Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi A1 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü (252. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.121
Cevap
88
Favori
377.476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 250251252253254
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Celaleddin Rooney

Oh be dünya varmış Çok teşekkür ederim hocam. İlk sefer yaptığımda logoda kaldı ikinci seferde oldu Rahatladım, sorunsuzca
    Google kamera da yüklenmiş oluyor mu? 8.1 in Hangi ayı güncellemesi yapılmış oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu anti-rollback zımbırtısı sadece stock roma mı dönmeyi engelliyor ?

8.1 custom rom atmaya çalışsam brick olur mu telefon ?
  • Google camera kuran arkadaşlar:

Bunun icin Bootloader kilidinin açık olması yeterli mi?

Yoksa cihazın rootlu mu olması gerekiyor?

• Adı üstünde. Kulaklık takınca aktif hale geliyor.

• Celaleddin Rooney kullanıcısına yanıt
    Çok sevindim adınıza.. bende aynı duyguları yaşadım çünkü.. 😄😄

• zipkin35 kullanıcısına yanıt
    Root lu olmasına gerek yok fakat bootlader kilidi açık olmalı twrp ile atabilirsiniz.

• Ekrana çift dokunmayla telefonu kilitlemek için evie launcher kullanıyordum fakat telefonu uyandırırken ekran pini veya deseni istitordu.
    Şimdi nova launcher prime 10₺ den 0,59₺ ye dülmüş. Onu yükledim ve ekrana çift dokununca kilitleniyor uyandırmak için parmak izi yetiyor ayrıca desen girmenize gerek kalmıyor. Ekran karartma da yapmıyor. Bildiğimiz telefonu kilitleme. Bu özelliği sevenlere tavsiye ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 8.1 de 6 saat ekran süresi alıyordum pie a geçtikten sonra 4-4 buçuk saate düştü.

• Eskiden de bildirim ve zil sesi aynı değil miydi zaten?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eskiden de bildirim ve zil sesi aynı değil miydi zaten?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • pesclass kullanıcısına yanıt
    Çok sağolun hocam. Linktekileri birebir uygulayarak 8.1 kasım sürümüne döndüm ve hemen ardından gcam yükledim. Bu telefonun sürümü budur bence. 9da bi ton sıkıntı çıktı önüme bende geri dönmeye karar verdim. Daha güncelleyeceğimi sanmıyorum.

• SpesifikBrush S kullanıcısına yanıt
    onu hatırlamıyorum galiba aynıydı. ama 9 pie da ses tuşundan titreşime alınca bildirimler halen sesli oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arizona Dream

Adı üstünde. Kulaklık takınca aktif hale geliyor.
    Kulaklığı takınca da aktif olmadı o yüzden sordum

• mikrofonlu kulaklıkta ayarlar çıkıyor. normal kulaklık takınca kulaklık ayarları aktif olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: saktass

Ekrana çift dokunmayla telefonu kilitlemek için evie launcher kullanıyordum fakat telefonu uyandırırken ekran pini veya deseni istitordu.
    Şimdi nova launcher prime 10₺ den 0,59₺ ye dülmüş. Onu yükledim ve ekrana çift dokununca kilitleniyor uyandırmak için parmak izi yetiyor ayrıca desen girmenize gerek kalmıyor. Ekran karartma da yapmıyor. Bildiğimiz telefonu kilitleme. Bu özelliği sevenlere tavsiye ederim.
    çözümü buldum. Android p ile ekranı karartma izni verilebiliyormuş. şimdi süper oldu :)

ayarları nasıl yaptınız?
    kısayoldan ekranı kilitle seçince eskisi gibi şifre istiyor. yada karartmayı seçin yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 392012 -- 27 Aralık 2018; 17:12:36 >
  • 392012 3 kullanıcısına yanıt
    Nova da ayarlardan çift tıklamayla ekran kapatmayı ayarlayın. Ekranı kapatırken soracak. Ekran karartmayı değil diğerini seçin.

• İzmirlimm İ kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Telefonunuzun keyfini çıkarın..

Kesinlikle e n stabil sürüm 8.1 Kasım sürümü.
    Eğer ki xiaomi 9.0 sürümünü düzeltir ya da 9.1 sürümünü a1 e verir ise o zaman geçmek mantıklı olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pesclass -- 27 Aralık 2018; 18:22:0 >
  • Pubg oynarken ekranın yaşattığı problemi çözen var mı? Sorun: Sanki ekranın iki yerine aynı anda tıklamış gibi tepki vermesi yani ben hafif sağa çevircem mesela bi anda havaya falan bakar oluyor hızlı bir şekilde.
  • pesclass kullanıcısına yanıt
    Ben o riski alıp aynı hatayı yapacağımı düşünmüyorum. Şuan herşeyinden memnunum. Sadece WhatsApp kamerasında foto çektiğim zaman fotonun 4te 3ü yeşil çıkıyor. Onuda önemsemiyorum. Gcam veya normal kamerayla çekip WhatsApp da galeriden seçip gönderiyorum. Bunun dışında pilide performansıda yerinde bence.

• memeory M kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bende vardı. Miui rom kurdum ardından stock 8.1 geçtim ve 9a güncelledim. Şimdi 8.1 e geri döndüm ve o sorun kalmadı. Bu işlemlerde ne değişti bilemiyorum ama düzeldi sorun.

• 
Sayfa: önceki 250251252253254
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.