385802948
  • Xiaomi Mi A2 LİTE 32 GB 3 GB RAM Global Rom Cep Telefonu (#378726983)

1362 TL YE GELİYOR UYGUN MU?

https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/xiaomi-mi-a2-lite-32-gb-3-gb-ram-global-rom-cep-telefonu-378726983
  • harabesin H kullanıcısına yanıt
    1706 olan mi a2 hocam lite modeli değil sizin verdiğiniz linkide vermiştim zaten onu alana kadar normal modeli alınabilir diye demiştim
  • quote:

Orijinalden alıntı: memis0051

Zaten alacaklar içim güzel fırsat ama 11 kasımda daha uyguna alınabilecek.
    +1 n11 de 11 kasımdaki çeklerle italatçı garantili değilde kvk garantilisini bu fiyata almak mümkün olucak italatcı garantililer dahada uygun olur benim gibi acelesi olmayan arkadaşlar beklesinler bence.
  • Ben 4-64 almayı düşünüyorum.fiystlar hala yüksek .11 Kasım için güzel kuponlar aldım bakalım bekliyorum o günü

• Mi a2 lite mı redmi 5 plus alsam kararsız kaldım. İkiside hemen hemen aynı fiyat ama mi a2 lite kronik sorunlar var diyenler var. Sadece saf android mevcut. Çift kameralı ve çentikli ekranı mevcut.Redmi 5 plusda miui arayüzüde mevcut. Tek kamera ve çentiksiz ekranı var. Hangisini daha çok tercih edersiniz? Mi8 lite gelse onu alacağım ama 11.11 yetişmeyecek gibi duruyor.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.