Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi 9T ★ Ana Konu ★ MIUI 12.1 - ANDROID 11 ★ -İLK MESAJI OKUYUN LÜTFEN!!- (795. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
26.740
Cevap
309
Favori
1.788.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
88 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 793794795796797
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Abi bu telefonun şarjı nasıl az gidiyor diyorsunuz anlamıyorum gerçekten. Sabah 7 de çıkardım şarjdan şuan halen yüzde 70. Telefonun şarjının indiği tek bir nokta var o da sesli görüşmeler. Bana göre sesli konuşunca çok şarj yiyor samsunglara göre onuda zaten her şekllde diğer kısımlarda kapatıyor. Helal valla güzel batarya performansı var. İnşallah nazar değmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • spinmaster kullanıcısına yanıt
    https://www.apkmirror.com/apk/whatsapp-inc/whatsapp/whatsapp-2-20-64-release/whatsapp-messenger-2-20-64-2-android-apk-download/download/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 6 Mart 2020; 16:58:19 >
  • Mi 9t aldım miui 10 ile geldi. Sürekli güncelleme bildirimi geliyor, güncellemeli miyim? Miui 11'in cihazların performansının kötü yönde etkilediğini duymuştum. Ayrıca batarya performansı düşüyormuş.
  • Ben de 1 ay öncesinde 10 ile çıkardım kutudan 10-12 saat arası ekran süresi alıyorum 11e geçersen mumla ararsın bu sürümü tabi gelen yorumlara göre tercih senin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • theVerge T kullanıcısına yanıt
    Bendede böyle ve çok saçma.

• resgodo kullanıcısına yanıt
    Bende dün geceden şuana kadar bende %77 de

• quote:

Orijinalden alıntı: Sánchez

Arkadaşlar whatsapp’a dark mode geldi mi android tarafında?
    Altı üstü arkaplanı siyah yapacak yıllardır yapamadılar şimdi de çıkarmışlar ama Android 10 istiyor pffffffff

not android 9 da destekliyormuş koyu temayı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 6 Mart 2020; 20:4:8 >
  • lazer__ kullanıcısına yanıt
    Yoooo benim 9 kullanıyorum ..

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F7CE7F94C

Mi 9t aldım miui 10 ile geldi. Sürekli güncelleme bildirimi geliyor, güncellemeli miyim? Miui 11'in cihazların performansının kötü yönde etkilediğini duymuştum. Ayrıca batarya performansı düşüyormuş.
    Mui 11 e güncelledim sonra da ayarlardan fabrika ayarlarına sıfırla yaptım.. Sorun yok

Android i 9 da bıraktım ama

• quote:

Orijinalden alıntı: UoH

Yoooo benim 9 kullanıyorum ..
    Anaa oldu ya la açıklamasında 10 yazıyordu da neyse harika olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 6 Mart 2020; 17:48:59 >
    O son popüler 10 sürümü diye genel yazmış 😁

Cevap için teşekkürler.
  • UoH kullanıcısına yanıt
    O zaman güncellemeyeceğim. Abimin mi 8'i miui 11 ile bayağı kötüleşmişti, geri miui 10'a döndü. Bende miui 10 da kalacağım.
  • Bu sürüm şu ana kadar gelen en iyi sürüm bir tık ötesi yok.

• Seninle aynı şekilde düşündüm taşındım yükledim Android 10 dahil. Zerre pişman değilim. Burada onlarca istatiksel saat maat paylaşıldığına bakma. Günlük kullanimda hiç fark hissetmedim... Güncelleme ile kamera menüsü çok daha kullanışlı ve özellikli oldu başka da adam akıllı bir şey yok zaten. tavsiye ederim. Ayrıca fabrika ayarlarına da dönmedim. Üreticinin böyle bir tavsiyesi yok..

Rakamlar değil sizin günlük kullanımınız çok daha önemli. Gece %100 ile fişten çıkarıp 7-8 saat sonra sadece yüzde 1 kayıpla kullanmaya başlıyorum.. Yenilik iyidir kolay gelsin.

• 7-8 saat %1 kayip derken nasil yani hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: lazer__

Altı üstü arkaplanı siyah yapacak yıllardır yapamadılar şimdi de çıkarmışlar ama Android 10 istiyor pffffffff

not android 9 da destekliyormuş koyu temayı

Alıntıları Göster
    Onda da tam siyah yapmamışlar değişik değişik renk kullanmışlar. Kim seçtiyse bu renklemeyi zevksiz herifin tekiymiş.
  • bomba4 kullanıcısına yanıt
    7-8 saat : %1 kayıp ????
    Pardon !!!

• Bosta demek istiyor arkadaslar.. 8 saatte 1 dusuyor diyor yani..

• quote:

Orijinalden alıntı: Bykclk

7-8 saat %1 kayip derken nasil yani hocam
    gece uyurken telefonun wifisini mobil verisini kapatınca(bazıları uçak moduna da alıyor ) şarj tüketimi %1-3 arası oluyor.

bu arada zoe mi zore mi ne artık işte nano cam aldım ekranı koruması için.. kenarlardan 1mm belki daha az boşluk kalıyor.ama beni çok rahatsız etmedi
    dokunmatik performansı ve parmak izi okuma etkilenmedi.

navigasyon tuşlarını gizledim tam ekran modunda kullanıyorum telefonu.geri gitmek ve ana menüye dönmek için kullandığım kısayol hareketleri dolayısıyla bazen parmağım boş kalan o kenarları algılıyor ve bazen rahatsız edici gibi dursa da alıştım özellikle silikon kılıfı da takınca parmağınız silikon kılıfın kenarından nano cama geçtiği için 1mm veya daha az açıklık kalan kenardaki o alanı da pek hissetmemiş oluyorsunuz...

aldığım sözde şeffaf kılıfta tam şeffaf çıkmadı yoruldum kılıf aramaktan.spiegene de 65 tl veremem

tam kapatan tamperli cam almayı düşündüm ancak dokunmatik performansı etkileniyormuş..darbe emilimi konusunda ve dokunmatik hassasiyeti anlamında bu nano camlar daha iyimiş ..

he bi de ekranda bazen yağ izleri belli olabiliyor.parmak izi tutmadığı söylenmiş kağıdında evet tutmuyor gibi duruyor ancak dikkatli bakınca azıcık belli oluyor.

belki ilerde çok daha kalite 9h bi nano cam alabilirim..spigen iyidir heralde..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 6 Mart 2020; 20:12:12 >

• 
Sayfa: önceki 793794795796797
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.