Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi A1 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (287. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.121
Cevap
88
Favori
377.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 285286287288289
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bende 5x var ekran kırıldı değiştirmem lazım artık. A1 ya da 5X için ekranı kırılıp tamir ettiren kimse var mi? Akilliphone da 150 liraya ekran satılıyor bunu alip memnun olan kimse var mi? Kendim değiştirebiliyorum ekranı ama performansindan şüphe ettiğim için erteledim şimdiye kadar.

Deneyimi olan arkadaşlarin yardımını rica ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: theNomac

Merhaba arkadaslar, son guvenlik guncellemesini yukledigimden beri cagrilarda hoparlor sesi cok az geliyor.

Ayni durumu yasayan var mı?
    Arkadaşlar sorunu şu şekilde çözdüm,

elektrikli diş fırçamla ahize kısmına giriştim, bir toz çıktı inanamazsınız.

2 dakika fırçaladıktan sonra gelen ses bülent ersoy'un geceler şarkısındaki seviyesindeydi.
  • bolobolo kullanıcısına yanıt
    Ben şimdi Teknik Servisten dönüyorum. 2 defa değiştirdim hata vardı, 3. Defa değiştireceklerdi fakat ellerinde çıtalı ekran yokmuş. Bayramdan sonra gel değiştirelim dediler. Değiştirdikten sonra iyi olup olmadığı hakkında bilgi yazacağım

• akadirarik A kullanıcısına yanıt
    Ne kadara değiştirdiler peki hocam?

Çinden aldım ben Ali den kullanıcı puanı yüksek bir yerden, 150 lira civarına geldi ama iç çerçeve ile birlikte geliyor ve öyle takması daha kolay oluyor.

TRY 106.44 17%OFF | Xiao mi mi A1 mi A1 lcd ekran + dokunmatik ekran yüksek Kalite Yeni Dijitalleştirici Ekran Cam Panel için Xiao mi mi A1 mi 5X mi 5X lcd
    https://s.click.aliexpress.com/e/ha7WHoy

Dolar biraz düştüğü için şu an 135 lira görünüyor çerçeveli olanı. Bir aya yakın sürüyor ama eskisi çalışıyorsa beklemek sorun olmuyor zaten. Bir de vergi çıkabilir 30 lira. Ama yerli sitelerde hem çerçeveli satan pek yok hem de ne çıkacağı belli değil, ben önce ne 11 den aldım iade ettim dokunmatik çalışmıyordu.

Sana kötüsü denk gelebilir garanti veremem ama alan çoğu kişi memnun. Ben de bir iki aydır kullanıyorum, takmadan önce yere düştü köşesi kırıldı ortaya doğru çatladı ama ona rağmen dokunmatik hassasiyeti ve görüntü çok güzel.

• MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkürler. Ben de citali olarak akilliphone da buldum bir tek ama işte cesaret edemedim dediğim gibi :)

https://www.akilliphone.com/incele/xiaomi-mi-5x-a1-lcd-ekran-dokunmatik-touch-citali-99417

Markaları belli olsa ekranların aslında alabiliriz ama yan sanayi de olsa üreticileri belli değil. Muhtemelen çoğu aynı çünkü üreticiler fazla değil.

Sizin attığınız ile bu aslında aynı ürüne benziyor, kodlarını okuyabilirsem ona göre bakacağım hocam.

Tekrar teşekkürler.

• Tavsiye edebileceğiniz rom ve kernel var mı?

• warchief46 W kullanıcısına yanıt
    Kernel neden ayrı bakıyorsunuz hocam? Sadece rom atmak yetmiyor mu

• quote:

Orijinalden alıntı: MaDMaxiBo

Kernel neden ayrı bakıyorsunuz hocam? Sadece rom atmak yetmiyor mu
    Tercih meselesi. Ben stock rom dahi kullansam custom kernel flaşlamadan rahat rahat kullanamam.

• Dokunmatik kalibrasyonunu nasıl yapabilirim

220₺

• akadirarik A kullanıcısına yanıt
    *#*#6484#*#*

Dokunmaya Duyarlı Panel Kenarı

Rom = RevengeOS 2.5

Kernel = LightningKernel-V2.8
  • intel7mix kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

İsterseniz pixel experience kurabilirsiniz ama RevengeOS rom daha iyi bana göre akıcılık olsun efekleri olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bolobolo

*#*#6484#*#*

Dokunmaya Duyarlı Panel Kenarı
    Dokunmatik ekran için test ekranı bu. Kalibrasyonla alakası yok.

• Ağustos güncellemesi geldi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CyberNight

Ağustos güncellemesi geldi
    Sadece güvenlik güncellemeleri veriliyor artık. O da kasıma kadar falan sürecek tahminen.
  • Arkadaşlar hattımı Turkcelle taşıdığımdan beri başkasının internetini kullanırken (hotspot), instagram ve facebook uygulamalarını kullanamıyorum internet yok gibi yenilemiyor. Diğerlerinde bir problem yok. Sizce sorun neden kaynaklanıyor??

• quote:

Orijinalden alıntı: babyfaced07

Arkadaşlar hattımı Turkcelle taşıdığımdan beri başkasının internetini kullanırken (hotspot), instagram ve facebook uygulamalarını kullanamıyorum internet yok gibi yenilemiyor. Diğerlerinde bir problem yok. Sizce sorun neden kaynaklanıyor??
    turkcell hotspot için para getiricek diyorlardı ondan olabilir mi ?
  • 
Sayfa: önceki 285286287288289
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.